Keystone logo
Xi'an International University

Xi'an International University

Xi'an International University

Įvadas

Apie mus

Ksiano Xi'an International University (XAIU) yra privati aukštojo mokslo įstaiga, turinti Kinijos švietimo ministerijos akreditaciją ketverių metų bakalaureato programoms. Įkurtas 1992 m. Ir įsikūręs Xi'an, istoriškiausio Kinijos miesto, širdyje, universitetas yra 1,26 milijono kvadratinių metrų ploto, turi moderniausius klasių pastatus, erdvius bendrabučius, gerai aprūpintas bibliotekas, standartizuotas sporto aikšteles, joje mokosi apie 22 000 studentų ir 2000 fakultetų bei darbuotojų.

Universiteto mokslininkai apima septynias kolegijas, siūlančias 67 pagrindines studijų sritis, apimančias vadybą, ekonomiką, humanitarinius mokslus, mediciną, inžineriją, žemės ūkį ir menus. Gana jauna įstaiga, Kinijos rinkos pritaikymo ir reformų rezultatas, XAIU bėgant metams išaugo į daugiadalykį visapusišką universitetą ir stabilizavosi. Dabar universitetas daugiausiai dėmesio skiria kokybės gerinimui ir sėkmingam virsmui.

Informacinių technologijų laikais XAIU labai daug investuoja į lagerio įrengimą su pažangiąja informacinių technologinių sistemų infrastruktūra ir pastaruoju metu, kaip vienintelė aukštojo mokslo įstaiga šiaurės vakarų Kinijoje, buvo klasifikuota patekti į „100 mokyklų didelių duomenų projekto“ sąrašą. dalis pramonės ir švietimo integracijos ir inovacijų iniciatyvos, kurią kartu pradėjo Kinijos švietimo ministerijos mokyklų planavimo ir plėtros centras ir „Dawning Information Industry Co., Ltd.“.

Priemonės, fakultetas ir akademinė plėtra

Universitetas labai puoselėja stiprios etikos, profesionalumo, įvertinimo, atsidavimo, savęs tobulinimo ir mokymosi visą gyvenimą vertybes. Ja siekiama sudaryti vienodas galimybes gauti aukštąjį mokslą, ypač tiems, kurie turi mažiau galimybių, ir puoselėti lagerio kultūrų įvairovės ir kūrybiškumo kultūrą. Universitetas yra aprūpintas modernia įranga ir nuostabiu miesteliu, ir, dar svarbiau, jis deda daug pastangų gerinti akademinę kokybę ir plėtoti aukšto profesionalumo fakultetą. Profesorius CHEN Aimin, Ph.D. Pensilvanijos valstybinio universiteto ekonomikos mokslų daktaras, Indijos valstijos universiteto menų ir mokslų kolegijos profesorius ir buvęs profesorius, buvęs Sičuano universiteto viceprezidentas, nuo 2015 m. suteikęs universitetui perspektyvų vadovavimą.

Kinijos mokslų akademijos akademikas profesorius GAO Fu eina Taikomosios gyvybės mokslų instituto garbės dekano pareigas; Kinijos mokslų akademijos akademikas profesorius KANG Le eina XAIU akademinio komiteto garbės direktoriaus pareigas; Kinijos inžinerijos akademijos akademikas profesorius WU Tianyi pakviestas į Taikomųjų gyvybės mokslų tyrimų instituto konsultantą; Kinijos mokslų akademijos Valstybės tarybos konsultantas ir Virtualiosios ekonomikos ir duomenų tyrimų centro direktorius profesorius SHI Yongas yra Taikomų didžiųjų duomenų tyrimų instituto garbės dekanas; Profesorius PAN Maoyuan, buvęs Siameno universiteto viceprezidentas, ir profesorius SHI Qiuheng, Siameno universiteto Švietimo instituto direktorius, yra Qifango švietimo tyrimų instituto garbės dekanai; Dr. LU Ding, ekonomikos profesorius ir buvęs Kinijos ekonomistų draugijos prezidentas, yra Shaanxi laisvosios prekybos zonos tyrimų instituto asocijuotasis direktorius; Profesorius ZHANG Xiaofeng, Ph.D. Medicinos kolegijos dekanu eina Kinijos mokslų akademijos Čengdu biologijos instituto vadovas ir buvęs Tibeto sveikatos biuro direktoriaus pavaduotojas.

Akademinės kolegijos suformavo savo akcentavimą ir išskirtinumą akademinėse srityse. Verslo kolegija siūlo keletą stambių verslo atstovų, tuo pačiu metu daug dėmesio skirdama pagrindinėms logistikos ir tyrimų sritims, susijusioms su Shaanxi laisvosios prekybos zonos plėtra. Medicinos koledže yra stipri slaugos specialybė ir kuriama nacionaliniu mastu pažengusių taikomųjų gyvybės mokslų tyrimų sritis. Humanitarinių mokslų kolegija yra gana stipri žiniasklaidos technologijų srityje, aptarnaudama universitetą su geromis laisvųjų menų programomis, tokiomis kaip rašymas, meninis dizainas ir kalbos studijos. Inžinerijos koledžas stato didžiąsias bendroves su naujomis inžinerijos ypatybėmis daiktų interneto, elektronikos ir informatikos srityse. Scenos menų koledžas praktikuoja novatoriškas programas, integruojančias realaus pasaulio spektaklius ir mokymą klasėje.

Universitetas taip pat teikia internetines mokymosi platformas ir geriausias MOOC iš viso pasaulio. Skatindamas kokybiškus mokslinius tyrimus, universitetas įsteigė mokslinių tyrimų institutus, tokius kaip Qi Fang švietimo tyrimų institutas, Shaanxi laisvosios prekybos zonos tyrimų institutas, Inovacijų ir Verslumo institutas, Taikomosios gyvybės mokslų institutas ir Taikomųjų didžiųjų duomenų tyrimų institutas. Mūsų projektai ir apdovanojimai kasmet didėja. 2016 m. Universitetas užima pirmą vietą tarp privačių universitetų pagal daugybę vyriausybinių įstaigų projektų provincijų, ministrų ir nacionaliniu lygmeniu.

Tarp daugelio akademinių konferencijų ir forumų Universitetas taip pat yra paskelbęs tarptautinį universitetų ir kolegijų pasaulinio tobulėjimo kongresą ir du kartus surengė savo metinę konferenciją miesteliu. Ji taip pat surengė 32-ąją kasmetinę Azijos ir Ramiojo vandenyno universitetų asociacijos (AUAP) konferenciją 2017 m. Lapkričio mėn.„Xtra, Inc.“ / „Unsplash“

We hired an amateur model for a photo shoot in our office. She did a great job and we were very happy with her photos.

Pasiūlos švietimo reforma ir skiriamosios programos

Kadangi pirmasis privatus universitetas leido vykdyti tarptautines švietimo programas Šaansi provincijoje, XAIU kuria plačią platformą, pabrėždamas „švietimą be sienų“. Vykdydamas šį procesą, XAIU sukūrė bendradarbiavimo programas, skirtas ugdyti talentus, turinčius visuotinę viziją, prisidėti prie vietos socialinio ir ekonominio vystymosi, taip pat šalies vykdomą iniciatyvą „Diržas ir kelias“.

Vykdydamas tarptautines studentų ir dėstytojų mainų programas, XAIU bendradarbiauja su daugeliu universitetų akademinių tyrimų ir tarpusavio kreditų srityse. Tūkstančiai studentų išvyko studijuoti į užsienį, o XAIU priėmė daug tarptautinių studentų studijuoti Kinijoje.

XAIU taip pat didžiuojasi, kad vienas iš pirmųjų įsteigė Verslumo kolegiją tarp Kinijos universitetų, o kolegija ugdė studentus, turinčius verslumo dvasią ir sugebėjimus, taip pat kūrybingą ir novatorišką mąstymą.

Dėl to XAIU absolventai turi daugiau galimybių tapti verslininkais. Kaip pavyzdžius „LU Xin“ laimėjo nacionalinį čempionatą „Juokų darymo šou“; SUN Guoxiu pelnė „Saldžiųjų bulvių princo“ titulą ir įgyvendino savo svajonę kepdamas saldžias bulves; verslo žvaigždė CHEN Rugang tapo platinimo pramonės lydere; „DIAO Long“ laimėjo „Asilo karaliaus“ titulą.

XAIU tapo viena iš pirmųjų Kinijos švietimo ministerijos apdovanotų 50 geriausių nacionalinių universitetų ir aukštosios kūrybos ir verslumo ugdymo patirties koledžų.

Trečiasis skiriamasis bruožas yra XAIU kolegijos akademijos sistema ir viso žmogaus ugdymas, kuriame įsteigta akademija, įsikūrusi tam skirtame studentų bendrabučio komplekse ir tarnaujanti kaip studentų popamokinės edukacinės veiklos, palengvintos erdvėmis konferencijoms, psichologinėms, psichologinėms, psichologinėms ir psichologinėms galimybėms. konsultacijos ir grupiniai projektai. Tai yra unikalus studentų reikalų tvarkymo modelis, apimantis klasės ir užklasinę veiklą.

„Qi Fang“ akademijoje studentai gali mėgautis kinų dainomis, klasikiniais instrumentais, tradiciniais paveikslais ir kaligrafija, grakščiais šokiais ir įžvalgiomis paskaitomis.

Pagyrimai ir atsakomybė

Per pastaruosius 25 metus XAIU yra baigę daugiau nei 190 000 studentų, ir daugelis iš jų yra pasiekę aukštą užimtumo, verslumo ir aukštojo mokslo studijų programą savo šalyje ir užsienyje. Tarp savo pastebimų pasiekimų universitetas daugybę kartų buvo pripažintas Kinijos privačių universitetų ir kolegijų reitingu Nr. 1 tarp Kinijos Alumni tinklo.

Universitetas netgi tapo Harvardo universiteto Johno Kingo Fairbank centro direktoriaus profesoriaus Williamo Kirby tyrimo, atlikto tiriant Kinijos privačių universitetų augimą, pavyzdžiu. Pirmininkas HUANG Tengas keletą kartų buvo pakviestas į paskaitą Harvardo verslo mokykloje apie atvejo analizę, o naujienas paskelbė CCTV.

Kinijos švietimo ministras CHENas Baoshengas po vizito universitete apibendrino šiuos tris dalykus: 1) XAIU siekia aukšto lygio; 2) XAIU pateko į aukščiausių Kinijos privačių kolegijų ir universitetų sąrašą; 3) XAIU gražiai derina istorines ir modernias, taip pat rytietiškas ir atsitiktines savybes Shaanxi provincijos žemėje.

HUANG Teng, Patikėtinių tarybos pirmininkas: „Nepaisant sunkumų, mes laikomės principo kuo geriau tenkinti visuomenės interesus. Mes ir toliau tobulinsime universitetų valdymą, fakultetų plėtrą ir akademinę kokybę. Mes sieksime sukurti pasaulinio lygio privatų universitetą. “

Įsikūręs Xi'an, Shaanxi provincijoje, senovės Šilko kelio kilmė, XAIU įsipareigoja prisidėti prie „One Belt One Road“ iniciatyvos, taip pat prie ekonominės ir socialinės vietos ekonomikos plėtros.

Administraciniu požiūriu universiteto direktorių valdyba, vadovaujama dr. HUANG Teng, įkūrusio XAIU savininką, priima sprendimus ir priima strateginę universiteto plėtrą, o prezidentas yra atsakingas už valdybos politikos vykdymą ir įprastą veiklą. Fakulteto nariai dalyvauja pasidalijamajame valdyme, dirbdami įvairiuose universitetų, kolegijų ir katedrų komitetuose.

Vietos

  • Xi'an

    18 Yudou Lu, Yanta District, Xi'an International University, , Xi'an

    Klausimai