School of Business and Trade

Įvadas

Oficialus aprašymas

127379_two-woman-and-one-man-looking-at-the-laptop-1036641.jpg

Apie mokyklą

School of Business and Trade siūlo savarankišką, kokybišką, internetinį ir nemokamą mokslą. Programos yra lanksčios ir jas galima pradėti bet kada. Vietoj tradicinio kelerius metus trunkančio mokymosi būdo mokykis savo tempu ir taupyk laiką bei pinigus.

Mūsų internetinės programos, tokios unikalios ir įdomios, yra nemokamos internetinės programos, mokymosi šaltiniai ir vertinimai internetu.

School of Business and Trade buvo suburta skatinti ribų ir nepriklausomą išsilavinimą. Visuotinės žmogaus teisių deklaracijos 26 straipsnis nustato: „Kiekvienas asmuo turi teisę į mokslą ir jis turi būti vienodai prieinamas“. Šiuo metu „SoBaT“ siūlo keletą kvalifikacijų, kurios tiktų visiems, besidomintiems aukštuoju mokslu.

Šiais laikais akredituotas ir kokybiškas išsilavinimas yra labai brangus. Universitetai imasi tūkstančių dolerių. Iš esmės tolesnis mokymas yra labai brangus daugumai žmonių, todėl jie negali apsvarstyti aukštojo mokslo. „SoBaT“ siūlo vilties spindulį kovojantiems studentams, kurie negali išleisti tūkstančių dolerių norimai kvalifikacijai įgyti.

Vizija

School of Business and Trade vizijos teiginys yra: „Kokybiškas ir nemokamas mokslas visiems“.

Vietos

Liucerna

Address
SoBaT Haus, Pilatusstrasse
Luzern, Switzerland

6003 Liucerna, Liucerna, Šveicarija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: