The International University in Geneva

Įvadas

Oficialus aprašymas

The International University in Geneva suteikia unikalią mokymosi aplinką, apimančią teorinę ir praktinę mokymosi patirtį tikrai tarptautiniame kontekste. IUG švietimas Šveicarijoje suteikia būtinus įgūdžius, reikalingus sėkmingai verslo karjerai. Jie apima kritinį mąstymą, problemų sprendimą, mokslinius tyrimus, bendravimą ir valdymą. Šie įgūdžiai plėtojami praktinių grupinių pratimų ir diskusijų, projektų ir užduočių, įskaitant pristatymus, ir pirmų rankų sąveikos su tarptautinėmis organizacijomis privačiame ir viešajame sektoriuose.


Su maždaug 7 iki 1 studentų-fakulteto santykis, IUG gali užtikrinti glaudžius ryšius su fakulteto. Universitetas siūlo verslo administravimo, tarptautinių santykių, žiniasklaidos ir komunikacijos bakalauro laipsnį.

Programa yra atvira studentams, sėkmingai baigusiems vidurinį išsilavinimą. Kursai vyksta ryte ir po pietų per devynių trimestrų (3 metų) laikotarpį. Pradžios datos yra rugsėjo, sausio ir balandžio mėn.

Tarptautinis Ženevos universitetas - misija

Idėjos pareiškimas:

Plėtoti tarptautinius profesionalus, įsipareigojančius tarnauti subalansuotą visuomenę

Misija:

Tarptautinis universitetas Ženevoje yra ne pelno siekianti aukštojo mokslo įstaiga , teikianti kokybišką išsilavinimą studentų sėkmei versle ir tarptautinėje karjeroje .

Universitetas yra skirtas:

  • teikia išsilavinimą verslo, komunikacijos, tarptautinių santykių ir prekybos požiūriu.
  • skatina akademinių ir praktinių programų pusiausvyrą per veiksmingus mokymosi procesus, personalizuotų studentų paslaugas ir fakultetą, kuris yra įsipareigojęs mokyti ir vykdyti mokslinius tyrimus.
  • siūlo dinamišką mokymosi aplinką, skatina įvairovę ir reaguoja į besikeičiančius tarptautinės bendruomenės poreikius.

Vietos

Ženeva

International University in Geneva

Address
International University in Geneva - ICC 20, Rte de Pré-Bois
1215 Ženeva, Ženeva, Šveicarija
Interneto svetainė
Telefonas
+41 22 710 71 10

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis