Keystone logo
Warsaw University of Technology B.Sc. Elektrinių ir hibridinių transporto priemonių inžinerija
Warsaw University of Technology

B.Sc. Elektrinių ir hibridinių transporto priemonių inžinerija

Warsaw, Lenkija

8 Semesters

Anglų kalba

Dieninės

17 Jul 2024

01 Oct 2024

EUR 3 150 / per semester

Stovykloje

Internetinis susitikimas tarptautiniams kandidatams

Įvadas

B.Sc. Warsaw University of Technology elektrinių ir hibridinių transporto priemonių inžinerija padės jums tapti inžinieriumi, sprendžiančiu neseniai atsiradusių elektromechaninių transporto priemonių projektavimo, eksploatavimo ir aptarnavimo iššūkius, kurie dominuoja ekologiškai tvarioje automobilių rinkoje.

Ši studijų kryptis skirta tiems, kurie nori tapti inžinieriais ir spręsti šiuolaikinio naujausių elektrotechninių transporto priemonių projektavimo, eksploatavimo ir aptarnavimo iššūkius, kurie dominuoja ekologiškai sąmoningoje automobilių rinkoje. Programa suteikia studentams daugiadisciplininių žinių apie sudėtingas technines tolimojo transporto struktūras su energijos atgavimo ir kaupimo sistemomis. Klasėse ir laboratorijose mokoma pagrindinių fizinių ir cheminių procesų analizės, netradicinių medžiagų parinkimo ir kontrolės metodų. Naujas požiūris į švietimo pasiūlymo įgyvendinimą suteikia absolventui gyvybiškai svarbių ekologiškų elektrinių ir daugelio šaltinių hibridinių automobilių, įskaitant specialias ir autonomines transporto priemones, inžinerijos įgūdžių.

Pavyzdiniai moduliai / raktiniai žodžiai: skaičiavimas, fizika, mechanika, chemija, konstrukcinės medžiagos, gamybos technologija, elektros ir elektroninė technologija, kompiuterinė technika, vaizdo apdorojimas, medžiagų stiprumas, mechaninė vibracija, baigtinių elementų metodas, automatika, diagnostika, mechatronika, transporto priemonės Pavarų sistemos, varomosios jėgos elektronika, transporto priemonių energijos kaupimas, hibridiniai pavaros, CVT transmisijos, išmaniosios konstrukcijos, akumuliatoriai, jonai ir fotoelektros, magnetinės medžiagos, ypač lengvos konstrukcijos, kuro elementai, aplinkos apsauga, transporto priemonių perdirbimas.

Priėmimai

Studijų programa

Programos rezultatas

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai