Newton College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Vadovaudamasi novatorišku požiūriu į vadybos studijas, " Newton College yra vienas žingsnis į priekį kitų universitetų ir suteikia savo studentams pranašumą prieš savo verslui bendraamžius.

Per pastaruosius penkerius metus " Newton College " buvo keturis kartus geriausiai vertinta privati ​​aukštojo mokslo įstaiga Čekijoje . Jis įsikūręs gražioje istorinėje Prahos sostinėje, akredituotas Čekijos švietimo, jaunimo ir sporto ministerijos bei laipsnių, kuriais jos apdovanojimai automatiškai pripažįstami visose ES šalyse.

10 1 Priežastys mokytis Newton College

  1. Newton College yra labai įkvepianti aplinka. Mokykla įkvepia ir skatina studentus siekti savo tikslų, ieškoti naujų perspektyvų ir naujų būdų spręsti problemas. Jis taip pat moko kurti kūrybiškumą ir kritišką mąstymą.
  2. Mokykla siūlo modernias ir patrauklias taikomojo verslo studijų programas. Visos programos turi tokią pačią bazę - ekonomikos, vadybos ir psichologijos studijos. Mūsų nuomone, tai geriausias derinys kiekvienam šiuolaikiniam vadybininkui.
  3. Kolegijos absolventai negauna tik savo diplomo, jie taip pat gauna vertingus pažymėjimus. Studentai, kurie baigia studijas, taip pat gauna pažymėjimą, patvirtinantį praktinės stažuotės ir vadovavimo mokymą. Šie pažymėjimai yra labai naudingi darbo rinkoje, palyginti su kitų kolegijų absolventų kolegomis.
  4. Asmens požiūris. Newton College nėra didelio masto mokykla. Čia niekas nėra tik numeris sąraše. Kiekvienas studentas yra individualus ir kolegijoje dirbantis personalas, kuris tai atspindi ir savo požiūriu į studentus.
  5. Mokytojai yra aukščiausios klasės dėstytojai, turintys praktinės verslo patirties. " Newton College " fakultete yra, pavyzdžiui, Čekijos nacionalinio banko viceprezidentas prof. Vladimír Tomšík, vienas iš geriausių čekų trenerių Ing. Milanas Bobekas, magistro laipsnis. ir daugelis kitų. Mokykla taip pat dažnai kviečia žinomus čekų verslo ir vadybos aplinkos narius.
  6. Galimybė dalyvauti " Newton College veikloje. Newton College glaudžiai bendradarbiauja su savo moksleiviais, kurie turi galimybę dalyvauti mokyklos vadovavime ir būti mokyklos pokyčių dalimi.
  7. Tyrimas glaudžiai susijęs su praktika. Newton College yra ne apie faktų ir apibrėžčių įsiminimą, bet ir nereikia suprasti dalykų šaknies. Visos pateiktos žinios ir įgyti įgūdžiai yra nedelsiant taikomi kasdieniame gyvenime.
  8. Kontaktai. Studijų metu galite gauti daug vertingų kontaktų, pvz., Klasiokų, mokytojų ir žinomų žmonių čekų verslo aplinkoje.
  9. Newton College yra vienintelė mokykla, siūlanti daugialypį išsilavinimą. Studentai gali rinktis iš akredituotų studijų programų, vadovavimo mokymo kursų ir individualių mokymų, kuriuos teikia fakulteto nariai.
  10. Nusipelnykite stipendijas. Mokyklos kokybė geriausiai atspindi absolventų kokybę. Todėl Newton College siekia motyvuoti studentus vertingomis stipendijomis.

Vietos

Praha

Address
Václavské náměstí 11
110 00 Praha, Praha, Čekija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis