UBIS University of Business and International Studies

Įvadas

Oficialus aprašymas

UBIS yra jauna institucija, siekianti vykdyti kokybiškas programas verslo ir tarptautinių santykių srityse. UBIS DNR sudaro trys pagrindiniai veiksniai: realaus pasaulio patirtis, individualus dėmesys ir tarptautinė perspektyva.

UBIS profesoriai yra labai patyrę specialistai. Jie atneša į klasę realaus pasaulio problemas ir jas skleidžia kritiškai žvelgdami į patirtį. Jie suteikia dalyviams strateginę sistemą, pagal kurią bus galima išdėstyti problemas, su kuriomis susidursite jūsų profesiniame gyvenime.

UBIS atidžiai stebi besikeičiančius rinkos poreikius ir nuolat adaptuoja kursų turinį bei metodikas, kad užtikrintų, jog mūsų absolventai turi reikiamų žinių ir perduodamų įgūdžių, kad galėtų sėkmingai veikti sparčiai besikeičiančiame darbo pasaulyje.

„UBIS“ nebūsite tik veidas minioje. Mes atkreipiame dėmesį į kiekvieno studento poreikius ir siekiame suteikti kiekvienam pritaikytą ir pritaikytą mokymosi patirtį. Mūsų mažos klasės padeda jums pasinaudoti išsamesnėmis diskusijomis ir gauti individualų atsiliepimą iš savo profesorių. Tai skirta padėti mūsų studentams išsiugdyti įgūdžius ir pasitikėjimą, kad jie galėtų sėkmingai siekti karjeros.

Galiausiai, mes esame išties tarptautinė bendruomenė: UBIS dėstytojai, darbuotojai ir studentai yra iš daugiau nei 40 skirtingų tautybių ir iš kiekvieno pasaulio kampelio. UBIS taip pat turi stiprų tarptautinių partnerių tinklą ir tikrai tarptautinį alumnų tinklą. Šiuo metu UBIS šeima yra išplitusi 4 žemynuose.

Kodėl verta studijuoti UBIS?

 1. Individualios, aukštos kokybės akademinės programos ir fakultetas, kuris labai palaiko individualius, į verslą orientuotus studentų projektus. Mažas klasės dydis yra raktas.
 2. Dėmesys studento karjeros perspektyvai: programos, suderintos su darbo ateitimi; fakultetas, turintis profesinę patirtį, derinant techninius ir socialinius įgūdžius.
 3. Labai įvairiapusė studentų bendruomenė stovyklaujant ir panardinant į Ženevos tarptautinę bendruomenę. Semestras užsienyje (institucijos partnerės) ir (arba) stažuotė (JAV).

UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

Detali informacija

Istorija

Verslo ir tarptautinių studijų universitetas (UBIS) buvo įkurtas 2006 m., Siekiant sukurti aukštus akademinius standartus turinčią instituciją ir palankią aplinką studentams, besidomintiems verslo karjera. UBIS yra akredituota IACBE, EduQua ir ISO 9001. UBIS turi tarptautinių akademinių partnerių tinklą ir tarptautinį absolventų tinklą. Dėstytojai, darbuotojai ir studentai yra iš daugiau nei 40 tautų.

Švietimas

UBIS sistemoje ugdome studentų gebėjimus naršyti teritorijose, kuriose jie gali būti nepažįstami, prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių, veikti daugiakultūrėje aplinkoje ir įgyvendinti projektus, kurie turės teigiamą poveikį pasaulyje. Mes nuolat peržiūrime ir modifikuojame savo programas ir mokymo metodus, kad jie atitiktų dabartinius verslo ir visuomenės poreikius.

Tyrimai

Studentų tyrimai yra skatinami ir plėtojami pasitelkiant capstone projektą bakalauro lygiu ir baigiamąjį darbą magistro ir doktorantūros lygmenyse. Tikimasi, kad magistro ir daktaro darbai parodys originalius tyrimus ir indėlį į naujas žinias. Fakulteto profesinė kompetencija yra labai svarbi orientuojant šias tezes į realaus pasaulio verslo problemas. Tyrimo originalumas stebimas atidžiai konsultuojant disertacijas iš anksto nustatytais studentų rašymo darbų etapais. Tikimasi, kad fakultetas pademonstruos tiriamąją veiklą prisidėdamas prie recenzuojamų žurnalų ir dalyvaudamas paskelbtuose konferencijų pranešimuose.

Karjeros galimybės

Studentų karjeros perspektyvas didina aukštos kokybės akademinės programos, kurios nuolat derinamos su darbo ateitimi, fakultetas, turintis didelę profesinę patirtį, akcentuojamas socialiniai įgūdžiai (bendravimas, bendradarbiavimas, kultūrinis jautrumas) ir erdvė, kurioje studentams suteikiama galimybė plėtoti savo verslo projektus. Svarbus dėmesys skiriamas moksliniams tyrimams (svarbiausiems projektams ir disertacijoms), orientuotiems į realaus pasaulio verslo problemas, ir yra pagrindinis veiksnys rengiant mūsų studentus į sėkmę. Studentai turi daugybę galimybių, kurias suteikia Ženevos aplinka (pvz., Dalyvavimas svarbiose konferencijose, stažuotėse įmonėse, tarptautinėse institucijose ir NVO) ir mūsų tarptautinės akademinės partnerystės.

UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

Paslaugos

Studentų kabinetai

 • Karjeros centras pataria kiekvienam studentui, kur eiti į praktiką. Po pirmųjų 6 mėnesių studijų Šveicarijoje visiems studentams leidžiama dirbti 15 valandų per savaitę.
 • Studentų mokymosi platforma padeda kontroliuoti pažymius ir mokomąją medžiagą.
 • Internetinė nuotolinio mokymo programa.
 • Studentų paslaugos, susijusios su vizų, gyvenamosios vietos kortelės formalumais, sveikatos priežiūra ir apgyvendinimu.
 • Orientacinės dienos naujiems studentams: pažintis su profesoriais, ekskursijos po miestą, integracija su esamais studentais.
 • Studentų asociacija - organizuoja linksmus renginius studentams Ženevoje ir už jos ribų.

Apgyvendinimas

UBIS studentų paslaugų komanda padeda studentams rezervuoti bendrą arba vienvietį kambarį studentų rezidencijose Ženevoje (atskirai - studentams moterims ir vyrams). Pagal studentų prašymą galime suteikti daugybę agentūrų perkėlimo paslaugoms arba ieškoti kambario privačiame bute. Būsto kainos Ženevoje yra nuo 700 iki 1000 CHF asmeniui per mėnesį. Ženevoje yra puikus viešasis transportas ir saugus važiavimas dviračiu. Mes stengiamės rasti gyvenamąsias patalpas pėsčiomis iki universiteto miestelio.

Biblioteka

UBIS miestelyje yra nedidelė fizinė biblioteka, o visi studentai gali gauti metinį leidimą į Jungtinių Tautų biblioteką ir juo nemokamai naudotis. UBIS taip pat siūlo prieigą prie EBSCO Business Source Premier duomenų bazės, vienos iš geriausių ir išsamiausių tyrimų verslo duomenų bazių.

Sveikatos apsauga

Sveikatos priežiūros įstaigos yra už universiteto ribų. Visi UBIS studentai kreipiasi dėl Šveicarijos sveikatos draudimo, skirto studentams su specialiais tarifais nuo 65 iki 100 CHF per mėnesį, atsižvelgiant į franšizės rūšį.

UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

Campus

Ženevos UBIS miestelis yra vienoje vietoje, miesto centre ir visai šalia Jungtinių Tautų Ženevoje, bankų, korporacijų ir tarptautinių organizacijų, tokių kaip PPO ir Pasaulinis fondas, būstinėse. „Campus“ yra už 3 minučių kelio pėsčiomis nuo Lemano ežero ir per 2 minutes nuo Ženevos botanikos sodo.

Klasės yra pilnai įrengtos, jose yra natūrali ir dirbtinė šviesa, jos yra didelės ir patogios. Yra stiprus interneto ryšys, studentų holas, nedidelė biblioteka, galimybė naudotis virtuve. Mažos kavinės, kioskai, prekybos centrai ir restoranai yra labai arti universiteto miestelio.

Sporto salės

Sporto aikšteles Ženevoje studentams galima įsigyti su specialiomis nuolaidomis:

 • Mėnesio baseino abonementas - 10 CHF
 • Futbolo stadionas - nemokamas
 • Sporto salės mėnesio abonementas - nuo 49 iki 65 CHF
 • Dviračius, ežero valtis, vandens dviračius - galima išsinuomoti

Studentų asociacijos

Yra daugybė prancūzų ir anglų kalbų kultūrinių užsiėmimų (transliacijos, spausdintos ir internetinės žiniasklaidos priemonės bei tiesioginiai pasirodymai).

Informacijos apie renginius galite gauti Ženevos turizmo arba vietos turizmo biuruose ir vietiniuose laikraščiuose. „Tribune de Genève“, „Le Temps“ ir „Le Matin“ kas savaitę skelbia priedus, kuriuose pateikiama išsami informacija apie vietinius renginius ir pramogas. Ženevoje yra daugiau nei 40 muziejų, meno centrų ir fondų, o didžiausias kino teatrų skaičius vienam gyventojui Europoje (pvz., „The Orange Cinema“ („Cinélac“), „City“ kino teatrai).

UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

Akreditacija

 • Nr. 7 „CEO Magazine Global MBA“ reitinge 2020 m
 • Pirmasis lygis „CEO Magazine Global MBA“ reitinge 2020 m
 • „EduQua“
 • Tarptautinė verslo mokymo akreditavimo taryba (IACBE)
 • Federande des Enterprises Romande (FER)
 • Europos vadybos plėtros fondas (EFMD)
 • ISO 9001
 • Aukštojo mokslo akreditavimo taryba

Studentų atsiliepimai

„Man patinka UBIS - tai nedideli, labai praktiški ir labai interaktyvūs užsiėmimai, kuriuos moko aukščiausio lygio profesoriai. Puikus miestelis įsikūręs Ženevos širdyje - mieste, kuriame yra patys ramiausi ir nepaprastai dideli socialiniai patogumai. Be to, aš studijų metu jau galėjau dirbti penkiuose verslo projektuose, kuriuos galėčiau tęsti baigęs magistro laipsnį “.
Timothy Masebe
UBIS absolventas
„UBIS man reiškia kokybišką išsilavinimą: UBIS dėstytojus gerbia ne tik klasėje, bet ir verslo bendruomenės bei tarptautinės organizacijos visame pasaulyje. Tai daro didelę įtaką studijų metu ir baigus studijas, kai turite pritaikyti įgytas žinias UBIS į realaus pasaulio aplinką “.
Liridonas Byqmeti, iš Kosovo
MBA absolventas

Vietos

Ženeva

Address
Avenue Blanc,46
1202 Ženeva, Ženeva, Šveicarija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Akreditacijos

EFMD Equis Accredited