Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Xavier University College of Professional Sciences

Xavier University College of Professional Sciences

Xavier University College of Professional Sciences

Įvadas

Ksavero universiteto Profesinių mokslų kolegija rengia bakalauro ir magistrantus intelektualiai, moraliai ir dvasiškai karjerai ir paslaugų profesijoms švietimo, sveikatos priežiūros ir socialinių mokslų srityse. CPS ragina studentus siekti akademinio meistriškumo ir mokymosi visą gyvenimą skatinant bendradarbiavimą ir bendruomenės partnerystę, įtraukiant mokslinius tyrimus, stipendijas ir naujoves.

Visos CPS bakalauro ir magistro programos

Švietimas

Mūsų švietimo mokykla yra gyvybinga pedagogų, mokslininkų ir besimokančiųjų bendruomenė, skatinanti švietimo ateitį mūsų regione ir už jos ribų. Nuo pat ankstyvos vaikystės ir Montessori švietimo iki švietimo lyderystės mūsų atsidavęs dėstytojas bendradarbiauja su vietinėmis mokyklomis ir rajonais, kad užtikrintų tvirtą ir išsilavinę mūsų visuomenės ateitį. Ksavero universiteto studentų pažadas patvirtina mūsų švietimo mokyklos pažadą: „Mes esame Ksavero muškietininkai. Mes esame unikalūs asmenys, kurie susibūrė šv. Ignaco dvasia, kartu mokosi, tarnauja kartu ir mums pavyks kartu pakeisti pasaulį. Mes elgiamės sąžiningai, teisingai ir dosniai. Viskas už vieną ir vienas už visus “.

Visuomeniniai mokslai

Mūsų dėstytojai ir studentai dirba su kaliniais, padeda benamių šeimoms susirasti būstą, teikia psichikos sveikatos priežiūros paslaugas, gerina organizacijų darbo aplinką ir rengia būsimus bendruomenės vadovus. Jie tai daro kartu su mūsų bendruomenės partnerių ir agentūrų pagalba. Mokymasis vyksta realiame pasaulyje ir dažnai neatsiejamas nuo tarnybos. Turėdami pagrindinę vertę „Magis“, mūsų studentai siekia daugiau pasiekti ir kitiems, ir su kitais.

Sveikata

Kokybiška, prieinama ir veiksminga sveikatos priežiūra yra vis didėjanti mūsų visuomenės tema. Dabartiniai iššūkiai šioje srityje apima kūdikių mirtingumą, opioidų epidemiją, prieinamą priežiūrą, ilgalaikę priežiūrą, sveikatos analizę ir sveikatos politiką. Mūsų sveikatos programos rengia būsimus mąstymo lyderius ir tiesioginius paslaugų teikėjus šiai pramonės šakai. Šiandien maždaug pusė visų kolegijos studentų ir ketvirtadalis visų Ksavero universiteto studentų yra sveikatos profesijos specialistai. Mes turime gerą reputaciją rengdami sveikatos lyderius, slaugytojus, ergoterapeutus, sporto trenerius, sveikatos analitikus ir vaizdo technikus ir pradėjome keletą naujų ir novatoriškų programų, kad patenkintume šios greitai besikeičiančios pramonės užimtumo poreikius. Sukūrėme stiprią tarpprofesinio švietimo ir bendradarbiavimo reputaciją - tai naujos sveikatos perspektyvos, vadinamos „Gyventojų sveikata“, ramstis. Mūsų su sveikata susijusios programos įgyvendina mūsų „Xavier University“ prekės ženklo pažadą mokytis, aptarnauti ir pasiekti kartu.

Vietos

  • Cincinnati

    Victory Parkway,3800, 45207, Cincinnati

    Klausimai