Keystone logo
Wright State University Menų bakalauras judesiuose filmuose
Wright State University

Menų bakalauras judesiuose filmuose

Dayton, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 38 312 / per semester *

Stovykloje

* fiksuoto dydžio mokestis už semestrą: Ohajo gyventojas: 4779 USD | Ne Ohajo gyventojas: 9498 USD. Gali būti taikomi papildomi mokesčiai

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Teatrų, šokių ir kino filmų katedra yra skirta tik bakalauro studentų mokymui ir švietimui šokio, kino filmų ir teatro srityse. Šios programos veda į dailės bakalauro ir dailės bakalauro laipsnius.

„Ohio“ pataisytame kodekse „Teatro, šokio ir filmų departamentas“ turi teisę reikalauti, kad būtų pradėtas specialus mokymas arba talentas, leidžiantis įeiti į konkrečias programas, ir kiekviena iš penkių BFA studijų programų turi specialius kriterijus, leidžiančius dalyvauti kiekviename mokymo lygmenyje. Studentai iš visų sričių turi uždirbti minimalią 2,0 GPA iki naujokų metų pabaigos, kad galėtų tęsti teatro meno šventę. Studentai, norintys būti priimami kaip didieji veikėjai, vaidybiniai / muzikiniai teatrai ar šokiai, turi sėkmingai išlaikyti klausymą ar pokalbį. Perkėlimo studentai priimami į BFA programas, remiantis sėkmingu klausymu, interviu ar portfelio pristatymu. Departamentas turi atvirą priėmimo politiką studentams, norintiems studijuoti teatro studijose ir kino filmų istorijoje, teorijoje ir kritikose bei BFA programose dizaino / technologijų ir kino filmų gamyboje.

Visi studentai, grįžę po trijų ar daugiau iš eilės einančių semestrų, turi vėl kreiptis į fakultetą, kad galėtų grįžti prie programos, o fakulteto nuožiūra gali būti reikalaujama, kad jie atitiktų readmisijos metu galiojančius programos reikalavimus. Išsami informacija apie priėmimo ir išlaikymo politiką išsamiai aprašyta teatro dailės mokinių vadovo vadove .

Kino filmai

Kino filmų programa pateikia filmo kaip dailės studiją. Mokymo programa siūlo du variantus: dailės bakalauro laipsnį teatre su koncentracija kino filmų gamyboje ir meno bakalauro laipsnį teatre su koncentracija kino filmų istorijoje, teorijoje ir kritikoje.

Kodėl verta rinktis judesius?

„Wright State Motion Pictures“ programos fakulteto, studentų ir absolventų filmų kūrinius pripažino beveik visi pagrindiniai pramonės apdovanojimai, įskaitant Kino ir meno akademiją bei Televizijos menų ir mokslų akademiją. Mūsų išskirtinis kino profesionalų fakultetas yra skirtas mokyti būsimus lyderius kino kūrime, kino istorijoje, teorijoje ir kritikoje.

„Wright State Motion Pictures“ programa siūlo du laipsnius. Dailės bakalauras (BFA) „Motion Picture Production“ yra labai atrankinė programa, suteikianti studentams išsamų mokymą, susijusį su profesijomis, glaudžiai susijusiomis su kino produkcija, tuo pačiu suteikiant galimybę plėtoti kūrybiškumą ir studijuoti filmų laikmeną. Menų bakalauras (BA) judėjimo filmų istorijoje, teorijoje ir kritikoje sujungia laisvojo meno ugdymo plotį su specializuotu filmo estetinių, socialinių, ideologinių ir istorinių aspektų vertinimu.

Mūsų studentai laimėjo nacionalinius ir tarptautinius pripažinimus ir apdovanojimus parodose dideliuose kino festivaliuose. Mūsų absolventai greitai persikėlė į sėkmingą karjerą, o šiandien visais kinematografijos pramonės aspektais užsirašo save.

Karjera

Wright State absolventai dirba beveik visose kino ir televizijos pramonės srityse. Jie turi tokias pareigas kaip reklamos kūrybos direktorius, Holivudo operatorius, vaidybinių filmų kūrėjas, kompiuterinių specialiųjų efektų menininkas, videografas, rašytojas, kino scenos menininkas ir dizaineris, scenografas, įgulos narys, režisierius, DVD grafikos dizaineris, „Technicolor“ specialistas ir kino redaktorius, tarp kitų.

Studentai, uždirbę BFA judėjimo filmavimo produkcijoje, gali dalyvauti filmų, televizijos, viešųjų ryšių, reklamos ar pramonės pozicijose su profesionaliomis filmų gamybos kompanijomis Holivude ar kitur, arba kaip nepriklausomi filmų kūrėjai. Laipsnis taip pat gali paruošti studentus karjerai susijusiose žurnalistikos, scenarijų ar meno organizacijų valdymo srityse.

Kino filmų bakalauras yra bendrasis meno laipsnis, rengiantis studentą įeiti į profesijas, kurioms reikalingos šiuolaikinės kultūros ir filmų žinios. Studentai, baigusieji bakalauro laipsnį, gali tęsti magistrantūros studijas filmuose ir paskesnį darbą kaip profesionalus rašytojas ar mokytojas universitete. Jų profesinės galimybės apima ir kino archyvo, festivalio, bibliotekos, muziejaus, meno tarybos, kino ar vaizdo įrašų gamybos įmonės ar leidėjo darbą.

Priėmimas

„Motion Pictures“ programa „ Wright State University yra labai selektyvi kiekvienais programos metais, tačiau pirmąjį semestrą ji veikia atvirai. Jei turite teisę į „ Wright State University , galite užsiregistruoti „Motion Pictures“ kursuose savo pirmųjų metų metu. Studentai turi pasiekti A arba B laipsnį pirmojoje reikiamoje „Motion Pictures“ klasėje ir kiekvienais metais įrodyti savo įgūdžius, kad galėtų likti BFA „Motion Pictures Production“ programoje. Studentai, sėkmingai dalyvaujantys programoje, yra tie, kurie atlieka skaitytojus ir rašytojus, be to, jie vertina filmą.

Priėmimo procesas

Būsimi studentai turėtų kreiptis internetu, kad jie galėtų patekti į Wright State University .

Pervesti kreditus

Perdavimo studentai gali būti priimami į programą po sėkmingo universiteto priėmimo proceso. Tačiau programa orientuota į ketverius metus trunkantį mokymą, o perkėlimo studentai gali tikėtis, kad baigs ne mažiau kaip ketverius metus, nors paskutiniai dveji metai gali būti ne visą darbo dieną. Jokie kiti kursai negali pakeisti tam tikrų „Motion Pictures“ klasių.

Kursai, tinkami perkelti kreditą, yra bendrojo lavinimo kursai, fotografijos, muzikos, meno ar televizijos kursai, kurie gali atitikti susijusius BFA arba BA laipsnių reikalavimus, ir įvairūs kursai, kurie gali atlikti pasirinktinius kreditus. Universitetas paprastai priima liberalią politiką kreditų priėmimui, leidžiantį beveik visus akredituotoje įstaigoje uždirbtus kreditus gauti iš kursų, kuriuose studentas gavo „C“ ar geresnį. Teismo kanclerio tarnyba yra atsakinga už tai, kad būtų nustatyti, kurie kreditai gali būti perduoti.

Stipendijos

Teatro, šokio ir judesio katedra siūlo daugybę stipendijų, paremtų talentais, akademiniais pasiekimais ir finansiniais poreikiais. Pradedant nuo pirmųjų metų, „Motion Pictures“ studentai gali kreiptis dėl stipendijų ir finansinės pagalbos tiesiogiai iš universiteto. Po savo pirmųjų metų „Motion Pictures“ studentai taip pat gali pretenduoti į teatro katedros stipendijų tęstinumą.

Departamento stipendijos apima:

 • „Tom Hanks“ stipendija
 • „Martin Sheen“ sukurta „Augsburger / Estevez“ stipendija
 • Teatro meno talentų stipendija
 • Rising Star stipendija

Talentų stipendijos skiriamos vieneriems metams studentams, dirbantiems su šokiais, kino filmais, dizainu ir technologijomis. Studentai iš visų didžiųjų bendrovių turi teisę kiekvienais metais gauti stipendijų už nuopelnus. Nors konkurencija dėl stipendijų yra labai svarbi, departamentas teikia didelę paramą kvalifikuotiems studentams per ketverius studijų metus, kad jie galėtų baigti studijas.

Apdovanojimai ir festivaliai

 • „Golden Globe“ apdovanojimai
 • Emmy apdovanojimai
 • Oskaro nominacija
 • Festivalio žiuri premija, festivalis „Internacional de Cinema“, Portugalija
 • Korko tarptautinis kino festivalis, Airija
 • Kalgario tarptautinis kino festivalis, Kanada
 • Lokarno tarptautinis festivalis, Šveicarija
 • Britų trumpametražių filmų festivalis Londone
 • „Sundance“ kino festivalis
 • Niujorko trumpametražių filmų ir vaizdo paroda
 • Didelis šlamšto festivalis
 • Juodosios Marijos festivalis
 • „Citizen Jane“ kino festivalis
 • Šarlotės kino festivalis
 • Kolegijos ir nepriklausomų kino festivalių
 • Tarptautinis Atėnų kino festivalis
 • David Wolper Dokumentinis pasiekimų ritės
 • „Wexner Center“
 • Hiustono tarptautinis kino festivalis
 • Denverio tarptautinis kino festivalis

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai