Ambis University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mes esame didžiausia privati kolegija Čekijos Respublikoje, kurioje dirba daugiau nei 4000 studentų 3 vietose Prahos ir Brno miestuose.

Įkurta 2001 m. Kaip pirmoji privataus kolegijos įstaiga, nuo to laiko parengėme daugiau nei 13.200 studentų karjerai įmonių ir viešajame sektoriuje.

Mes siūlome šias bakalauro (bakalauro - bakalauro) ir magistro (magister - magistrantūros) programas, akredituotas Čekijos Respublikos švietimo ministerijos.

  • Verslo vadyba (čekų kalba)
  • Saugumo valdymas (čekų kalba)
  • Regioninė plėtra (čekų kalba)
  • Verslo ekonomika ir vadyba (anglų kalba)

148534_pexels-photo-3762800.jpeg

„Cognos AG“ dalis

„Cognos AG“ yra viena didžiausių privačių ir nepriklausomų švietimo bendrovių Vokietijoje, valdanti technikos mokyklas, kolegijas ir tolesnio mokymo įstaigas Vokietijoje, Čekijoje, Liuksemburge ir kitose šalyse. Šiuo metu AG sudaro 15 bendrovių.

Tapti pasaulio verslo lyderiu

Derinkite XXI amžiui pritaikytą verslo švietimą su gyvenimu Prahoje, vienoje iš populiariausių užsienio studentų vietų.

Įgykite išsamių verslo žinių

„ Ambis College mes mokomės ne tik vadovėlių informacijos. Visi mūsų dėstytojai dėsto iš praktinės patirties gausos ir užėmė svarbias pareigas atitinkamose srityse. Be to, kad mokysitės mūsų mažoje klasės aplinkoje, apsilankysite tikrose įmonėse ir pamatysite, kaip jos taiko teoriją.

Realaus pasaulio švietimas Prahoje

Dėl prieinamumo, aukštos kokybės universitetų ir turtingo socialinio gyvenimo sostinė yra laikoma viena populiariausių užsienio studentų krypčių.

Per pastaruosius kelerius metus Praha išaugo į vieną pagrindinių Europos verslo centrų. Čekija, būdama viena iš sparčiausiai augančių ekonomikų Europoje, pritraukia keletą pirmaujančių pasaulio bendrovių.

Vietos

Praha

Address
Lindnerova 575/1, 180 00 Praha 8-Libeň
Czech Republic

Praha, Praha, Čekija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis