Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Wilson College

Wilson College

Wilson College

Įvadas

Apie mus

VERTĖ IR TINKAMUMAS JUMS

"Wilson" yra įsipareigojusi suteikti studentams ir jų šeimoms vertę kolegijos švietime. Iš mūsų pirmosios šalies studentų paskolų atpirkimo programos iki karjeros plėtros ir finansinio raštingumo mokymo mes esame pasiryžę suteikti patirties

CRAFT JŪSŲ PATIRTIS

Atsižvelgiant į individualų dėmesį, naujausias technologijas ir įrangą, prieigą prie tautos "Capitol" ir turtingų tradicijų, "Wilson" švietimas yra viskas.

Misija ir garbės principas

Wilson College suteikia studentams galimybę dalyvauti, bendradarbiaujant ir laisvai suvokti meną, kuris apima įgūdžius ir orientuotą studiją, reikalingą sėkmei darbe ir gyvenime. Mes esame glaudus, remianti bendruomenė, kuri ugdo visų studentų protą ir charakterį, pasiruošdama jiems išspręsti pasaulinės visuomenės iššūkius.

AUKŠTO PRINCIPAS

Studentai, įsikūrę " Wilson College gyvena pagal garbės principą ir bendru bendruomeniniu valdymu. Garbės principas teigia, kad:

"Norėdama sukurti atmosferą, atitinkančią švietimo laisvę, Wilson College vyriausybė remiasi prielaida, kad kiekvienas bendruomenės narys veiks sąžiningai visais gyvenimo aspektais. Mes pasitikime vieni kitais, kad būtume subrendę ir atsakingi asmenys. "

"Bendruomenės mokymosi ir gyvenimo pastangos, kuriomis esame visi susiję, geriausiai patenkina, kai bendruomenės nariai pripažįsta savo atsakomybę siekti įgyvendinti savo bendrą tikslą. Bendruomenės tvirtumas priklauso nuo susirūpinimo dėl asmens laisvės ir teisių ir kitų žmonių gerovei, abu reikalauja laikytis tam tikrų nuostatų, kad būtų skatinamas šis bendras tikslas ".

"Vis dėlto mes susitarėme dėl Bendrųjų fakulteto ir studentų nuostatų, gyvenamosios vietos nuostatų ir akademinių bei administracinių nuostatų. Mes esame atsakingi už tai, kad jie būtų tinkami ir atitiktų dabartinės bendruomenės poreikius".

Mūsų universitetas

Įsikūrusi Chambersburg, Pensilvanijoje, Wilson College miesteliuose yra malonūs vejai, brandūs medžiai ir kalvos. Gražus 300 akrų universitetas yra Nacionaliniame istorinių vietų sąraše kaip istorinis rajonas, o per jį vyksta "Conococheague Creek".

Šeši pastatai yra studentų korpusai, yra keletas lengvosios atletikos ir jojimo varžybų, įskaitant tris sporto laukus (lauko ritulys, futbolas ir futbolas), teniso kortai ir gimnazija. Šokių studija yra "Lenfest Commons", kur studentai gali naudotis treniruoklių centru. "Penn Hall" "Equestrian Center" turi tris, 24 kioskus; dvi patalpos arenos ir lauko arena; kryžminio šokinėjimo ir išvažiavimo laukai. Kolegija taip pat teikia visas arklinių šeimos gydymo priemones ir įrangą.

Be to, " Wilson College turi ekologinį ūkį - "Fulton" tvaraus vystymosi centro centrą - tai suteikia daugybę galimybių sužinoti apie tvaraus gyvenimo būdus. 2009 m. Sausio mėn. Kolegija atidarė naują $ 25 milijonų "Harry R. Brooks" mokslo, matematikos ir technologijų kompleksą - pirmąjį auksinį LEED sertifikuotą pastatą rajone.

Hario R. Brookso mokslo, matematikos ir technologijų kompleksas

"Harry R. Brookso mokslo, matematikos ir technologijų kompleksas", kuriame yra naujausios klasės, laboratorijų ir tyrimų erdvės, yra Wilson College laisvųjų menų ir mokslo ateities vizija. Užtvindyta natūralia šviesa, užpildyta naujausiomis technologijomis ir įranga, pastatas siūlo erdves, kurios pagerina mokymą ir mokymąsi, taip pat mokslo praktiką bakalauro laipsnį. Pastatas transformavo universitetą ir keičia mūsų studentų ir dėstytojų gyvenimus. Kviečiame jus sužinoti daugiau apie tai šiuose puslapiuose arba apsilankyti miestelyje ir aplankyti turą. Įsivaizduokite mokslo ateitį " Wilson College ir prisijunkite prie šios svarbios švietimo misijos.

Istorija ir tradicijos

Wilson College buvo įkurta 1869 metais kaip moterų kolegija, viena iš pirmųjų Jungtinėse Amerikos Valstijose. Steigėjai buvo Rev. Tryon Edwards ir Rev. James W. Wightman. 1869 m. Kovo 24 d. Pensilvanijos įstatymų leidimas suteikė pradinę chartiją. Sara Vilsonas, kuriam pavadintas kolegija, suteikė pradinę kolegijos steigimo dovana. Ji buvo pirmoji gyva moteris Jungtinėse Valstijose, kuri suteikė moterų koledžą.

Kolegijos paskirtis buvo apibūdinta kaip pastangas jaunoms moterims ugdyti literatūrą, mokslą ir menus. Franklino saugyklos 1870 m. Spalio 18 d. Leidinyje teigiama, kad "pastangos nebus įkūnyti mokinių protus faktais, o praleisti laiką minties plėtojimui, kad mokiniai mokytų mąstyti apie save ir taigi visuomenėje tampa lyderiais, o ne pasekėjais ".

Istorija

Wilson College buvo įkurta 1869 metais kaip moterų kolegija, viena iš pirmųjų Jungtinėse Amerikos Valstijose. Steigėjai buvo Rev. Tryon Edwards ir Rev. James W. Wightman, Presbyterianų bažnyčių pastoriai netoliese Hagerstown, MD ir Greencastle, Pa. Jie pateikė planus Carlisle Presbytery ir gavo savo patvirtinimą 1868 m. Balandžio mėn. 1869 m. Kovo 24 d. Pensilvanijos įstatymų leidžiamoji valdžia suteikė pradinę chartiją. Netoliese esančio Šv. Tomo gyventojas Sarahas Vilsonas (1795-1871 m.) Pateikė du dosnius aukojimus naujos institucijos įkūrimui. Nors pats Wilsonas neturėjo formaliojo išsilavinimo, ji pripažino švietimo svarbą būsimoms moterų kartoms. Dėkui už Wilsono dovanas patikėtiniai balsavo už tai, kad pavadintų naują instituciją savo garbe. Mokymas koledže prasidėjo 1870 m. Spalio 12 d., Kai patikėtiniai įsigijo nuosavybę, kuri anksčiau priklausė Prezidento Abraomo Linkolono artimam draugui ir patarėjui Colo AK McClure.

Nuo pat savo veiklos pradžios Kolegija paskatino griežtą intelektinį užsiėmimą. Kaip ir kitų moterų kolegijose, "Wilson" jau seniai suteikė moterims galimybę studijuoti ir mokyti dalykų, kurie buvo apsvarstyti be moterų galimybių, pavyzdžiui, chemijos, biologijos, matematikos ir klasikinių kalbų. Prezidentė Anna J. McKeag, Wilsono pirmoji moters prezidentė (1911-15), sustiprino kolegijos akademinius standartus. Kolegija ir toliau remiasi šiuo fondu, didindama kursų pasiūlymų skaičių ir rūšis, tobulindama bibliotekos išteklius ir pritraukdama žymių lankytojų bei dėstytojų į kampusiečius. Kolegijos intelektinės jėgos matas yra 1950 m. Įsteigtas "Phi Beta Kappa" skyrius, seniausia ir prestižiškiausia šalies akademinės garbės visuomenei.

Nuo 1931 m. Koledžas pripažino neįvykdytus įnašus visuomenei skiriant garbės laipsnius. Tarp gavėjų buvo JAV atstovas Margaret Chase Smith, Aukščiausiojo Teismo teisėjas Harry Blackmun, antropologė Margaret Mead, muzikantas Lili Krause, autorė ir aktyvistė Rita Mae Brown ir naujienų inkaras Walter Cronkite.

Per ilgą istoriją Wilsonas atsakė į besikeičiančius laikus. 1982 m. Koledžas buvo vienas iš pirmųjų regione, kuris pradėjo siūlyti tęstinę studijų programą, kad atitiktų besimokančių suaugusiųjų, norinčių įgyti aukštąjį išsilavinimą, poreikius. 1996 m. Kolegija buvo viena iš pirmųjų tauta, siūlančia mokyklas, skirtas vienišoms motinoms su vaikais. Pradėjus programą, ji įgijo nacionalinį dėmesį, o "Wilson" tapo Nacionaliniu aukštojo mokslo vienišų motinų centru.

Šiandien Wilsonas pripažįsta visų amžiaus grupių vyrams ir moterims užsirašyti į bakalauro ir asocijuotąsias studijų programas, taip pat po bakalaureato ir magistrantūros studijų programas. Kad "Wilson" mokymas būtų prieinamas suaugusiesiems, daugelis kursų yra siūlomi ne tik dienos metu, bet ir vakare, vasaros ir sausio mėnesiais, ir patogiose universiteto vietose.

Wilsono tradicijos

Tradicijos yra svarbi kiekvieno studento Wilsono patirtis. Nuo "Bigs" ir "Littles" - "Sophomore Buddies", tradicijos supažindina mokinius su draugais ir sudaro juos palaikančios, prijungtos bendruomenės dalimi.

Wilsonas iš pirmo žvilgsnio

Sužinokite, kaip šie skaičiai papildo visą kolegijos patirtį.

50 AUKŠČIAUSIAI MŪSŲ MUZIKOS ORGANINIUI ŪKYJE, SUSIJUSTI SU USDA

"Fulton" tvaraus vystymosi tyrimų centras jungia studentus ir vietinę bendruomenę, kurioje yra darbo ūkis, nacionalinė CSA duomenų bazė ir taikos pėsčiųjų takai.

71 KOLEGIJOS IR STUDENTŲ ARKŲ STALAI

Mūsų "Penn Hall" "Equestrian Center" turi lauko ir lauko jojimo areną, kryžminį pėsčiųjų kompleksą ir 20 ha užtvankytus prieplaukas ir ganyklas.

25 milijonus dolerių

mūsų investicijos į Harry R. Brookso mokslo, matematikos ir technologijų kompleksą

Vietos

  • Chambersburg

    1015 Philadelphia Ave, 17201, Chambersburg

    Klausimai