Keystone logo
Stipendijos

Stipendijos

Stipendijos – tai universitetų ar kitų švietimo organizacijų siūlomi finansiniai apdovanojimai, skirti finansiškai paremti studentų studijas. Stipendijos skiriamos atsižvelgiant į finansinius poreikius, akademinius gebėjimus, visuomenės gerovę, sportinius ar meninius gebėjimus arba aukščiau išvardytų dalykų derinį.

 • Keystone stipendijos absolventams

  Keystone stipendijos absolventams

  Keystone Academic Solutions siūlo magistrantūros stipendijas studentams visame pasaulyje. Šios stipendijos siūlomos studentams, kurie turi gerą akademinį išsilavinimą ir demonstruoja stiprią motyvaciją keisti pasaulį per savo išsilavinimą. Prisiregistruokite čia, kad gautumėte atnaujinimus, kai bus paskelbta kita stipendijų partija!

  Kreipkitės čia
 • JAV koledžo stipendijos

  JAV koledžo stipendijos

  College Scholarships USA (CSUSA) suteikia talentingiems studentams, kurie sportuoja, galimybę studijuoti Amerikos universitete ir konkuruoti koledžo sporte, kartu gaunant stipendiją. Nuo 2007 m. CSUSA darbuotojai padėjo daugiau nei 2 300 studentų sportininkų, užsiimančių įvairiomis sporto šakomis iš viso pasaulio, siekti savo ambicijų varžytis sporte kartu su aukštuoju išsilavinimu. Užpildykite trumpą nemokamo vertinimo formą jų svetainėje, kad sužinotumėte savo galimybes gauti stipendiją.

  Kreipkitės čia
 • Keystone stipendijos bakalaurams

  Keystone stipendijos bakalaurams

  „Keystone Academic Solutions“ siūlo bakalauro studijų stipendijas studentams visame pasaulyje. Šios stipendijos siūlomos studentams, kurie turi gerą akademinį išsilavinimą ir demonstruoja stiprią motyvaciją keisti pasaulį per savo išsilavinimą. Prisiregistruokite čia, kad gautumėte atnaujinimus, kai bus paskelbta kita stipendijų partija!

  Kreipkitės čia