Keystone logo
Winnipeg Global Education College

Winnipeg Global Education College

Winnipeg Global Education College

Įvadas

Jei norite išmokti anglų kalbos Kanadoje arba pasirinkti antrosios pakopos programą, esančią gražiame Vinipege , Manitoboje. Winnipeg Global Education College (GEC) yra geriausias pasirinkimas jums.

GEC yra įregistruotas Kanados vyriausybėje ir akredituotas didžiausios kalbų organizacijos - Kanados kalbos. Nuo 2011 m. GEC siūlo aukštos kokybės anglų kalbos programas ir programas po vidurinės mokyklos. Mes palaikome tūkstančius tarptautinių studentų iš daugiau nei 15 šalių siekiant jų akademinių ir profesinių tikslų.

GEC siūlo išsamias anglų kalbos programas, vidurinio ugdymo programas ir geriausią mokymą kartu su įdomiausiais ir įdomiausiais socialiniais renginiais. Mes stengiamės įkvėpti aistrą mokytis anglų kalbos ir ugdyti požiūrį, įgūdžius ir žinias, kurios leis visiems studentams maksimaliai išnaudoti savo galimybes ir pasiekti savo tikslus.

GEC siūlo platų kalbų programų pasirinkimą visais lygmenimis ir tikslais, įskaitant anglų kalbą akademinių tikslų programai (EAP), išgyvenimo anglų kalbą, IELTS (akademinį tarpinį, akademinį aukštesnįjį ir bendrąjį tarpinį), CELPIP ir pritaikytą (VIP) programą. Studentai gali pradėti kalbų programą bet kurį pirmadienį ir mokytis bet kurią laiką.

GEC taip pat siūlo po vidurinio ugdymo programas, įskaitant kulinarinio meno ir biuro padėjėjo sertifikato programas. GEC išduoda pažymėjimus, kurie kvalifikuoja absolventus dirbti konkrečius darbus skirtingose srityse.

GEC suteikė studentams profesionalių, efektyvių ir efektyvių įgūdžių ir žinių, kurių jiems reikia norint sustiprinti anglų kalbos žinias ir siekti prasmingos karjeros, pakeisti pasaulį.

Kaip GEC studentą, jus palaiko mūsų komanda, kuri užtikrina, kad jūsų kelionė būtų užpildyta mokymusi, jauduliu, tobulėjimu ir pasiekimais. Pamatysite, kaip kasdien tobulėja anglų kalba, ir jums patiks mokytis čia.

Mūsų kulinarijos menų programa padės jums įgyti kulinarinių įgūdžių karjerai svetingumo ir maisto paslaugų pramonėje. „Office Assistant“ programa suteiks jums pagrindinių įgūdžių, kurių reikia norint būti vertingu bet kokioje verslo aplinkoje.

Vietos

 • Winnipeg

  Pembina Highway,156-1483, R3T 2C6, Winnipeg

  Programos

   Įstaiga taip pat siūlo:

   Klausimai