Keystone logo
Wright State University Tarptautinių studijų menų bakalauro laipsnis
Wright State University

Tarptautinių studijų menų bakalauro laipsnis

Dayton, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 38 312 / per semester *

Stovykloje

* fiksuoto dydžio mokestis už semestrą: Ohajo gyventojas: 4779 USD | Ne Ohajo gyventojas: 9498 USD. Gali būti taikomi papildomi mokesčiai

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Tarptautinės studijos suteikia studentams galimybę mokytis tarptautinės politikos, ekonomikos, kultūros ir visuomenės. Pagrindinis jungia intensyvų užsienio kalbos tyrimą su tarpdisciplinine studijų programa, kurią pasirinko studentas, konsultuodamasis su fakulteto patarėju.

Menų bakalauro studijų programą tarptautinėse studijose sudaro trys dalys: trejų metų vienos užsienio kalbos studijos; pagrindiniai pagrindiniai kursai, apimantys įvadinį darbą meno istorijos, ekonomikos, geografijos, istorijos, politologijos, religijos, moterų, lyties ir seksualumo studijose; ir dirbti specializuotame takelyje.

Kodėl verta rinktis tarptautines studijas?

Vis dar nežinote apie svarbų ir karjeros kelią? Apsvarstykite tarptautinius tyrimus (IS).

Esant IS koncentracijai regione, mūsų didžiosios programos yra įgijusios gilių žinių apie Afriką, Aziją, Europą, Lotynų Ameriką ar Vidurinius Rytus. Tarptautinių studijų laipsnis padėjo jiems ieškoti darbo JAV vyriausybėje, tarptautinėse organizacijose, tokiose kaip Jungtinės Tautos, ir nevyriausybinėse organizacijose, tokiose kaip „Gydytojai be sienų“.

Tyrimo metu, kaip kultūrinės, istorinės, politinės ir ekonominės jėgos daro įtaką tarptautiniams santykiams, gausite didesnį supratimą apie save ir kitus.

Pagrindinis skatina pilietinį įsitraukimą ir socialinę atsakomybę, skatina mokymąsi ir stipendiją, tarnaujant bendruomenei vietos, valstybiniu, nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu, rengdamas jus būti informuotu pasaulio piliečiu.

Tarptautinių studijų pagrindinis siūlo įvairias mokymo programas ir suteikia jums galimybę pritaikyti studijų programą, kuri yra tarptautinio turinio ir pritaikyta Jūsų interesams. Ši daugiadalykė studijų programa susideda iš:

 • Bent treji metai (arba lygiaverčiai) užsienio kalba.
 • Pasirinkti penki pagrindiniai kursai iš septynių meno, humanitarinių, socialinių ir ekonominių disciplinų.
 • Galimybė pasirinkti vieną iš šešių takelių (arba koncentracijos sričių), pagrįsta jūsų akademiniais interesais ir karjeros tikslais:
  • Diplomatija ir taikos studijos
  • Vietos tyrimai (regioninės koncentracijos)
  • Palyginamosios kultūros
  • Tarptautiniai ekonomikos reikalai
  • Pasaulinės lyties studijos
  • Tyrimų žvalgybos analitikas
 • Galite pasirinkti baigti skyrių pagyrimu, tai pažymima jūsų nuoraše ir pradžios programoje.

Išeinantys iš abiturientų absolventų apklausos ir absolventų apklausos rodo labai aukštą pasitenkinimo pagrindiniais dalyviais lygį. Didžioji dalis IS magistrantūros studijų kursų yra nedideli (nuo 15 iki 30 studentų) ir daugelis jų yra dėstomi seminaro stiliumi, apimant diskusijas, bendradarbiavimą ir tyrimų dokumentus. Jie vertina pasirenkamų kursų įvairovę ir dėkoja už savo dėstytojų aukštus balus. Neseniai atliktoje apklausoje kiekvienas respondentas sutiko dėl studijų, kurių metu imtasi IS laipsnio, jų gebėjimai suprasti pasaulio reikalus, kitų kultūrų supratimas ir asmeninės vertybės. Išvykimo interviu metu 100 proc. Taip pat išreiškė pasitenkinimą bendrąja programa ir 100 proc. Teigė, kad jaučiasi pasirengę priimti į universitetą ar profesinę mokyklą.

Karjera

Jei jus domina karjera vyriausybėje, tarptautinėse organizacijose, verslas, mokymas ar žurnalistika, turėtumėte susisiekti su pagrindinių tarptautinių studijų (IS) direktoriumi.

Wright State laipsniai, turintys IS laipsnį, dirba privačiame ir viešajame sektoriuose, vyriausybinėse ir nevyriausybinėse organizacijose arba naudojasi laisvųjų menų bakalaurais kaip teisės ir kitų aukštojo mokslo laipsnių pagrindą. Jie rado darbą kaip JAV valstybės departamento užsienio tarnybos pareigūnai; kaip bendruomenės pedagogai Taikos korpuse ir „AmeriCorps“, kaip Jungtinių Tautų gyventojų fondo, JAV Tėvynės saugumo departamento, Nacionalinio oro ir kosmoso žvalgybos centro (NASIC) bei kitų agentūrų Wright Patterson oro pajėgų bazėje tyrimų analitikai. Jie dirbo siekdami skatinti žmogaus teises visame pasaulyje per Didžiosios Britanijos labdaros organizaciją „Oxfam“, Jungtinėse Tautose ir kartu su Médecins Sans Frontières; vadovauja kovos su prekyba žmonėmis kampanijoms; padėti pabėgėliams, teikiantiems katalikų pagalbos tarnybas, ir dirbti Kongreso tarnautojais ... tereikia paminėti kelis.

Reali pasaulio patirtis

Stažuotės

Studentai, turintys GPA 3,0 ar daugiau, gali gauti stažuotes kredito valandomis. Norėdami gauti daugiau informacijos apie Deitono rajoną, susisiekite su dr.

Studentai, išrinkti į prestižinę Vašingtono centro stažuotės programą, įgyja vertingos patirties pasirinkdami vyriausybines ar nevyriausybines įstaigas - tuo pačiu užsidirbdami semestro vertės kreditą. Sužinokite daugiau apsilankę Vašingtono centro svetainėje. Debra Wilburn iš Wright valstijos karjeros tarnybų tarnybos konsultavo daugelį mūsų studentų per paraiškos teikimo procesą. Norėdami gauti daugiau informacijos susisiekite su ponia Wilburn.

Galimybės

Sertifikatai

Kaip IS pagrindinis, galite naudoti pasirenkant, kad įsigytumėte vieną iš šių atnaujinimo sertifikatų.

Anglų kalbos kaip antrosios kalbos mokymas (TESOL)

Gauti pagrindines žinias ir įgūdžius, reikalingus mokyti anglų kalbą kaip antrąją ar užsienio kalbą JAV ar užsienyje. Jei norite sužinoti daugiau apie TESOL, apsilankykite šiuose puslapiuose:

 • Menų bakalauras anglų kalba, TESOL koncentracija
 • Menų magistras anglų kalba, TESOL koncentracija
 • Patvirtinimas TESOL

Studentų asociacijos ir garbės draugijos

Žemiau yra tik keletas jūsų pasirinkimų „Wright State“:

 • „Phi Beta Delta Honor Society“ pripažįsta mokslo pasiekimus tarptautiniame švietime.
 • Studentų klubas „International Cultural Exchange“ suteikia amerikiečiams ir tarptautiniams studentams galimybę bendrauti ir mokytis vieniems iš kitų.
 • „Wright“ valstijos prancūzų klubas remia du kartus per mėnesį dirbančią kavinę „français“, „soirée française“ vietiniame prancūzų restorane ir prancūzų filmų demonstracijas. Be to, Prancūzijos klubas padeda organizuoti kasmetinę Prancūzijos panardinimo dieną lapkričio mėnesį.
 • Praktikuokite savo ispanų kalbą ir sužinokite daugiau apie ispaniškai kalbančias kultūras Wright State Ispanijos klube.
 • „Wright State“ vokiečių klubas yra vokiečių ir kitų vokiškai kalbančių asmenų studentų susibūrimas. Susitikite su klasės draugais, dėstytojais ir kitais neformaliu pokalbiu vokiečių kalba.
 • Prisijunkite prie kinų klubo ir praktikuokite savo kiną, dalyvaudami įvairiose veiklose (pvz., Žaidžiant žaidimus ir gamindami tradicinius amatus).
 • Narystė „Wright State“ arabų klube leidžia studentams kurti savo kalbos įgūdžius ir sužinoti daugiau apie arabiškai kalbančias kultūras įvairiose socialinėse aplinkose.

Deitono galimybės

Deitono pasaulio reikalų taryba (DCOWA) yra ne pelno siekianti organizacija, kurios misija yra „skatinti informuotą nuomonę ir sprendimų priėmimą dėl tarptautinių klausimų“. DCOWA kasmet siūlo įvairius renginius, kuriuose dalyvauja įvairios pasaulio problemos .

Apdovanojimo programa

Departamentų apdovanojimai tarptautinėse studijose yra apdovanojami baigiant kvalifikuotomis tarptautinėmis studijomis, kurios atlieka nepriklausomus mokslinius tyrimus pagal fakulteto rėmėjo nurodymus arba pažengusį, ribotą dalyvavimo seminare bet kurioje disciplinoje, kurioje jis / ji turėjo didelį kursinį darbą ir baigė apdovanojimai su A arba B laipsniu. Jaunesni, turintys bent vidutiniškai bent 3,0 (ir 3,5), turėtų kreiptis į programos direktorių apie šią galimybę ir jos reikalavimus.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Tarptautinių studijų menų bakalauras (BA)
  • Dubuque, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Pasaulinių studijų bakalauras
  • Waukesha, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Bachelor of Arts (BA) Majoring in Asian Studies
  • Dunedin, Naujoji Zelandija