Keystone logo
Wrexham Glyndwr University

Wrexham Glyndwr University

Wrexham Glyndwr University

Įvadas

Apie mus

Wrexham Glyndŵr universitetas prasidėjo 2008 m., Todėl mes vis dar esame vienas iš jauniausių universitetų Jungtinėje Karalystėje. Tai energinga, draugiška vieta, kurioje kiekvienam mokiniui ir asmeniui skiriamas asmeninis dėmesys.

Mūsų įkvėpimas

Mūsų vardas kilęs iš Velso mokslininko ir herojaus Owain Glyndŵr, o mes siekiame užkirsti kelią tokioms pačioms filosofijoms kaip ir jis.

Mes didžiuojamės galėdami pavadinti savo universitetą po to, kai žmogus puoselėjo mokymąsi, mylėjo savo šalį, priėmė tarptautinę perspektyvą ir nuolat parodė įkvepiantį ir verslišką požiūrį į gyvenimą.

Jo dvasia yra Wrexham Glyndŵr universiteto širdyje, kur mes siekiame būti drąsūs, verslūs ir atviri visiems, ką mes darome.

Nuo 1887 m. Pristatome švietimą mūsų pagrindiniame Wrexham miestelyje, kai buvome žinomi kaip Wrexham mokslo ir meno mokykla. Pirmą kartą pradėjome teikti studijas 1924 m., Tačiau nuo to laiko mes nuvažiavome ilgą kelią.

Mūsų ryšiai

Šiandien pramonės siūlomi kursai yra mūsų pasiūlymo pagrindas. Mes didžiuojamės savo ryšiais su pirmaujančiais vietos ir regionų darbdaviais, pvz., „Airbus“, „Kellogg“, „JCB“ ir „BBC“. Jų žinios ir patirtis grįžta į mūsų kursus, užtikrinant, kad mūsų studentams būtų suteikiami tik svarbiausi gebėjimai ateities karjerai.

Mūsų bendruomenė

Mes labai didžiuojamės galimybėmis, kurias mes suteikiame netradicinės kilmės asmenims įeiti į aukštąjį mokslą. Daugiau nei pusė mūsų studentų studijuoja ne visą darbo dieną ir esame vienas iš pirmaujančių JK universitetų, padedančių studentams iš žemesnių socialinių ir ekonominių sluoksnių per universitetą, nes mūsų visapusiška „Widening Access“ programa yra vietos bendruomenėje. Universitetas taip pat yra pirmoji aukštojo mokslo įstaiga Šiaurės Velsoje, kad taptų Stonewall įvairovės čempionu.

Mūsų misija

Mūsų misija - bendradarbiauti, kad įkvėptų ir šviestų mūsų studentus bei užtikrintų socialinę ir ekonominę sėkmę.

Mūsų vizija

Vizija apima septynis įsipareigojimus, kurie yra įtraukti į pagrindinį dokumento „Vizija ir strategija 2025“ elementą ir remiami keliais veiksmais.

Mūsų veikla ...

yra mūsų vertybių pagrindas:

 • Galimybė mokytis suteikiama studentams, personalui ir bendruomenei, aktyviai skatinant aukštojo mokslo vertę. Tai grindžiama atsidavimu būti įtraukiu ir sąžiningu teikiant paslaugas
 • Padėti mūsų besimokantiesiems ir darbuotojams, taip pat regionui, padedant visiems įgyti pasitikėjimą ir pasiekti savo potencialą. Tai reiškia partnerystę, kad pridėtinės vertės ir pasidalijimo supratimas - mes dirbame geriau ir efektyviau kartu, ar tai yra su studentais, darbuotojais, pramonės atstovais ar kitais suinteresuotaisiais subjektais
 • Naujoviški teikiant ir valdant akademines paslaugas ir profesionalias paslaugas bei palaikant ryšius su bendradarbiavimo ir reguliavimo partneriais. Tai leidžia mūsų kultūrai, struktūrai, politikai ir žmonėms siekti meistriškumo, reaguoti į poreikį ir pasiekti tai, ką siekėme.
 • Ambicinga, ką siekiame suteikti mūsų studentams, darbuotojams ir partneriams ir kaip tai darome, pripažįstant, kad mokymosi ir žinių nėra. Tai reiškia novatorišką, iniciatyvų ir lankstų požiūrį; noras ieškoti naujų idėjų.

Turi taikomą fokusą

Kompetencijos skatinimas, teikiant darbdavių ir pramonės vadovų kursų portfelį, siekiant suteikti profesionalams profesionalams galimybę remti ir patenkinti regioninės, nacionalinės ir tarptautinės ekonomikos poreikius.

Vietos studentai yra tai, ką mes darome

Suteikti gyvybingą, draugišką ir palaikančią bendruomenę, orientuotą į kiekvieno asmens įkvėpimą per asmeninius dėstytojus, remti ir patenkinti individualius poreikius pasiekti savo potencialą akademinės kompetencijos dėka.

Kaip mes dirbame

 • Mes įtraukiame ir klausomės studentų visuose mūsų darbuose
 • Mes statome abipusiai naudingas partnerystes
 • Mes pristatome tai, ką pažadame
 • Mes tvarkome procesus paprastus ir efektyvius
 • Mes tikimės ir elgiamės
 • Mes atvirai ir reguliariai bendraujame

Vietos

 • Wrexham

  Wrexham Glyndwr University, Mold Road, LL11 2AW, Wrexham

Klausimai