Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Šveicarijos Viešbučių vadybos koledžą Lenk

"SHML", įsteigta Berno kantone įsikūrusi Šveicarijos kompanija, yra pirmoji Šveicarijos "Boutique Hotel School", kuri buvo supažindinta ir parengta rengiant studentus už perspektyvią svetingumo karjerą, pagrįstą prabangos tarptautinių boutique viešbučių ir kurortuose veikiančiomis filosofijomis. Šiuos svetingumo brangakmenius galite rasti visame pasaulyje, pradedant nuo dviejų liukso klasės liukso numerių kurorto iki dviejų šimtų plius kambarių apgyvendinimo vienetų, kuriuos atstovauja tokios žinomos bendrovės kaip "The Leading Hotels of the World", "Small Luxury Hotels", "Relais"

Siekdami užtikrinti griežtą akademinę programą ir turinį, mūsų Hospitality Management kolegija sudarė valdomą pažangos susitarimą su GlosterŠyro universitetu dėl papildomo laipsnio BA (Hons) strateginiame svetingumo vadybos miestelyje Čeltnhemo mieste (Didžioji Britanija).

Mūsų kolegija SHML yra išskirtinai saugioje Berno Oberland ir veikia tikrame, prabangiame viešbutyje, kuris yra svečiams žiemos sezono metu. Patalpos siūlo idealią aplinką, skatinančią operacijas, kurios vyksta boutique viešbučių komercinėse operacijose visame pasaulyje, įskaitant vaizduojamojo meno gaminius ir gėrimų gamybą bei paslaugas, kambarių padalijimą, priežiūros ir valdymo procedūras. "SHML" siekia išlaikyti laiko įrodytus "Swiss Hotel Operations" pagrindus ir išlaikyti Šveicarijos kultūros, kuri per pastaruosius du šimtmečius įgijo išskirtinius ženklus kaip unikalus pasaulis. Šveicarijos kultūra reiškia sąžiningumą, neutralumą, vienybę, nešališkumą, pagarbą vieni kitiems ir asmeninę atsakomybę už aplinką.

Mūsų kolegijos mokymo programos nesiskiria nuo kitų programų brėžinių, išskyrus tai, kad jų turinį ir faktinį perkėlimą į studentus nagrinėja profesionalūs viešbučių organizatoriai, kurie per daugelį metų įgijo įgūdžių valdyti ir valdyti kai kuriuos geriausius pasaulio viešbučius ir kurortus.

Mes stengiamės pasveikinti jus į mūsų specialųjį svetingumo valdymo koledžą.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BBA

SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk

Pasinerkite į klasę su vienu iš mūsų ekspertų mokytojų. Mūsų tikslas kaip pedagogai yra paskatinti mūsų studentų smalsumą ir leisti jiems mokytis savo tempu. Susisiekite ... [+]

PROGRAMOS PASIŪLYMAI

SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk siūlo integruotą mokymosi kursą, tiriant, tiriant ir savirefleksuojant. Kiekvienoje klasėje mūsų mokytojai pabrėžia strategijas ir procesus, susijusius su mokymusi ir savęs didinimu, sukuriant unikalią galimybę paruošti savo studentus gyventi apgalvotai, kūrybingai ir įvykdžiusi gyvenimą sparčiai besikeičiančioje visuomenėje.

BBA, HOSPITALINIO VALDYMO SRITYJE

Pasinerkite į klasę su vienu iš mūsų ekspertų mokytojų. Mūsų tikslas kaip pedagogai yra paskatinti mūsų studentų smalsumą ir leisti jiems mokytis savo tempu. Susisiekite su mumis, norėdami sužinoti daugiau ar dar geriau, atvykę, kad patirtumėte šią klasę iš pirmų rankų.... [-]

Šveicarija Lenk im Simmental
Sausis 2020
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba