Franklin University Switzerland

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kur ketinate studijuoti šiandien?

Franklino universitetas Šveicarija yra išsilavinimas Tiria ir peržengia ribas. Tai mokykla, kurioje susipažįsta nacionalinės ir kultūrinės perspektyvos ir sukurta unikali patirtis. Tai mokymosi metodas, kuris apima kelionė ir Tarpdisciplininis tyrimas Į mokymo programos esmę. Mes remiame savo metodiką ir misiją kaip Tarptautinis švietimo imperatyvas.

Franklino universitetas Šveicarija yra privatus, nepriklausomas universitetas, įsikūręs Šveicarijoje. Ji buvo įkurta 1969 m. Kaip "Franklin College". Tai suteikia unikalią ir novatorišką požiūrį į laisvą meną, kuriame pabrėžiama tarptautinė ekspozicija ir patirtinis mokymas kultūrinėje aplinkoje. Franklino universiteto Šveicarija yra unikali akreditavimo vieta tiek Jungtinėse Amerikos Valstijose, tiek Šveicarijos universitetų sistemojeFranklinui reikia smalsumo. Kiekvieną semestrą perimsite "Academic Travel" kursą, pamatysite vietas, kurias mokėsi savo akimis. Jūs lankysite klasę su tarptautiniais fakultetais ir Studentai iš daugiau nei 50 šalių. Turėsite galimybę keliauti savarankiškai ir atlikti stažuotes tarptautiniu mastu. Jūs atliksite tyrimus ir sukursite kritinę perspektyvą. Jūs baigsite laipsnį, kuris yra Akredituota JAV ir Šveicarijoje. Jūs sužinosite, kaip pritaikyti bet kokią situaciją skraidydamas. Jūs būsite pasaulio keliautojas. Tu turėsi Viskas, ko reikia norint būti sėkmingam. Ateikite su mumis į Graikiją, Malavą, Prancūziją, Japoniją, Škotiją, Islandiją, Korėją, Botsvana, Italiją ar Indiją; Ir visų pirma Ateiti studijuoti Šveicarijoje, Tikrasis Europos kalbos ir kultūros kryžkelis. Pasinaudokite galimybe gauti tokį išsilavinimą kaip ir kitas.

Puiki vieta

Šveicarijos Alpės. Lediniai ežerai. Viduržemio klimatas. Itališkas skonis. Tarptautinis gyventojas. Tai miestas, kurį mes vadiname namu: Lugano, Šveicarija. Franklino įkūrėjai Pasirinko Lugano kaip idealią mokyklos rūšį, kurią jie numatė dėl visų šių priežasčių ir daugiau. Lugano kosmopolitinis personažas yra pagrindinė patirtis Gyvenimas Franklin, O miesteliai yra tik dvidešimt minučių pėsčiomis nuo Lugano centro, kur geležinkeliai ir oro linijos su studentais jungia visą Europą.

Aplankykite Frankliną Ir pamatyti, kodėl tiek daug studentų jaučiasi namuose mūsų universiteto ir Lugano bendruomenėje. Mes sveikiname tau, tavo draugams ir šeimos nariams patirti tai, ką reiškia gyventi ir mokytis mūsų tarptautinėje aplinkoje.

Neabejotinas tiriamasis ugdymas

Neribotas: jokiu būdu neribojamas; Neturinti jokių sienų

Mes žinome, kad visada galite riboti tai, kur galite eiti ir ką galite padaryti, kad pasiektumėte savo laipsnį, tačiau mes stengiamės užkirsti kelią šioms sienoms, kiek jos bus. Kituose universitetuose ribas gali sudaryti nelanksčios mokymo programos, griežtos socialinės tradicijos, akademiniai kalendoriai, kurie kliudo kelionėms ir kolegijos mikrokultūrai, kuri mažai bendrauja su aplinkine bendruomene. Franklinas taiko kitokį požiūrį. Su laipsnio programomis, kurios siūlo daug galimybių tarpdisciplininei patirčiai, "Academic Travel" ir Tiesioginė sąveika su daugiakalbiu šveicarų bendruomene, Kirsdamas fizines ir socialines sienas, taps antrąja prigimtimi. Franklino mokymo programa yra tokia kryptinga arba tarpdisciplininė, kokio nori. Mes siūlome Kokybiškos akademinės programos Mokė galintys mokslininkai - jei nebūtų, mes nebūtų Akredituota dviejose šalyse - tačiau mes einame per tiesioginį kelią pasiūlyti daugybę didžiųjų su daugybe akcentų, pavyzdžiui, tarptautinis vadyba, akcentuojant rinkodarą arba vizualiųjų komunikacijų menus, akcentuojant mados studijas. Mes siūlome galimybę Sujungti didžiųjų bendrovių, Pavyzdžiui, "Ekonomika su italų studijomis" arba "Psichologija su komunikacijos ir žiniasklaidos studijomis", o daugelis mūsų studentų yra dvigubai pagrindiniai ar daugialypiai Nepilnamečiai.

Be to, Franklinas yra mažas. Daugelis galimybių patirti lyderio vaidmenis, pavyzdžiui, studentų vyriausybę, akademinę globą, studentų klubus ar pagalbą rezidentams, yra labai daug pasiekiamų studentų, kurie nori to siekti, tikslai. Kaip kas nors iš Franklino pasakys, Franklinas yra tai, ką jūs darote.

Tiriamasis: padaryta arba sukurta, kad surastumėte kažką ar daugiau sužinotumėte apie kažką

Franklinas buvo įkurtas žmonių, kurie tikėjo, kad tiesiogiai bendraujant su kitomis kultūromis per keliones, buvo svarbiausia mokymosi patirtis ir kad tai buvo vienintelis būdas sukurti tarpusavio supratimą tarp skirtingų tautų žmonių. "Academic Travel" Visada buvo pagrindinė Franklino mokymo programa. Kiek universitetų gali planuoti savo kursus pasaulio žemėlapyje?

Išsilavinimas: žinios, įgūdžiai ir supratimas, kuriuos gaunate lankę mokyklą, kolegiją ar universitetą

Franklino švietimo vertė yra daugiau nei tiesiog kaupiasi jūsų karjeros srityje taikoma informacija. Franklino patirtis atvers jūsų protą pasauliui, ir jūs gausite tikrą žmogaus supratimą, kuris suteiks jums įrankius, kuriuos turėsite tapti lyderiu. Vadovavimas - suprasti žmones, jų norus ir skirtumus, o tarpkultūrinė Franklino tarpkultūrinė programa, vieta ir tarptautiniai studentų / fakulteto gyventojai sukuria puikią aplinką tobulinti tą supratimą.

Mūsų absolventai yra komandos vadovai ir verslininkai, kurie prideda vertę tarptautinėms kompanijoms, naujoms įmonėms, vyriausybinėms ir ne pelno organizacijoms keliose šalyse visame pasaulyje. Jie neapsiriboja sienomis ir naujoves kuria naujus kelius. Tai yra Franklino patirtis, kuri suteikia jiems įrankius sėkmingai.

Tai be apribojimų tiriamasis ugdymas.

Vietos

Sorengo

Address
Via Ponte Tresa 29
Lugano

6924 Sorengo, Ticino, Šveicarija
Telefonas
+41 919863613

Lugano

Address
Lugano, Ticino, Šveicarija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis