Keystone logo
Zayed University

Zayed University

Zayed University

Įvadas

Zayed University vizija

Zayed University yra nacionalinis ir regioninis švietimo naujovių lyderis. Ši pagrindinė institucija, įkurta 1998 m. Ir išdidžiai pavadinusi "Tautos įkūrėjo" pavadinimą, - vėliava "Sheikh Zayed bin Sultan Al Nahyan" - yra šiuolaikiška prezidento ambicijų įvairovė ir dideli lūkesčiai dėl aukštojo mokslo Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

Šiandien Zayed University yra žinomas dėl dviejų modernių universitetų, esančių Abu Dabyje ir Dubajus, kuriuose sveiki nacionaliniai ir tarptautiniai studentai iš Jungtinių Arabų Emyratų, visame Persijos įlankos regione ir visame pasaulyje.

Zayed University yra akredituotas Akademinės akreditacijos komisijos (CAA), Jungtinių Valstijų vidaus kokybės užtikrinimo ir akreditavimo įstaigos bei tarptautiniu mastu Vidurinių valstybių aukštojo mokslo komisijos (JAV), vienos iš šešių regioninių akreditavimo įstaigų JAV, kuri užtikrina tarptautiniu mastu pripažintos programos iš kokybės užtikrinto universiteto.

Misija 2017-2021 m

 • Teikti pasaulinio lygio mokymą visiems studentams, suteikiant dvi Abu Dabio ir Dubajus universitetų studentų vietas, kurios įkvėps, palaikys ir ugdys studentų sugebėjimus, suteikiant jiems galimybę naudotis aukštos kvalifikacijos dėstytojais ir specialiais darbuotojais.
 • Siūlome įvairias ir tarptautiniu mastu pripažintas bakalauro ir magistro studijų programas, kurios teikia įdomių ir įdomių studentų patirties. Absolventai bus pasirengę prisidėti prie JAE visuomenės ir jų profesijų socialinės ir ekonominės gerovės bei jų propagavimo.
 • Padėti kurti žinių visuomenę, vykdant mokslinius tyrimus, stipendijas, kūrybinę veiklą, informavimą ir tęstinio mokymo paslaugas. Siekiant paskleisti žinias vietos, regioninėms ir pasaulinėms bendruomenėms.

Apie Zayed University

Nepaisant jaunatviškos tautos, Jungtiniai Arabų Emyratai vaidina ypatingą vaidmenį Artimuosiuose Rytuose dėl savo strateginės padėties, modernios infrastruktūros kokybės ir perspektyvios šalies perspektyvos. Šie lyderiai nustatė, kad švietimas yra labai svarbus JAE ateičiai, kaip rodo vėliavos Zayed bin Sultan Al Nahyan, JAE įkūrėjo žodžiai:

„Išsilavinimas ir žinios - tai kelias į šlovę. Tai galima pasiekti tik nuolatinėmis pastangomis ir akademine pažanga. Švietimas yra pagrindinis pažangos ir vystymosi ramstis, o valstybė nesiėmė jokių pastangų, kad užtikrintų reikiamą švietimo sektoriaus reikalavimą. Valstybė turi didžiulį poreikį visų išsilavinusių piliečių pastangoms vystymosi procese. “

Zayed University , vyriausybės remiama institucija, buvo įsteigtas 1998 m., Siekiant parengti lyderius, kurie numatys galimybes ir užfiksuotų veiksmų galimybes, kurios sukurs Jungtinių Arabų Emyratų ateitį.

Universitetas turi universitetų, įsikūrusių JAE dviejuose didžiuosiuose miestuose - Abu Dabyje ir Dubajaus - vienoje centrinėje administracijoje. Įstojimas į kiekvieną universitetą viršija 4000 studentų. Universitetas yra pakankamai mažas, kad studentai ir dėstytojai galėtų tarpusavyje bendrauti, tačiau pakankamai dideli, kad studentai galėtų pasiūlyti daugybę sudėtingų studijų programų. Zayed University studentai patiria mokymosi aplinką, kuri skatina ir remia jų akademinius poreikius ir skatina jų sėkmę.

Zayed University akademinės patirties pagrindas yra akademinės programos modelis, kuris orientuotas į mokymosi rezultatus ir vertinimą. Šis modelis suteikia studentams subalansuotą, sujungtą akademinę programą, kuri aiškiai apibrėžia rezultatus, užtikrina, kad ištekliai remia švietimo tikslus, ir pabrėžia studentų pasiekimus ir sėkmę. Akademinės programos modelis remiamas visapusiška švietimo programa, apimanti akademinę tilto programą, užtikrinančią studentų anglų kalbos mokėjimą; bendrojo lavinimo pagrindinė mokymo programa, kuri suteikia platų tarpdisciplininį pagrindą studento pasirinktai studijų sričiai; išsamios studijos, kurias siūlo septynios kolegijos; stažuotes, kurios suteikia praktinę patirtį; ir periodinis studentų pasiekimų Zayed University studijų rezultatuose vertinimas.

Per pirmuosius tris bakalaureato programos semestrus studentai įsitraukia į Universiteto kolegijos Bendrojo ugdymo programą, kurią sudaro pagrindinė mokymo programa, suteikianti intelektinę patirtį, kurią dalijasi visi studentai ir kuria sukuriama sistema, palaikanti Zayed University mokymosi rezultatus. . Per daug artimų tarpdisciplininių kursų, studentai tobulina savo gebėjimus kritinio mąstymo, pasaulinio sąmoningumo, kompiuterinių programų, mokslinio ir kiekybinio argumentavimo, informacijos raštingumo ir kalbos bei arabų kalbos įgūdžių.

„ Zayed University studentai gali rinktis studijų programas, skirtas jų asmeniniams akademiniams interesams ir karjeros tikslams pasiekti. Programos sukurtos taip, kad atitiktų aukščiausius tarptautinius akademinius standartus. Savo pasirinktose studijų programose studentai aktyviai dalyvauja mokymosi procese, reikalaujančiame, kad jie taikytų savo žinias realaus pasaulio aplinkose ir plėtotų plačią dabartinių klausimų ir praktikos supratimą. Plečiantis jų intelektiniams gebėjimams, studentai prisiima vis didesnę atsakomybę už savęs mokymąsi. Zayed University absolventai puikiai dera su arabų ir anglų kalbomis ir yra gerai pagrįsti akademinėmis disciplinomis, gerai mokosi kompiuterių įgūdžių, gerai išmano savo turtingą kultūrą ir paveldą, pasauliniu mastu ir patyrę profesinėje darbo vietoje. Jų sėkmė Zayed University ruošia juos tapti savo šeimų, bendruomenės ir tautos lyderiais.

Vietos

 • Mohammed Bin Zayed City

  Zayed University, P.O. Box 144534, , Mohammed Bin Zayed City

  • Dubai

   Zayed University, P.O. Box 19282, , Dubai

   Klausimai