Keystone logo
Winston College

Winston College

Winston College

Įvadas

Winston College , esantis Vankuverio metro širdyje, istoriniame Naujajame Vestminsterio mieste, yra viena dinamiškiausių ir geriausių reputacijos privačių, vidurinio mokslo įstaigų Britanijos Kolumbijoje. Winston College teikia tvirtą akademinių programų pagrindą tarptautiniams studentams, o praktines ir naudingas karjeros mokymo programas - vietos ir naujai imigravusiems studentams.

The

Mes teikiame su karjera susijusias programas tarptautiniams, vietiniams ir naujai imigravusiems studentams, kurie jau po kelių mėnesių bus pasirengę dirbti. Mūsų programos yra skirtos šiandieninei darbo rinkai ir greitai besikeičiantiems pasaulio ekonomikos poreikiams; mes siūlome verslo administravimo, svetingumo vadybos, sporto vadybos ir tęstinio mokymo kursus verslo administravimo ir svetingumo vadybos srityse, daugiausia dėmesio skiriant karjerai, kurios paklausa yra didžiausia. Mes taip pat siūlome lanksčius tvarkaraščius, kad atitiktų mūsų studentų poreikius.

The

Winston College miestelio veikla suteikia asmeninių, kultūrinių ir intelektinių problemų pusiausvyrą. Užtikrindama saugią, saugią ir palaikančią aplinką, suteikdama mūsų studentams lankstias ir novatoriškas mokymosi galimybes, kolegija padeda studentams pasiekti jų asmeninius ir švietimo tikslus bei paruošti juos tobulėti darbo vietoje, kuri jiems pasiekiama.

Vietos

 • New Westminster

  New Westminster, Kanada

  Programos

   Įstaiga taip pat siūlo:

   Klausimai