Technical University of Liberec

Įvadas

Oficialus aprašymas

TUL inžinerijos fakultetas

Technical University of Liberec istorija prasideda 1953 m., Kai buvo įsteigtas Mechanikos inžinerijos technikos koledžas. Nuo to laiko Kolegija pasiūlė akademines programas "Mechaninės technologijos", "Tekstilės, stiklo, keramikos ir kitų mašinų projektavimas / statyba". Šios akademinės programos ir susijusios mokslinių tyrimų veikla tiesiogiai atitiko įprastas šiaurės Čekijoje įsikūrusias pramonės šakas. 1950 m. Pabaigoje kolegijoje buvo pasiūlyta nauja akademinė programa "Tekstilės technologija". 1960 m. Koledžas buvo padalintas į du fakultetus: Mechanikos fakultetą ir Tekstilės inžinerijos fakultetą. Kolegijos pavadinimas buvo pakeistas į Mechanikos ir tekstilės inžinerijos koledžą.

Mechanikos inžinerijos fakultetas teikia ir garantuoja ekspertų lygį visoms trijų studijų programų rūšims: bakalauro studijoms, magistro studijoms, doktorantūros studijoms.

Pagrindiniai ir ypač taikomieji moksliniai tyrimai ir plėtra orientuojasi į 10 sričių, ty medžiagų inžinerijos, mechanikos, konkurencingų mašinų ir įrangos bei technologinių ir gamybos procesų - medžiagų, technikos, konstrukcijų, technologijų - profesinę orientaciją.

Fakultetas siūlo ir teikia platų paslaugų spektrą, mokslinių tyrimų užsiėmimus ir visą gyvenimą trunkantį išsilavinimą pramonės srityje: medžiagas, techniką, konstrukcijas, technologijas.

Didžiuojasi tuo, ką mes darome - Technical University of Liberec

Nuo 1953 m Technical University of Liberec aukščiausio lygio moksliniai tyrimai ir moksliniai tyrimai, kompetencija mokyme ir tarpdisciplininis bendradarbiavimas. Septyni fakultetai ir vienas specializuotas institutas studijuoja apie 7000 studentų.

Technical University of Liberec perdavimo srityje Technical University of Liberec turi glaudžiai bendradarbiaujant su tekstilės ir automobilių pramonės šakos tyrimų tradiciją. Tai garantuoja puikų darbą absolventams. Be to, Universitetas dalyvauja daugiau nei 100 mokslinių tyrimų projektų, kurių vertė beveik 3 mln. JAV dolerių, ir sutarčių tyrimams.

Universitetas supranta savo atsakomybę, nes ji yra unikaliai įsikūrusi Centrinėje Europoje ir vykdo tarpvalstybinius projektus.

Kodėl Technical University of Liberec ?

 • Puikios paskirties vietos
 • Išplėstiniai tyrimai
 • Puikus sportas

Kodėl Čekija?

 • Puiki gamta ir kultūra
 • Bata avalynės šalis
 • "Skoda" ir "Volkswagen" namai

Apgyvendinimas universiteto rūmuose

Mūsų "Hall of Residence" Harcov mieste (Liberecas) 2014, 2013 ir 2011 metais laimėjo geriausius universiteto "The Year" apdovanojimus.

Tarptautiniai studentai garantuoja apgyvendinimą universiteto "Rekreacijos salėse".

Privalumai gyventi Harcov:

 • patogus (du kambariuose yra vonios kambarys ir virtuvėlė)
 • šalia pagrindinio miestelio (maždaug 15 minučių pėsčiomis)
 • prieinama kaina (apie 110 USD per mėnesį dviviečiame kambaryje arba 183 USD per mėnesį viename kambaryje)
 • Kambariai yra visiškai įrengti (įskaitant antklodė, pagalvę ir patalynę)
 • skalbimo mašina, dulkių siurblys ir tt
 • Komerční banka bankomatas vietoje (B langelyje)

Sportas ir laisvalaikis

Technical University of Liberec didžiuojasi savo puikiais sporto patogumais. Kultūrizmas, tenisas, plaukimas, pirtis ir tt yra platus pasiūlymas. Galite eiti ir pabandyti patys.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Bakalauro studijos » Matyti Doktorantūra » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Sistemų inžinerijos ir informatikos bakalauro laipsnis (Nisa / Neisse universitetas)

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Čekija Liberec Lenkija Wrocław Vokietija Zittau + 4 daugiau

Specifinė studijų krypties ypatybė yra jos įrodyta tarptautinė, taip pat jos tarpdisciplininė charakteristika, kurią atspindi kompiuterinių mokslų derinys su verslo vadyba ir psichologija iš bendravimo kampo tarpkultūriniame kontekste. [+]

Sistemų inžinerijos ir informatikos bakalauro laipsnis (Nisa / Neisse universitetas)

Anglų kalbos trejų metų bakalauro studijų programa "Informacijos ir komunikacijos valdymas" yra trijų šalių "jungtinė studijų programa". Studentai studijuoja iš trijų skirtingų vietų: Liberec Technikos universitetas, Čekija, Vroclavo technologijos universitetas, Lenkija ir Taikomųjų mokslų universitetas Zittau / Görlitz, Vokietija . Specifinė studijų krypties ypatybė yra jos įrodyta tarptautinė, taip pat jos tarpdisciplininė charakteristika, kurią atspindi kompiuterinių mokslų derinys su verslo vadyba ir psichologija iš bendravimo kampo tarpkultūriniame kontekste. Studijų programos dėmesys skiriamas kompiuterių mokslui (50%). Vienas iš pagrindinių tikslų - specialistų rengimas tarptautinei užduočiai verslo ryšių srityje.... [-]


Tekstilės ir mados dizaino bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Čekija Liberec

Šios programos tikslas yra suteikti studentams tvirtus pagrindus tekstilės technologijų srityje ir galimybes tekstilės ir drabužių gamybai, atsižvelgiant į bendras meno ir estetikos disciplinas. [+]

Tekstilės ir mados dizaino bakalauro laipsnis

Absolventai sukuria unikalų meno kūrybiškumo ir technologinių įgūdžių sujungimą mados dizaino ir audinių modeliavimui bei įgijo teorines žinias ir praktinę patirtį gamyboje. Šios programos tikslas yra suteikti studentams tvirtus pagrindus tekstilės technologijų srityje ir galimybes tekstilės ir drabužių gamybai, atsižvelgiant į bendras meno ir estetikos disciplinas. Absolventai įsidarbina tekstilės, drabužių, tekstilės ir interjero reikmenų dizainerio profesijoje, juvelyrinių dirbinių ir dizainerių profesijoje. Dėl plačių žinių ir įgūdžių jie gali būti naudojami įvairiose pramonės šakose, prekyboje ir rinkodaroje. Jų pagrindiniai darbdaviai yra įmonės, orientuotos į tekstilės ir drabužių gamybą. Kitas galimas užimtumas yra įmonėms, orientuotoms į kompiuterinę grafiką, projektavimo centrus, reklamos ir rinkodaros agentūras ir tt... [-]


Tekstilės technologijų, medžiagų ir nanomedžiagų bakalauras

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Čekija Liberec

Šios programos tikslas - suteikti studentams technines ir specializuotas žinias, taip pat teorinius pagrindus, reikalingus technologinių procedūrų plėtrai ir naujovėms bei aukštesniųjų inovacijų rezultatų rengimui ir pritaikymui. [+]

Tekstilės technologijų, medžiagų ir nanomedžiagų bakalauras

Absolventai įgyja išsamias žinias apie tradicinę, didelę pridėtinę vertę ir pažangias medžiagas, nanomedžiagas, technologijas ir jų taikymą. Šios programos tikslas - suteikti studentams technines ir specializuotas žinias, taip pat teorinius pagrindus, reikalingus technologinių procedūrų plėtrai ir naujovėms bei aukštesniųjų inovacijų rezultatų rengimui ir pritaikymui. Programoje, kurią dėsto didžiausias Europos tekstilės inžinerijos fakultetas, studentai įgyja tiek teorinių žinių, tiek gamybos patirties. Studijų programos tikslas - suteikti profesinę kvalifikaciją ar magistrantūros studijų programą. Ji tiesiogiai remiasi dabartinėmis žiniomis ir metodais, taip pat apima teorines žinias.... [-]


Vaizdo įrašai

Join us at TUL!