Keystone logo
Yogyakarta State University

Yogyakarta State University

Yogyakarta State University

Įvadas

Yogyakarta State University (buvęs IKIP Yogyakarta arba Jogyakarta mokytojų rengimo ir edukologijos institutas) buvo įkurtas 1964 m. Gegužės 21 d. Istoriškai IKIP Jogyakarta buvo dviejų švietimo įstaigų susijungimas: Gadjah Mada universiteto Pedagogikos fakulteto ir Mokytojų instituto sujungimas. Švietimas. Šios dvi įstaigos siūlė edukologijos ir mokytojų rengimo studijų programas. Pats jungimas buvo įpareigotas Indonezijos Respublikos prezidento dekretu Nr. I / 1963.

Maždaug po trisdešimt šešerių metų, 1999 m. Rugpjūčio 4 d., Indonezijos Respublikos prezidentas prezidento dekretu Nr. 93/1999 oficialiai paskelbė, kad IKIP Yogyakarta buvo paversta Yogyakarta State University (sutrumpintai - YSU), turintiems platesnius įgaliojimus. Šis universitetas taip pat teisėtai siūlo ne švietimo studijų programas. „IKIP Yogyakarta“ pavertimas universitetu buvo pagrįstas tam tikrais sumetimais.

Vienas iš jų yra pastebėjimas, kad švietimo įstaigos organizacinė struktūra nebuvo pakankama palaikyti mokslo plėtrą ir kad taip pat išaugo IKIP Yogyakarta absolventų, įstojusių į ne mokymo sritis, skaičius. Vykdydamas platesnius įgaliojimus, YSU iš pradžių pasiūlė 12 ne švietimo studijų programų bakalauro ir trejų metų bakalauro diplomus šiuose fakultetuose: Kalbų ir menų ugdymo fakultete, Matematikos ir gamtos mokslų ugdymo fakultete ir inžinerijos ir profesinio mokymo fakultete. Į ne švietimo programas įtraukiamos tos, kurias siūlo Sporto ir Ekonomikos fakultetai.

Vietos

  • Yogyakarta

    Yogyakarta, Indonezija

    Klausimai