Keystone logo
Wright State University Elektros ir kompiuterių inžinerijos technologijos bakalauras
Wright State University

Elektros ir kompiuterių inžinerijos technologijos bakalauras

Dayton, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 38 312 / per semester *

Stovykloje

* fiksuoto dydžio mokestis už semestrą: Ohajo gyventojas: 4779 USD | Ne Ohajo gyventojas: 9498 USD. Gali būti taikomi papildomi mokesčiai

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Elektros inžinerijos katedra pasiūlys programą, kuri leis įgyti bakalauro laipsnį elektrotechnikos ir kompiuterių inžinerijos technologijose.

Mokymo programa suteikia studentams nuodugnų pamatą Elektros ir kompiuterių inžinerijos technologijoje nuo pagrindų iki tarpdisciplininės Wright State University fakulteto komandos. Ši programa vienareikšmiškai pabrėžia, kaip reikalingi kurso darbai iš kelių inžinerijos ir informatikos sričių ir gali būti taikomi inžinerinei technologijai, ir pasiekiama taikant pedagogines geriausios praktikos pavyzdžius, orientuotus į studentų įtraukimą į mokymąsi, kad jie aktyviai suprastų inžinerines koncepcijas ir idėjų, skatinant mokslinį kūrybiškumą ir kritinį mąstymą.

Programos kursiniuose darbuose pagrindinis dėmesys skiriamas pagrindinėms elektros ir kompiuterių inžinerijos temoms, siekiant paruošti studentus realaus pasaulio problemoms spręsti ir elektroninių, kompiuterinių ir programinės įrangos sistemų projektavimui pagal išsamią šiuolaikinių elektros ir kompiuterių inžinerijos projektavimo įgūdžių programą.

Ši programa padės studentams, kurie bus konkurencingai parengti karjerai įvairiose srityse, įskaitant, bet neapsiribojant, automatizuotą gamybą; elektronikos inžinerija; elektrotechnikos, elektronikos ar inžinerijos technologijos; lauko paslaugų inžinerija; lauko bandymų inžinerija; ir sistemų inžinerija.

Kodėl verta rinktis elektros ir kompiuterių inžinerijos technologijas?

Elektros ir kompiuterių inžinerijos technologai peržengia atotrūkį tarp projektavimo ir įgyvendinimo, mokslinių tyrimų ir plėtros bei perėjimo ir eksploatavimo. Jie dalyvauja kuriant, plėtojant ir palaikant technologinius sprendimus, kurie liečia visus šiuolaikinio gyvenimo aspektus, nuo gamybos iki medicinos prietaisų, nuo avionikos iki automobilių, nuo belaidžių įrenginių iki finansinių paslaugų.

„Geriausios bakalauro inžinerijos programos“, „US News & World Report“, 2019 mJAV naujienų ir pasaulio ataskaita Wright State bakalauro inžinerijos programas įvertino Nr. 146 tarp šimtų inžinerijos programų visoje šalyje. Programos fakultetas yra skirtas studentų sėkmei ir visiems studentams siūlo „vienas ant vieno“ palaikymą. Universitetas taip pat įsikūręs Deitone, Ohajo valstijoje, pramonės inžinerijos, žmogiškųjų veiksnių inžinerijos, kosminės erdvės, nepilotuojamų oro sistemų, inžinerinių inovacijų ir kitų praktinių centrų, skirtų stažuotėms ir būsimai karjeros plėtrai, centre.

Karjera

Elektros ir kompiuterių inžinerijos technologijos laipsnis suteikia studentams visapusišką įgūdžių rinkinį programavimo, taip pat elektros ir kompiuterių inžinerijos projektavimo ir diegimo srityse, turint kuklesnius reikalavimus matematikos ir pagrindinių mokslų studijoms nei tradicinės elektrinės ir kompiuterinės inžinerijos programos.

Niekada nėra per anksti ar per vėlu pradėti valdyti savo inžinerijos karjerą.

Reali pasaulio patirtis

Elektros inžinieriai paskatino technologijų sprogimą, kurį mūsų pasaulis patyrė per pastaruosius 60 metų. Elektros inžinerijos (EE) naujovės dabar liečia visus mūsų gyvenimo aspektus.

Priėmimas

Visi studentai, kurie domisi inžinerijos ir kompiuterių mokslo laipsniu, turėtų peržiūrėti priėmimo reikalavimus ir užbaigti priėmimo programą. Pareiškėjai turėtų nurodyti savo pageidaujamą svarbą. Jei atitiksite universiteto priėmimo reikalavimus, jūs esate priimami į kolegiją.

Priėmimo sąlygos

Vidaus aukštosios mokyklos studentams bus suteiktas leidimas į Wright State University , įvykdžius vieną iš šių parinkčių:

1 galimybė

 • Užpildykite „Ohio Core“ mokymo programą (arba lygiavertę mokymo programą),
 • Pasiekti minimalų sukauptą vidurinės mokyklos klasės vidurkį 2,0 ir
 • Pasiekti ACT sudėtinį balą 15 arba SAT 740 (kombinuotas kritinis skaitymas ir matematika)

2 variantas

 • Užpildykite „Ohio Core“ mokymo programą (arba lygiavertę mokymo programą),
 • Pasiekti minimalų kaupiamąjį vidurinės mokyklos klasės vidurkį - 2,5, ir
 • Pateikite bet kokį ACT / SAT rezultatą,
 • Norėdami būti priimti į „BSECET major“, studentai privalo baigti 24 ar daugiau semestro valandų kursų kursus su 2,25 GPA ar naujesne kursu, baigti „ENG 1100“ (arba bet kurį kitą „WSU Core“ pirmo kurso rašymo kursą) su C ar aukštesne ir turi atitikti priėmimo į „BSECET“ reikalavimus, įskaitant CEG 2170 C ar aukštesnio lygio CY 2110 („PHY 1110“ ir „PHY 1110L“ arba „PHY 2400“ ir „PHY 2400L“) ir (MTH 2240 arba MTH 2300) uždirbimą.

Programos mokymosi rezultatai

Metinis studentų priėmimas: 42 (2019 m. Ruduo)

Elektros ir kompiuterinės inžinerijos technologijos bakalauras paruošia studentus realaus pasaulio problemų sprendimui ir elektroninių, kompiuterinių bei programinės įrangos sistemų projektavimui pagal išsamią šiuolaikinių elektros ir kompiuterių inžinerijos projektavimo įgūdžių programą.

Bakalauro elektrinių ir kompiuterinių inžinerinių technologijų programos mokymosi tikslai

Programos tikslas yra išmokyti studentus šiuolaikinių elektros ir kompiuterių inžinerijos projektavimo įgūdžių, siekiant įsidarbinti po studijų baigimo susijusioje srityje. Tai bus pasiekta pasiekus šiuos studentų rezultatus, nurodytus ABET inžinerinių technologijų akreditavimo komisijoje. Kiekvienas iš šių rezultatų yra nagrinėjamas viename iš programos reikalavimų.

Bakalauro elektrinių ir kompiuterinių inžinerinių technologijų programos pagrindiniai įgūdžiai

 • Gebėjimas pasirinkti ir pritaikyti disciplinos žinias, metodus, įgūdžius ir šiuolaikines priemones plačiai apibrėžtai inžinerinių technologijų veiklai.
 • Gebėjimas pasirinkti ir pritaikyti matematikos, gamtos mokslų, inžinerijos ir technologijos žinias inžinerinių technologijų problemoms, kurioms spręsti reikia taikyti principus ir taikomas procedūras ar metodikas.
 • Gebėjimas atlikti standartinius testus ir matavimus; atlikti, analizuoti ir interpretuoti eksperimentus; ir pritaikyti eksperimentinius rezultatus procesams tobulinti.
 • Gebėjimas projektuoti sistemas, komponentus ar procesus plačiai apibrėžtoms inžinerinių technologijų problemoms, tinkamoms programuojant švietimo tikslus.
 • Gebėjimas efektyviai veikti kaip techninės komandos narys ar vadovas.
 • Gebėjimas identifikuoti, analizuoti ir spręsti plačiai apibrėžtas inžinerinių technologijų problemas.
 • Gebėjimas taikyti rašytinę, žodinę ir grafinę komunikaciją tiek techninėje, tiek netechninėje aplinkoje; gebėjimas identifikuoti ir naudoti tinkamą techninę literatūrą.
 • Supratimas apie būtinybę ir galimybę įsitraukti į savarankišką nuolatinį profesinį tobulėjimą.
 • Supratimas ir įsipareigojimas spręsti profesines ir etines pareigas, įskaitant pagarbą įvairovei.
 • Žinios apie inžinerinių technologijų sprendimų poveikį socialiniame ir globaliame kontekste.
 • Įsipareigojimas kokybei, savalaikiškumas ir nuolatinis tobulėjimas.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Elektronikos ir ryšių inžinerijos mokslų bakalauras
  • Cospicua, Malta
 • Elektros inžinerijos bakalauro laipsnis
  • Melbourne, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Fotonikos mokslo ir inžinerijos bakalauras
  • Orlando, Jungtinės Amerikos Valstijos