Read the Official Description

Mälardalen University ( MDH ) yra tankiai apgyvendintame ir ekspansiniame rajone aplink Mälareno ežerą, maždaug per valandą traukiniu iš Stokholmo ir Arlandos oro uosto. Dauguma universiteto studentų kursuoja vienoje iš dviejų centrų esančių Eskilstuna ir Västerås miestelių.


MDH atlieka puikų "Future Energy" ir įterptųjų sistemų specializacijos tyrimą bei žymius sveikatos ir gerovės tyrimus, taip pat technologines ir inžinerines specializacijas "Inovacijos ir produktų realizavimas".

Švietimo ir matematikos, pramonės ekonomikos ir vadybos mokslinių tyrimų sričių pagrindinė užduotis, taip pat darbo gyvenimo tyrimai, yra kiekvieno studijų dalyko pirmojo ciklo ir antrojo ciklo dalykų tyrimo pagrindas.


MDH yra glaudžiai bendradarbiaujama su verslo įmonėmis ir regiono viešuoju sektoriumi, todėl mūsų universitetas yra patrauklus studentams ir mūsų studentams patrauklus darbo rinkoje. Apie 80% mūsų studentų dirba per vienus metus nuo studijų pabaigos.


MDH yra sertifikuota aplinkosaugos srityje ir teikia pirmenybę tvariai bendruomenės plėtrai visoje savo veikloje.


Kodėl čia studijuoti?

  • Bendradarbiavimas, į kurį gausite naudos iš mūsų išsilavinimo, yra aukštos kokybės ir glaudus ryšys su moksliniais tyrimais tarp studentų, taip pat tarp studentų ir mokytojų. Mälardalen University yra gerai žinomas dėl mūsų bendradarbiavimo su aplinkine visuomene, ir mes žinome, kad mūsų studentai yra patrauklūs darbo rinkoje. Per pirmuosius metus po jų baigimo daugiau nei 81 proc. Mūsų studentų dirba savo studijų srityje. Per aukštos kokybės švietimą ir bendradarbiavimą su viešuoju sektoriumi, įmonėmis ir pramone mes pasirengę dirbti. Mūsų studijų programos yra sukurtos bendradarbiaujant su darbdaviais ir nuolat jas vertinamos - tai padeda suderinti mūsų programas ir kursus su profesionaliu pasauliu. Daugelis tarptautinių kompanijų, tokių kaip "ABBand Volvo", yra netoli Eskilstuna ir Västerås, ir mūsų studentai gauna naudos iš to.

· Tarptautinė atmosfera Jūs jaučiatės Mälardalen University kaip namuose, o čia yra daugiau kaip tarptautinės bendruomenės dalis nei konkrečioje šalyje. Mälardalen University yra tarptautinė atmosfera su studentais ir darbuotojais iš viso pasaulio. Mes taip pat turime partnerių universitetus keliose keturiose šalyse visame pasaulyje, o studentai ir darbuotojai turi puikių galimybių praleisti šiek tiek laiko vienoje iš šių kitų mokymosi vietų.

· Vertinga parama ir veikla . Universitetas teikia daug studijų pagalbos savo studentams, be kita ko, teikiant studijų technikos ir komunikacijos kursus. Pasibaigus studijų programai mes taip pat siūlome karjeros konsultacijas. Studentų sąjunga organizuoja daugybę socialinių renginių ir teikia vertingos paramos, ypač mūsų tarptautiniams studentams.

· Gera būstas Mes padedame savo studentams rasti gyvenamąją vietą Eskilstūne ar Västeroje. Per semestrus, pirmadienį-penktadienį, siūlome nemokamą autobusų kelionę tarp miestų tiek studentams, tiek darbuotojams.

· Jūsų patogumui puikiai įrengtos patalpos yra modernios, juose yra ryškių pastatų, kurie buvo pastatyti specialiai universitetui. Yra daug auditorijų auditorijų ir susitikimų vietų studentams, bet ir gražūs kiemai bei rami studijų kambariai. Yra daug kompiuterinių darbo vietų, kurias gali naudotis mūsų studentai, taip pat prieigą prie belaidžio tinklo nešiojamiesiems kompiuteriams.

· Aukštos kokybės mokslas, grindžiamas moksliniais tyrimais. Tai, kad yra glaudus ryšys tarp mūsų išsilavinimo ir mūsų tyrimų, yra žinoma mums. Mūsų studentai įgyja gerą įžvalgą į tyrimo pasaulį ir naujausius rezultatus.

· Švietimas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama įsidarbinimo galimybėms. Mälardalen University studentas bus patrauklus darbo rinkoje. Per aukštos kokybės švietimą ir bendradarbiavimą su supančia bendruomene mes pasiruošę dirbti. Mūsų studijų programos yra parengtos bendradarbiaujant su darbdaviais ir nuolat jas vertinamos - tai padeda suderinti mūsų programas ir kursus su darbo rinkos poreikiais. Mūsų studentai nuolat palaiko glaudžius ryšius su savo bendraamžiais, mokytojais, mokslo darbuotojais ir būsimais darbdaviais, o daugelis iš mūsų išsilavinimo turi praktinių elementų. Tai gali būti, pavyzdžiui, studentai, rašydami savo studijų projektus kartu su bendrove, arba universiteto, kuriame kviestų verslo atstovus kaip svečių dėstytojai.

· Tarptautinio universiteto studentų artimas universitetas dažnai vertina tai, kad lengva bendrauti su profesoriumi ir kad MDH yra neoficiali atmosfera. Bakalauro studentai, doktorantai ir profesoriai dažnai susitinka skirtingų projektų kontekste. Mes vertiname tai, kai mokiniai aktyviai dalyvauja savo ugdymo procese ir todėl skatina jus kuo geriau išnaudoti savo studijų laiką.

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Mälardalen University

Bakalauro programa "Analitinė finansų" rengia jus už sudėtingą karjerą tarptautiniame finansų pasaulyje. Teikiant tvirtą pagrindą matematikos srityje, jūs, be kita ko, iš ... [+]

Bakalauro programa "Analitinė finansų" rengia jus už sudėtingą karjerą tarptautiniame finansų pasaulyje. Teikiant tvirtą pagrindą matematikos srityje, jūs, be kita ko, išmokysite atlikti kiekybinę finansų rinkų analizę ir valdyti finansinius portfelius.

Programa

Tarptautinė analitinių finansų programa suteiks jums tvirtą pagrindą matematikos / taikomosios matematikos, ekonomikos ir be to žinios verslo administravimo. Norėdami pasiruošti karjerai finansų sektoriuje, mokymo procese yra naudojama pažangi finansinė programinė įranga ir programavimo kalbos. Programoje daugiausia dėmesio skiriama pažangių matematinių įrankių naudojimui realių problemų sprendimui.... [-]

Švedija Eskilstuna
September 2019
Dieninės
3 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mälardalen University

Tarptautinės verslo vadybos programa tiems, kurie nori sudėtingos karjeros tarptautiniame verslo pasaulyje ir nori mokytis anglų kalba kartu su studentais iš viso pasauli ... [+]

Tarptautinės verslo vadybos programa tiems, kurie nori sudėtingos karjeros tarptautiniame verslo pasaulyje ir nori mokytis anglų kalba kartu su studentais iš viso pasaulio. Programa orientuota į verslo administravimą, išsamiai sutelkiant dėmesį į valdymo klausimus ir pasirengusi dirbti vadybininku, pardavėju ar pradėti savo verslą globalizuotame verslo pasaulyje.

Programa

Kaip tarptautinis verslo vadybininkas planuojate, organizuojate, deleguojate ir kontroliuojate veiklą pasaulio organizacijose ir įmonėse. Tarptautiniai verslo vadovai daugiausia dėmesio skiria veiklos koordinavimui, siekiant įmonės tikslų, atsižvelgiant į kultūrinius skirtumus ir regioninės valdžios situacijas. Atsižvelgiant į tai, kad globalizacijos poveikis rinkoje yra akivaizdus, ​​ši darbo vieta daug žada, nes tai sparčiai auganti sritis.... [-]

Švedija Eskilstuna
September 2019
Dieninės
3 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

The story about MDH

Study at Mälardalen University

Mälardalens högskola
Address
Mälardalen University Västerås, Högskoleplan 1 Eskilstuna, Drottninggatan 12
Eskilstuna, Södermanland County, Švedija
Interneto svetainė
Telefonas
+46 21 10 13 00