SCPSU Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Université Suisse Privée St Cléments - SCPU verslo mokykla buvo įkurta bendradarbiaujant su daugeliu pirmaujančių profesionalų kvalifikaciją suteikiančių įstaigų.

Didžioji dalis profesinių įstaigų, su kuriomis dirba Université Suisse Privée St Cléments, yra Jungtinėje Karalystėje, todėl Université Suisse Privée St Cléments pageidautina nustatyti programas, kurios taip pat leistų JK akredituotą išsilavinimo kvalifikaciją.

Kaip dalį šio universiteto Suisse PRIVEE St Clements atvėrė SCPU Business School pasiūlyti programų, kurios ne tik atitinka mokymo programą ir narystės reikalavimus pramonės pirmaujančių profesinių organizacijų, bet ir veda į tiesioginį asortimentą Pathway JK laipsnį kvalifikacijos. Taigi buvo įkurta SCPU verslo mokykla, siūlanti dvigubą "Universite Suisse Privée St Cléments" ir "UKQUAL" akredituotus apdovanojimus.

Pirmosios programos yra skirtos tam, kad studentai galėtų tęsti studijas įvairiuose JK universitetuose.

SCPU - Business School mano, kad galimybė studijuoti šias dvigubas OFQUAL akredituotas ATHE ir Université Suisse Privée St Cléments apdovanojimus yra labai geras būdas studijuoti JK laipsnį, kai bakalauro laipsnio studijų daugumoje JK universitetų kaina skiriasi nuo GBP 6000 iki 9000 svarų sterlingų per metus

Dauguma JK universitetų priims 240 kreditų, kuriuos siūlo SCPU Verslo mokyklos verslo vadybos asociacija (OFQUAL 4/5 lygis), siekiant papildyti bakalauro laipsnį. Panašiai dauguma universitetų priims 120 kreditų, kuriuos siūlo SCPU verslo mokyklos vadybos magistro laipsnis (OFQUAL 7 lygis), kaip aukštąjį išsilavinimą į MBA.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Bakalauro studijos » Matyti Doktorantūros diplomai » Matyti Asocijuoti laipsniai » Matyti Diplomai » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Bachelor of Business Administration

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 - 6 metų Registracija galima Šveicarija Lausanne Switzerland Online + 3 daugiau

[+]

dvigubas apdovanojimas [-]

Kontaktai

Adresas Avenue Louis-Ruchonnet 4 1003 Vaud
Lausanne, Vaud, Šveicarija
Interneto svetainė http://www.scusuisse.ch/home.htm
Telefonas +41 21 311 32 04