Keystone logo
WSEI College of Economics and Computer Science Krakow

WSEI College of Economics and Computer Science Krakow

WSEI College of Economics and Computer Science Krakow

Įvadas

Apie WSEI

Ekonomikos ir informatikos kolegija arba WSEI buvo įkurta 2000 m., O šią dieną kolegija buvo įtraukta į nevalstybinių aukštųjų mokyklų registrą. WSEI iniciatorius ir įkūrėjas buvo Krokuvos gerai nusistovėjusi konsultavimo ir mokymo įmonė „Consulting and Training Institute Ltd“, kurios ilgametė verslo patirtis įkvėpė tvirtą WSEI siūlomų akademinių studijų programų orientavimą į pramonę ir karjerą.

Stiprus verslo ryšys

WSEI visada buvo glaudžiai susijusi su pramone ir verslu, turėdama aktyvią pramonės patarėjų tarybą ir daugybę partnerysčių su sėkmingomis įmonėmis, verslo lyderiais, taip pat pramonės ir profesinėmis organizacijomis. Šis ilgalaikis įsipareigojimas tiekti aukštos kokybės specialistus vietos ir tarptautinėms įmonėms paskatino WSEI pripažinti verslą kaip puikią į praktiką orientuotą aukštojo mokslo įstaigą. Brooke Cagle / Unsplash

Sponsored by Google Chromebooks

Mūsų misija

Mes teikiame gilų į praktiką orientuotą išsilavinimą, orientuotą į nuolatinį tobulėjimą. Mes esame aistringų žmonių sukurta aukštojo mokslo įstaiga. Mums aukštasis mokslas yra profesinės kompetencijos ir pasitenkinimo gyvenimo siekis.

Esame įsitikinę, kad turime aprūpinti savo studentus tinkamais įgūdžiais ir tinkama mąstysena, tačiau manome, kad ugdymo procesas turėtų būti perpildytas linksmybių, savarankiškumo, įspūdžių ir kūrybiškumo.

Mūsų standartai

 • Kištukas
 • Nepriklausomumas ir drąsa kurti ir diegti naujoves: Mes įsitikiname, kad esate pasirengęs pradėti savo verslumo kelionę ir gebate įspausti savo kūrybinį save pasaulinėje bendruomenėje.
 • Lanksčios ir pramonės poreikiams pritaikytos programos: įsitikiname, kad palikote kolegiją su vertingais ir geidžiamais įgūdžiais. Mes niekada nenustojame kalibruoti ir derinti savo akademinių programų, atsižvelgdami į pramonės ir visuomenės poreikius.
 • Atvirumo, draugystės, entuziazmo, komandinio darbo ir kūrybiškumo aplinka: įsitikiname, kad esate pasirengę būti savo darbo ir vietinių bendruomenių dalimi ir dosniai dalintis savo energija, idėjomis ir įgūdžiais su asmenimis, su kuriais bendraujate, profesinėje ir socialinėje srityse. lygiai.
 • Parengtis pasauliniu mastu: mes įsitikiname, kad esate pasirengęs priimti įvairovę ir pamatyti save kaip globalios bendruomenės pilietį, turtą globalioje darbo vietoje ir verslininką pasaulinės rinkos erdvėje. „Buro Millennial“ / „Pexels“
130822_pexels-photo-1438072.jpeg

Studentų strateginiai rezultatai

Aukštasis mokslas, kaip mes jį matome WSEI, yra priemonė norint pasiekti individualius, profesinius ir asmeninius tikslus. Mes kuriame aplinką, kurioje galime palaikyti ir padėti įgyvendinti bet kurį iš šių tikslų, nesvarbu, ar:

 • Karjeros kūrimas gimtojoje šalyje ar kitur pasaulyje;
 • Tapimas sėkmingu asmeniu ir gerbiamas tarp bendraamžių;
 • Pajutęs pasiekimų ir gyvybingumo jausmą;
 • Išmokimas gyvenime pasiekti savarankiškumą.

Vietos

 • Kraków

  ul. Św. Filipa 17, 31-150 Krakow, Poland, 30, Kraków

Klausimai