Keystone logo
Wroclaw University of Science and Technology

Wroclaw University of Science and Technology

Wroclaw University of Science and Technology

Įvadas

Vroclavo mokslo ir technologijos universitetas buvo įkurtas 1945 m., Daugiausia dėl to, kad įsitraukė dabar jau nebeegzistuojančio Lvovo technikos universiteto ir Lvovo Jano Kazimierzo universiteto akademinis personalas, pritaikęs sunaikintus Vokietijos technologijos mokyklos pastatus. - „Technische Hochschule“.

Šiandien mes tęsiame šių žymių Lenkijos universitetų tradicijas ir plėtojame glaudžiai bendradarbiaudami su pirmaujančiomis Žemosios Silezijos įmonėmis. Esame vienas didžiausių ir geriausių technikos universitetų šalyje, kuris reguliariai užima geriausius nacionalinius reitingus.

Apie 20 000 studentų studijuoja WUST ir akademinio personalo skaičius yra apie 2100. Čia studijuoja studentai iš daugiau nei 69 šalių, o bendradarbiavimo sutartys pasirašytos su daugiau nei 120 aukštojo mokslo institucijų iš 36 šalių. Universitetas didžiuojasi: kasmet pagal "Erasmus+" programą vyksta daugiau kaip 700 studentų ir darbuotojų mainai, 400 universitetų partnerių, 12 sertifikuotų laboratorijų, 560 mokymo kabinetų ir auditorijų, 887 didaktinės ir 175 mokslinių tyrimų laboratorijos.

Universitete yra daugybė studentų organizacijų ir asociacijų. Studentai turi galimybę ugdyti savo mokslines ir kūrybines aistras.

WUST dėka miestas atrodo Lenkijos informatikos sostinė. Iš dalies tai yra Europos darbuotojų mokymo ir tyrimų standartų rezultatas. Dėl pasaulinio lygio mokslinių tyrimų ir puikios įrangos laboratorijose bendradarbiaujama su daugeliu Lenkijos ir užsienio kompanijų.

Visa tai leidžia jums gauti laipsnį, pripažintą visoje Europos Sąjungoje, susiplanuoti studijų kelią ir pasirinkti specialybę, imituoti ir apdovanoti naujų technologijų, tokių kaip: nanotechnologijų, biotechnologijų, telekomunikacijų, teleinformatikos ir informacinių sistemų, mokslinius tyrimus bei įgyti vertingos patirties. techninis pagrindas.

Su wUSt - nieko nėra neįmanomo!

Galimybės ir potencialas

Vroclavas sukūrė palankias sąlygas įvairiam verslui. Tai didžiausias mokslinių tyrimų ir plėtros centras Lenkijoje, skirtas tokioms pasaulinėms kompanijoms kaip LG, Philips, Volvo, Bosch, Hewlett-Packard, Nokia, Wabco, KGHM, Ryanair, Credit Suisse, BNY Mellon, Google, IBM.

WUST karjeros biuras paruošia studentus ir absolventus įsitraukti į darbo rinką. Ji teikia studentams darbo ar praktikos pasiūlymus, konsultuoja CV, remia įdomius projektus, organizuoja susitikimus su darbdaviais, pataria mokymuose ir seminaruose.

Be to, WUST palaiko ryšius su daugeliu švietimo ir mokslo institucijų ir leidžia jums išvykti į užsienį, bendrus projektus, tokius kaip: „ Erasmus +“, studentų mainų programos, dvigubo laipsnio magistro programa „TIME“, Lenkijos ir Amerikos „Fullbright Commission“, DAAD, Vulcanus in Japonija. Vroclavo mokslo ir technologijų universitetas bendradarbiauja su 183 partneriais iš 48 šalių. Visa tai tikrai gali pagerinti jūsų būsimą karjerą.

Akivaizdu, kad jūs neturite apsiriboti tik Vroclavu, mūsų absolventus galima rasti visame pasaulyje, dirbant garsiose įmonėse ar įkūrus savo verslą.

Vietos

  • Wrocław

    wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego,27, 50-370, Wrocław

    Klausimai