Oficialus aprašymas

Universitetas įmonėms, aukštosios mokyklos, ESM, Vadybos mokykla ir komunikacijos Ženevoje siūlo nepriekaištingą patvirtintas profesinio mokymo lygį bakalauro, magistro ir daktaro laipsnį ir tęstinį švietimą laipsnių. Įkurta Šveicarijos nuo 1986 metų, ESM suteikia 100% prancūziškai išsilavinimą, kur pragmatizmas laimingai akademizmo.

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BBA

ESM, Ecole de Management et de Communication

Tarptautinės vadybos bakalauras suteikia studentams su įrankiais ir patirtimi sprendimų priėmėjus, vadovų ir verslininkų srityse privačių ir valstybinių bendrovių, pramon ... [+]

Le Bakalauras Tarptautinės vadybos suteikia studentams su įrankiais ir patirtimi sprendimų priėmėjus, vadovų ir verslininkų srityse privačių ir valstybinių bendrovių, pramonės ir paslaugų įvairovę.

Tikslas Vairavimo darbo rinkoje nedelsiant veikti verslo studentai Prisiima atsakomybę už visų su valdymo srityse ir jos įvairių sudedamųjų dalių bet kokios organizacijos ar įmonės Būdamas alternatyva aukštojo mokslo verslo administravimo ir vadybos Padovanok Francophone bakalauras (BBA), kuri leidžia studentams studijuoti į MBA (Amerikos grandines)

Trukmė: 2 metai pilna laikas + 2 stažuotes

Kaina: paklausti

Pradžia: Kovo ir spalio... [-]

Šveicarija Geneva
Susisiekti su mokykla
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESM, Ecole de Management et de Communication

Vadybos rinkodaros sporto studijų bakalauras yra skirtas elito sportininkų ir moterų rūpinasi savo profesinio mokymo ir perkvalifikavimo už sportą. ... [+]

Le Bakalauras vadybos rinkodaros sporto studijų yra elito sportininkų ir moterų rūpinasi savo profesiniam mokymui ir perkvalifikavimui už sportą. Jame aptariamos tiems, kurie nori sujungti sportą ir studijas sėkmingai poreikį.

Mokymai geriausių sportininkų, taip pat atvira meno, šokio, muzikos ar teatro.

Unikalus mokymo universitetų sporto švietimo, kad balansuoja didelio efektyvumo sporto ir tempu studijų pirmaujančių į vadybos-marketingo bakalauro reikalavimus.

Tikslai Realizuoti savo ambicijas ir sporto laimėjimai sportininkas mokymo ties aukščiausiu lygiu sporto rengiant karjeros ir persikvalifikuoti lauko sporto Važiavimas į darbo rinką iš karto veiklos ir verslo studentai gali įvaldyti įrankius ir know-how vadybos ir rinkodaros sėkmingo perėjimo kai ateis laikas Padovanok Francophone bakalauras (BBA), leidžianti studentams studijuoti į MBA (Amerikos grandines) su tais pačiais įrenginiais ... [-]
Šveicarija Geneva
Susisiekti su mokykla
Dieninės
Ištęstinės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

ESM, Ecole de Management et de Communication

Verslo komunikacijos bakalauras suteikia studentams su įrankiais ir know-how apie ryšių pramonės, prekybos ir viešųjų ryšių, tiek viešojo ir privataus administravimo, tie ... [+]

Le Bakalauras Verslo Bendravimas suteikia studentams su įrankiais ir know-how apie ryšių pramonės, prekybos ir viešųjų ryšių, tiek vyriausybės ir privataus sektoriaus, tiek pramonės ir paslaugų sektoriuje.

Tikslai Vairavimo darbo rinkoje nedelsiant veikti verslo studentai Būdamas gali pasiūlyti bendravimo sąvokas ir pasiekti Greitai prisiimti atsakomybę Būdamas alternatyva aukštojo mokslo verslo ryšių, rinkodaros ar žmogiškųjų išteklių Padovanok Francophone bakalauras (BBA), kuri leidžia studentams studijuoti į MBA (Amerikos grandines)

Trukmė: 2 metai pilna laikas + 2 stažuotes

Pradžia: Kovo ir spalio

[-]
Šveicarija Geneva
Susisiekti su mokykla
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba