Keystone logo
Wisconsin Lutheran College

Wisconsin Lutheran College

Wisconsin Lutheran College

Įvadas

Viskonsinas liuteronų College yra ketverių metų laisvųjų menų kolegijoje susijęs su Viskonsino evangelikų liuteronų sinodo. Jis įsikūręs Milvokis. Kolegija yra dviejų semestrų akademinius metus ir apdovanojimai Menų bakalauro, bakalauro, bakalauro Slaugos ir magistro laipsnių su laisvųjų menų ir profesinių didžiųjų ir keletą iš anksto profesionalių programų.

Tuo Wisconsin liuteronų kolegija, jūs turėsite ne tik mažos klasės dydžių ir akademinių variantų, jūs taip pat turėsite galimybę dirbti Side-by-side su profesoriai daro radikalią širdies ligų tyrimus, mokyti vietos mokyklose ne anksčiau kaip Pirmaisiais metais, keliauti į Zambijos už slaugos klinikinės imtis britų literatūros kursą Anglijoje arba atlikti jūrų biologijos tyrimų Grenada.

Gauti gerai suapvalinti septyni laisvieji menai ir pasinaudoti patikimomis stažuočių galimybių, kad jums prisitaikyti ir paklausi nuolat besikeičiančios darbo rinkos, ir išmokyti jus sėkmingos karjeros ar aukštosios mokyklos siekiams. Tai tik keletas priežasčių, kodėl WLC gali būti puikus kolegija už jus.

Akademiniai renginiai

Specialybių yra nuolat atnaujinamas, suspėti su besikeičiančiame pasaulyje. Fakulteto nariai yra savo srities ekspertais, auginantiems realaus pasaulio patirtį į klases. Klasės yra nedidelės, todėl už vieną ant vieno kuravimo pagal šalies reitingą fakultete. Studentai taip pat solidžiai parengtas aukštosios mokyklos. Mūsų absolventai pasakyti, kad jų studijų pakopos klases dažnai plėtiniai kursų, kurių imamasi WLC. Tai nėra neįprasta, kad dėstytojai ir studentai dirbti bendradarbiaujant - kai kurie mokiniai net publikuoti savo darbus akademiniuose žurnaluose arba pateikti savo išvadas profesionaliems konferencijose.

2015-2016 Bakalauro Faktai

Iš viso registracijos: 1188 Bakalauro studentas-fakultetas santykis: 12: 1 Vidutinis bakalauro klasės dydis: 16 Bakalauro studentas demografija: 31 narių ir aštuonios užsienio šalių Procentas studentus rezidentai: 68% Bakalauro studentas gyventojų: 93% yra 18-22 metai Pirmakursis profilis: 3.43 vidutiniškai aukštųjų mokyklų VPS ir 24 vidutinis AKTAS Finansinė parama: 99% dieninių tradicinis studentus yra suteikta finansinė pagalba. Bendraašiai ugdymo veikla: Narys NCAA Division III ir Šiaurės atletikos Collegiate konferencijos; 18 Varsity sporto; vidines ir klubų sporto; koncertas juostos ir šeši ansambliai; Trys chorai; 40+ klubai ir organizacijos.

Studijos užsienyje

Vienas iš labiausiai naudingas patirtimi galite turėti per savo karjerą yra kolegijoje studijuoja užsienyje. Gyvenimas kitoje šalyje, susitikti su žmonėmis su įvairių sluoksnių iš viso pasaulio, ir panardinant save į naują kultūrą keisis jums teigiamų, netikėtų būdų. Studentai, kurie mokosi užsienyje WLC padaryti per agentūrą ar fakulteto vadovaujama akademinės patirties. Visi kursai, kurių buvo imtasi per studijų užsienyje agentūrų tarptautinėmis institucijomis bus iš anksto patvirtintas perdavimo atgal į WLC.

Vietos

  • Milwaukee

    8800 West Bluemound Road , WI 53226, Milwaukee

Klausimai