Oficialus aprašymas

Apie

Pasiruošdamas rytojaus verslui, American University in Switzerland yra vienas iš pirmaujančių Šveicarijos tarptautinio verslo universitetų, esančių La Tour-de-Peilz mieste, gražiame Ženevos ežero krante, netoli olimpinės sostinės Lozanos, ir Ženevoje, diplomatijos centre. .

Per savo 45 metų istoriją AUS paruošė tarptautinio verslo studentus šiandieninėmis žiniomis, priemonėmis ir mokymais, kad jie galėtų teigiamai prisidėti prie rytojaus verslo organizavimo bendro valdymo.

Siūlant pritaikytą ugdymą tarptautinėje ir daugiakultūrėje aplinkoje, praktinius ir teorinius kursus, kurie yra aktualūs šiandienos rinkai, AUS turi naują, dinamišką ir ambicingą personalą, kuris visiems mokiniams suteikia asmeninį požiūrį - tiek klasėje, tiek už jos ribų. .

Misija ir vizija

American University in Switzerland misijos aprašymas atspindi mūsų filosofiją ir padeda mums suformuluoti savo strategiją nuolatinio tobulėjimo link, kaip pasaulinio lygio įstaigai.

AUS paruošia tarptautinio verslo studentą žiniomis, priemonėmis ir mokymu, kad būtų teigiamas indėlis į bet kurio verslo organizacijos bendrą valdymą.

Trys AUS bendrojo valdymo ramsčiai yra šie:

  • Žinios: AUS siekia perduoti žinias ir išmokyti, kur rasti atsakymus į bet kokias žinių spragas.
  • Priemonės: AUS siekia išmokyti naudotis analitinėmis priemonėmis sprendžiant problemas ir priimant sudėtingus sprendimus.
  • Mokymai: AUS siekia tobulinti asmeninius įgūdžius vykdydama disciplinuotą mokymą.

AUS vizija yra suteikti švietimą ir mokymą kompetentingiems ir atsakingiems rytojaus verslo vadovams. Visos AUS programos yra skirtos ugdyti supratimą apie žmogaus elgesį, kultūrinį jautrumą ir globalią perspektyvą versle ir politikoje.124342_pexels-photo-1595391.jpeg

Akreditacijos narystė

Nacionalinis

AVDEP - Asociacija „Vaudoise des Ecoles Privées“ (narė)

Asociacinis tinklas - ne pelno siekiantis ir apolitiškas - privačių mokyklų tinklas, pergrupuojantis bendruosius mokymo ir profesinio mokymo organizmus, dienos ir internatines mokyklas, įkurtas Vaudo kantone ir skirtas bet kokio amžiaus ir kilmės moksleiviams ir studentams, nediskriminuojant rasė ar išpažintis.

Aukštojo mokslo mokymo programos ir švietimo paslaugų mokymo programų grupė prestižinėje multikultūrinėje aplinkoje. Visame pasaulyje pripažinti diplomai patvirtina pedagoginio antspaudo „Šveicarijos mokyklos“ kokybę ir reputaciją.

Tarptautinio pašaukimo ir žinomumo internatinių mokyklų grupė, siūlanti aukšto lygio švietimo sąlygas ir pasirodymus, tenkinanti bet kokio pobūdžio ir kilmės poreikius ir reikalavimus.

FSEP - Fédération Suisse des Ecoles Privées (narys)

Šveicarijos privačių mokyklų federacijos tikslas yra parodyti ir užtikrinti didelę Šveicarijos švietimo įstaigų vertę visame pasaulyje.

Šveicarijos ir Amerikos prekybos rūmai (narys)

Šveicarijos ir Amerikos prekybos rūmai vaidina gyvybiškai svarbų ir aktyvų vaidmenį padedant Šveicarijos įmonėms JAV ir JAV įmonėms Šveicarijoje plėsti savo verslą.

Tarptautinis

IACBE - Tarptautinė verslo mokymo akreditacijos taryba (akreditacija)

IACBE yra pripažinta Aukštojo mokslo akreditacijos taryba (CHEA). CHEA tikslas yra patikrinti ir patvirtinti regioninių, tikėjimu grįstų, privačios karjeros ir programinių akreditavimo organizacijų kokybę. IACBE akredituoja verslo programas, kurios suteikia laipsnį asocijuotame, bakalauro, magistro ir doktorantūros lygmenyse visose aukštojo mokslo įstaigose, suteikiančiose bakalauro ir (arba) magistro laipsnius.

Amerikos verslo mokykla gavo specializuotą verslo programų akreditaciją per Tarptautinę verslo mokymo akreditacijos tarybą (IACBE), esančią 11374 Strang Line Road Lenexa mieste, Kanzasas, JAV.

ECBE - Europos verslo švietimo taryba (akreditacija)

Europos verslo švietimo taryba ECBE yra tarptautinė ne pelno siekianti švietimo organizacija, registruota Briuselyje. Ji yra įsipareigojusi remti akademinio ir profesinio mokymosi institucijas versle ir susijusiose srityse. Tai teikia patarimų ir konsultavimo paslaugas, skatinančias ir remiančias institucijas įsipareigoti nuolat tobulėti, įsitraukiant į jos akreditacijos procesus.

IATA - Tarptautinė oro transporto asociacija

Tarptautinė oro transporto asociacija (IATA) yra pasaulio oro linijų prekybos asociacija, atstovaujanti maždaug 290 oro linijų bendrovių arba 82% viso oro transporto. Mes palaikome daugelį aviacijos veiklos sričių ir padedame formuoti pramonės politiką kritiniais aviacijos klausimais.124341_pexels-photo-1438072.jpeg

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

American University in Switzerland

AUS BSBA derina teorinį mokymąsi su aktualiomis realaus verslo problemomis, kad studentai įgytų įgūdžių ir suprastų svarbiausias problemas, kurios kasdienį poveikį verslu ... [+]

Laipsnių apžvalga

AUS BSBA derina teorinį mokymąsi su aktualiomis realaus verslo problemomis, kad studentai įgytų įgūdžių ir suprastų svarbiausias problemas, kurios kasdienį poveikį verslui. Individualus kursinis darbas ir į studentą orientuotas požiūris skyrė AUS verslo laipsnį. Šios programos tikslas yra suteikti studentams pasitikėjimo iš įgytų žinių ir įgytų įgūdžių, kad būtų galima pradėti savo karjerą ar siekti verslumo nuolat besikeičiančioje verslo aplinkoje.

Kodėl AUS laipsnisMažos klasės

AUS įsipareigojimas dėl didžiausios studentų patirties apima reikiamą dėstytojų skaičių, kad būtų užtikrintas mažas klasės dydis ir tolesnė asmeninė pagalba studentams klasėje ir už jos ribų. Nedidelės klasės užtikrina visišką bendravimą su besimokančiu profesoriumi, taip pat su kolegomis iš įvairių profesinių ir kultūrinių sluoksnių.... [-]

Šveicarija „La Tour-de-Peilz“
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
24 - 36 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

American University in Switzerland

AUS verslo administravimo bakalauras su prabangos vadybos specializacija sujungia teorinį mokymąsi su atitinkamomis realaus verslo problemomis, kad suteiktų studentams įg ... [+]

Laipsnių apžvalga

AUS verslo administravimo bakalauras su prabangos vadybos specializacija sujungia teorinį mokymąsi su atitinkamomis realaus verslo problemomis, kad suteiktų studentams įgūdžių ir supratimą apie pagrindines problemas, turinčias įtakos verslui kasdien. Individualus kursinis darbas ir į studentą orientuotas požiūris skyrė AUS verslo laipsnį. Šios programos tikslas yra suteikti studentams pasitikėjimo iš įgytų žinių ir įgytų įgūdžių, kad būtų galima pradėti savo karjerą ar siekti verslumo nuolat besikeičiančioje verslo aplinkoje.

Kodėl AUS laipsnisMažos klasės

AUS įsipareigojimas dėl didžiausios studentų patirties apima reikiamą dėstytojų skaičių, kad būtų užtikrintas mažas klasės dydis ir tolesnė asmeninė pagalba studentams klasėje ir už jos ribų. Nedidelės klasės užtikrina visišką bendravimą su besimokančiu profesoriumi, taip pat su kolegomis iš įvairių profesinių ir kultūrinių sluoksnių.... [-]

Šveicarija „La Tour-de-Peilz“
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
24 - 36 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
American University in Switzerland

AUS verslo administravimo bakalauras, kurio specializacija yra verslumas, teorinį mokymąsi derina su aktualiomis realaus verslo problemomis, kad studentai įgytų įgūdžių i ... [+]

Laipsnių apžvalga

AUS verslo administravimo bakalauras, kurio specializacija yra verslumas, teorinį mokymąsi derina su aktualiomis realaus verslo problemomis, kad studentai įgytų įgūdžių ir suprastų svarbiausias problemas, turinčias įtakos verslui kasdien. Individualus kursinis darbas ir į studentą orientuotas požiūris skyrė AUS verslo laipsnį. Šios programos tikslas yra suteikti studentams pasitikėjimo iš įgytų žinių ir įgytų įgūdžių, kad būtų galima pradėti savo karjerą ar siekti verslumo nuolat besikeičiančioje verslo aplinkoje.

Kodėl Šveicarija?2017 m. Novatoriškiausia šalis pasaulyje"Šveicarija pirmauja reitinguose septintus metus iš eilės"„Pasaulio inovacijų indekso dešimtukas iškovojo pirmąją vietą GII septintus metus iš eilės. Ji išlaiko šią aukščiausią vietą nuo 2011 m., Taip pat savo pirmąją vietą inovacijų išvesties indekse ir žinių ir technologijų rezultatų ramstis nuo 2012 m. “„Canton de Vaud“ yra rizikos kapitalo Šveicarijoje numeris 1Į šį kantoną pateko daugiau nei pusė visų investuotų lėšų. „Vaud“ pagrindu įkurtos įmonės uždirbo daugiau nei 460 mln. CHF... [-]
Šveicarija „La Tour-de-Peilz“
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
24 - 36 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

American University in Switzerland

Address
Chemin du Levant 5
1814 „La Tour-de-Peilz“, Vaudas, Šveicarija