Keystone logo
Zhejiang University International Business School Visuotinės komunikacijos ir vadybos bakalauras
Zhejiang University International Business School

Visuotinės komunikacijos ir vadybos bakalauras

Jiaxing, Kinija

4 Years

Anglų kalba, Kinų kalba

Dieninės

31 May 2024

Sep 2024

CNY 65 000 / per year *

Stovykloje

* per metus

Įvadas

Apžvalga

Pasaulinė komunikacijos ir vadybos programa (GCM) siūlo komunikacijos bakalauro laipsnį tarptautiniams studentams, priimantiems studentus nuo 2020 m. Programa gali būti baigta per ketverius studijų metus.

Laikydamasi ilgalaikės tarptautinės Zhejiang universiteto mokymo filosofijos, GCM programa yra įsipareigojusi mokyti verslininkus ir būsimus verslo lyderius, kurie derina tarpdisciplinines žinias, finansinės ir verslo analizės žinias bei gilų Kinijos verslo aplinkos supratimą, kad galėtų tobulėti Kinijoje ir konkuruoti globaliai. Studentai baigs turėdami dvikalbį kinų ir anglų kalbų mokėjimą, tarpkultūrinio bendravimo įgūdžius ir tvirtą žinių apie Kiniją pagrindą. Įrengę komunikacijos ir vadybos pagrindus, studentai galės sėkmingai veikti tarptautinėse korporacijose ir Kinijos įmonėse vadybos, verslo, ryšių ir rinkodaros srityse ir bus gerai pasirengę būti tiltu tarp Kinijos ir pasaulio.

Zhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134961_pic5.jpg" />

134961_pic5.jpg

Programos ypatybės

Tarpdisciplininė pedagogika

GCM programa yra pirmoji Zhejiang universiteto bakalauro verslo programa, skirta pasveikinti tarptautinius studentus. Pažangi programa taip pat yra pirmoji tokio pobūdžio programa, sujungianti vadybos, finansų, komunikacijos ir Kinijos studijas į tarpdisciplininę platformą tarptautiniams bakalauro studentams.

Taikomoji ir dvikalbė mokymo programa

Siūlomi praktiniai kinų kalbos ir kultūros, ryšių, finansų ir globaliojo verslo kursai. Anglų kalba yra pagrindinė mokymo kalba, o kinų kalba yra naudojama taikomojoje aplinkoje ir tyrinėjant. Tarpkultūrinis bendravimas pabrėžiamas visos programos metu.

Įsitraukimas į pasaulinės klasės mokymosi aplinką

Zhejiang universiteto tarptautinis miestelis, kuriame yra programa, yra tarptautinio bendradarbiavimo ir Rytų bei Vakarų švietimo stilių integracijos pavyzdys. Šis miestelis vienija prestižinius Kinijos ir užsienio profesorius bei didelę tarptautinę studentų bendruomenę ir kiekvienais metais priima kelis šimtus aukštos kvalifikacijos Kinijos aukštųjų mokyklų studentų.

Verslumo ir inovacijų centras

Už klasės ribų ZIBS suteikia išskirtines galimybes profesinei praktikai, praktikai pramonėje ir kultūrinei patirčiai. ZIBS užmezgė strateginę partnerystę su „Ant Financial“ ir kitomis pirmaujančiomis firmomis, suteikdama studentams galimybę dalyvauti 6 mėnesių praktinio mokymo programoje pirmaujančiose pasaulio įmonėse.

Zhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134965_pic4.png" />

134965_pic4.png

Priėmimas

Programos kvalifikacija

 • Kandidatai turi būti 18–30 metų amžiaus ne Kinijos piliečiai ir turėti aukštojo mokslo diplomą.
 • Kandidatams rekomenduojama mokėti pagrindinius kinų kalbos įgūdžius. Programos pareiškėjai išlaikys Kinijos kalbos žinių testą, kurį organizavo ZIBS.
 • Kandidatai, kurių gimtoji kalba nėra anglų, arba kurie nėra įgiję vidurinės mokyklos anglų kalbos diplomo, privalo pateikti anglų kalbos mokėjimo įrodymą, pavyzdžiui, TOEFL (80 ar daugiau), IELTS (5,5 ar aukštesnė).
 • Remiantis Kinijos švietimo ministerijos nuostatomis, kandidatai iš žemyninės Kinijos, Honkongo, Makao ir Taivano bus laikomi tarptautiniais studentais po imigracijos į užsienio šalis, jei jie turi galiojantį užsienio pasą arba asmens tapatybės pažymėjimą iki 2016 m. Balandžio 30 d., Ir nuo 2016 m. balandžio 30 d. iki 2020 m. balandžio 30 d. užregistruoti ne mažiau kaip dvejus metus užsienyje (gyvenantys užsienyje ne mažiau kaip 9 atitinkamų metų mėnesius) bus laikomi ištisus metus gyvenančiais užsienyje. Rezidencija bus skaičiuojama nuo atvykimo ir išėjimo antspaudai).
 • Jei pareiškėjas užsienio pilietybę įgijo automatiškai gimus užsienio valstybėje, o vienas ar abu tėvai yra Kinijos piliečiai, pareiškėjo paraiškos peržiūra bus vykdoma pagal „Exit-Entry“ paskelbtą straipsnį Nr. Džedziango provincijos provincijos viešojo saugumo biuro administracijos biuras.

Prašymo procesas ir reikalingi dokumentai

※ Norėdami gauti išsamią paraiškos informaciją ir terminą, prieš pateikdami paraišką susisiekite su ZIBS programos komanda ([email protected]).

 • Pirmas žingsnis: internetinė paraiška
  • Prisijunkite prie internetinės paraiškų sistemos (http://isinfosys.zju.edu.cn/recruit/login.shtml), kad užpildytumėte paraiškos formą internete, atsispausdintumėte ją ir pasirašytumėte savo vardą.
 • Antras žingsnis: sumokėkite paraiškos mokestį į internetinę paraiškų teikimo sistemą. Jei nepavyksta sumokėti internetu, tada BŪTINAI sumokėti paraiškos mokestį į universiteto banko sąskaitą ir įkelti pervedimo laišką į sistemą.
 • Trečias žingsnis: pateikite šiuos paraiškos dokumentus (pateiktus tokia tvarka):
 • Paraiškos forma su asmens nuotrauka (baltas fonas, 35 mm × 45 mm dydžio).
 • Paso kopija.
 • Vyresniojo vidurinės mokyklos diplomas (originalas arba notaro patvirtinta kopija). Baigę vidurinę mokyklą studentai gali pateikti priešmokyklinį pažymėjimą.
 • Visų vyresniųjų vidurinės mokyklos kursų nuorašai (originalo kopija arba notaro patvirtinta kopija);
 • TOEFL / IELTS ar kitos anglų kalbos testų ataskaitos (anglų kalbos instruktoriams, kurių gimtoji kalba nėra anglų).
 • Du rekomendaciniai laiškai iš vidurinių mokyklų mokytojų. Ant laiško turi būti užrašytas mokytojų parašas, kontaktinis telefono numeris ir el. Pašto adresas.
 • Asmeniniame pranešime turėtų būti nurodoma studijų patirtis, taikymo priežastys, asmeninės stipriosios pusės. Mažiau nei 800 žodžių.
 • Apmokėjimo pažymėjimų, susijusių su akademiniais kursais jūsų vyresniosios vidurinės mokyklos laikotarpiu, kopija. (Jei bet kuris)
 • Kandidatai, atsisakę pirminės Kinijos pilietybės ir tapę užsienio piliečiais, turėtų pateikti (1) Kinijos pilietybės panaikinimo pažymėjimą (2) dabartinį pilietybės pažymėjimą (3) išvykimo ir atvykimo į pasą įrašą nuo 2016 m. Balandžio 30 d. Iki 2020 m. Balandžio 30 d. .
 • Jei pareiškėjas užsienio pilietybę įgijo automatiškai gimus užsienio valstybėje, o vienas ar abu tėvai yra Kinijos piliečiai, pareiškėjas turėtų pateikti (1) užsienio valstybės gimimo liudijimą (2) Kinijos tėvų nuolatinio gyventojo pažymėjimą. užsienio šalis (nuolatinio gyventojo pažymėjimas turėjo būti gautas iki pareiškėjo gimimo). Aukščiau paminėtų pažymėjimų kopijos yra priimtinos.
 • Pareiškėjai iki 18 metų (iki 2020 m. Rugsėjo 1 d.) Turėtų pateikti (1) garantijos raštą (Atsisiųsti) (2) tėvų patvirtintą notarinį įgaliojimą.
 • Paraiškos mokesčio pervedimas. (Jei bet kuris)

Pastabos:

 1. Priimami tarptautinių standartinių testų rezultatai (pvz., SAT / IB / GCE A-LEVEL / ACT / OTHER).
 2. Prašymo dokumentai kitomis kalbomis turi būti išversti kinų arba anglų kalbomis ir patvirtinti notaro.
 3. Pirmiau minėti dokumentai turi būti įteikti arba tiesiogiai pristatyti Priėmimo tarnybai, Tarptautiniam koledžui, Džedziango universitetui. Prie prašymo paketo turėtų būti užrašas „Bakalauro studijų programos taikymo medžiaga“.
 4. Paraiškos medžiaga ir paraiškos mokestis NEGALI būti grąžinami, neatsižvelgiant į paraiškos rezultatą.
 5. Džedziango universitetas gali paprašyti pareiškėjų pateikti papildomą medžiagą arba, jei reikia, paimti telefoninį / vaizdo pokalbį ar rašytinį egzaminą.

Atsargiai:

 1. Jei po kokių nors asmeninių priežasčių studentai neatvyksta arba mesti mokyklą po registracijos, iš anksto sumokėtas mokestis už mokslą negrąžinamas.
 2. Pervedant studijų mokestį į universiteto banko sąskaitą, reikia užpildyti paraiškos serijos numerį ir pareiškėjo vardą ir pavardę. Pareiškėjo vardas ir pavardė. Anoniminis pervedimas bus laikomas aukojimu universitetui.

Paraiškos mokestis: 800 juanių RMB (mokėjimo informacija)

Interviu: ZIBS priėmimo tarnyba sudarys kandidatų sąrašą ir nustatys, kurie bus apklausti. Interviu vyks tiesiogiai arba per vaizdo konferenciją.

Mokestis už mokslą

 • Studijų mokestis yra 65 000 RMB per metus.
 • Galutinis mokestis už mokslą gali būti keičiamas atsižvelgiant į naujausią vyriausybės politiką.

Zhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134960_pic6.jpg" />

134960_pic6.jpg

ZIBS bakalauro stojamųjų stipendija (10 000–30 000 juanių RMB)

 1. Tikslai
  • Įsteigta ZIBS bakalauro stojimo stipendija, skirta apdovanoti asmenis, turinčius išskirtinį potencialą. Ji atvira GCM pareiškėjams. Stipendija bus mokama studentams kas mėnesį kaip pragyvenimo pašalpa, pradedant skaičiuoti po mėnesio po studentų registracijos laikotarpio. Stipendija bus išmokėta per vienerius mokslo metus (10 mėnesių). Tačiau studentai privalo sumokėti visą mokestį už mokslą registracijos metu.
 2. Taikymo gairės
  • Kandidatai turėtų užpildyti paraiškos stipendijai formą ir nusiųsti ją bakalauro programos komandai ([email protected]).
 3. Vertinimo kriterijus
  • Stipendijos pasiūlymas bus nustatomas atsižvelgiant į pretendentų nuorašus į vidurinę mokyklą, interviu rezultatus ir galimą indėlį. Rezultatas bus paskelbtas birželio viduryje.

Sveikatos draudimas

 • Studentai, kurie laiku sumokėjo visus mokslo metus už mokslą arba yra finansuojami iš visos stipendijos, turi teisę į universiteto siūlomą kompleksinį sveikatos draudimą.
 • Pastaba: Šis draudimas negali padengti gydymo nuo fizinių ar psichinių ligų, kurias patyrė studentai prieš atvykdami į universitetą, išlaidų.

Zhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134964_pic7.jpg" />

134964_pic7.jpg

Priėmimai

Studijų programa

Stipendijos ir finansavimas

Studentų atsiliepimai

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai