„Keystone“ stipendija

2021 m. paraiškų priėmimo laikotarpis baigėsi – užsiregistruokite ir gaukite naujausią informaciją apie tai, kada bus paskelbta kita stipendija!

Įgyvendinkite savo svajonę su „Keystone“ stipendija!

Kas yra „Keystone“ stipendija?

„Keystone Academic Solutions“ teikia keturias bakalauro studijų stipendijas ir dvi magistro studijų stipendijas. Stipendijos siūlomos šešiems studentams, pasižymėjusiems gerais akademiniais rezultatais ir turintiems motyvacijos keisti pasaulį savo išsilavinimu.

Kas gali teikti paraiškas?

Būsimi studentai, kuriems jau yra 18 metų amžiaus, kai jie įstoja į programą, ir ketinantys studijuoti dieninę bakalauro ar magistro programą. Naršykite po mūsų studentų svetaines, kad rastumėte studijų programą ir laimėtumėte vieną iš šešių siūlomų „Keystone“ stipendijų!

Kaip teikti paraišką „Keystone“ stipendijai?

Įveskite savo duomenis ir mes pranešime, kada bus pristatyta nauja stipendija!

Pradėkite paraiškos stipendijai gauti pateikimą

Apie „Keystone Academic Solutions“

„Keystone Academic Solutions“ kiekvieną mėnesį padeda daugiau kaip šešiems milijonams studentų rasti jiems tinkamą studijų programą. Mes padedame būsimiems studentams peržvelgti šimtus studijų pasiūlymų ir įstaigų vienoje vietoje bet kur ir bet kada. Mes rankame visą aktualią informaciją ir naujienas apie aukštąjį mokslą ir suteikiame studentams platformą ir įrankius tiesiogiai pasikalbėti su universitetu ir priėmimo komisijos nariais visame pasaulyje. Tokiu būdu įgaliname žmones visame pasaulyje pasirinkti išsilavinimą, kuris jiems padės pasiekti savo asmeninius ir profesinius tikslus!

Pradėkite naršyti mūsų svetaines šiandien ir raskite studijų programą