UBIS University of Business and International Studies

Įvadas

Oficialus aprašymas

Verslo ir tarptautinių studijų universitetas (UBIS) skatina komandinį darbą ir padeda studentams tapti lyderiais bei pradėti savo verslą

UBIS yra jauna įstaiga, siekianti vykdyti kokybiškas programas tarptautinių ryšių ir verslo srityse . UBIS DNR sudaro trys pagrindiniai veiksniai: patirtis realiame pasaulyje, individualus dėmesys ir tarptautinė perspektyva .

UBIS profesoriai yra labai patyrę profesionalai . Jie atkreipia į klasę realaus pasaulio problemas ir išskiria jas kritine patirtimi. Jie suteikia dalyviams strateginį pagrindą, per kurį galima išdėstyti problemas, su kuriomis teks susidurti jūsų profesiniame gyvenime.

UBIS atidžiai stebi besikeičiančius rinkos poreikius ir nuolat adaptuoja kursų turinį bei metodikas, kad užtikrintų, jog mūsų absolventai turi reikiamų žinių ir perduodamų įgūdžių, kad galėtų sėkmingai veikti sparčiai besikeičiančiame darbo pasaulyje.

„UBIS“ jūs nebūsite tik veidas minioje. Mes atkreipiame dėmesį į kiekvieno studento poreikius ir siekiame suteikti individualizuotą bei individualizuotą mokymosi patirtį kiekvienam. Mūsų mažos klasių grupės padeda jums pasinaudoti nuodugnesnėmis diskusijomis ir gauti individualizuotų atsiliepimų iš savo dėstytojų. Tai skirta padėti mūsų studentams išsiugdyti įgūdžius ir pasitikėjimą savimi siekiant karjeros, kurią jie nori tęsti.

Galiausiai esame tikrai tarptautinė bendruomenė : UBIS fakultetas, personalas ir studentai yra iš daugiau nei 40 skirtingų tautybių ir iš visų pasaulio kampelių. UBIS taip pat turi stiprų tarptautinių partnerių tinklą ir tikrai tarptautinį Alumni tinklą. Šiuo metu UBIS šeima yra paplitusi 4 žemynuose.

Kodėl verta studijuoti UBIS?

 1. Individualios, aukštos kokybės akademinės programos ir fakultetas, kuris labai palaiko individualius, į verslą orientuotus studentų projektus. Mažas klasės dydis yra raktas.
 2. Dėmesys studento karjeros perspektyvai: programos, suderintos su darbo ateitimi; fakultetas, turintis profesinę patirtį, derinant techninius ir socialinius įgūdžius.
 3. Labai įvairiapusė studentų bendruomenė stovyklaujant ir panardinant į Ženevos tarptautinę bendruomenę. Semestras užsienyje (institucijos partnerės) ir (arba) stažuotė (JAV).

IMG-2656UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

Detali informacija

Istorija

Verslo ir tarptautinių studijų universitetas (UBIS) buvo įkurtas 2006 m., Siekiant sukurti aukštus akademinius standartus turinčią ir palankią aplinką studentams, besidomintiems verslo karjera. UBIS yra akredituota IACBE, „EduQua“ ir „ISO29990“. UBIS turi tarptautinių akademinių partnerių tinklą ir tarptautinį absolventų tinklą. Fakultetas, personalas ir studentai yra iš daugiau nei 40 tautų.

Švietimas

UBIS sistemoje ugdome studentų gebėjimus naršyti teritorijose, kuriose jie gali būti nepažįstami, prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių, veikti daugiakultūrėje aplinkoje ir įgyvendinti projektus, kurie turės teigiamą poveikį pasaulyje. Mes nuolat peržiūrime ir modifikuojame savo programas ir mokymo metodus, kad jie atitiktų dabartinius verslo ir visuomenės poreikius.

Mūsų magistrantūros programose didelis dėmesys skiriamas asmenybės augimui ir žinių, įgūdžių bei įpročių, būtinų norint sėkmingai dirbti ateityje, ugdymui.

Magistrantai yra orientuoti į analizę ir tyrimus, kurie yra pritaikomi šiuolaikinio verslo problemoms spręsti.

2018 m. UBIS išplėtė savo akademinį pasiūlymą įtraukdama verslo administravimo daktarą.

Tyrimai

Studentų tyrimai yra skatinami ir plėtojami pasitelkiant capstone projektą bakalauro lygiu ir baigiamąjį darbą magistro ir doktorantūros lygmenyse. Tikimasi, kad magistro ir daktaro darbai parodys originalius tyrimus ir indėlį į naujas žinias. Fakulteto profesinė kompetencija yra labai svarbi orientuojant šias tezes į realaus pasaulio verslo problemas. Tyrimo originalumas stebimas atidžiai konsultuojant disertacijas iš anksto nustatytais studentų rašymo darbų etapais. Tikimasi, kad fakultetas pademonstruos tiriamąją veiklą prisidėdamas prie recenzuojamų žurnalų ir dalyvaudamas paskelbtuose konferencijų pranešimuose.

Karjeros galimybės

Studentų karjeros perspektyvas didina aukštos kokybės akademinės programos, kurios nuolat derinamos su darbo ateitimi, fakultetas, turintis didelę profesinę patirtį, akcentuojamas socialiniai įgūdžiai (bendravimas, bendradarbiavimas, kultūrinis jautrumas) ir erdvė, kurioje studentams suteikiama galimybė plėtoti savo verslo projektus. Svarbus dėmesys skiriamas moksliniams tyrimams (svarbiausiems projektams ir disertacijoms), orientuotiems į realaus pasaulio verslo problemas, ir yra pagrindinis veiksnys rengiant mūsų studentus į sėkmę. Studentai turi daugybę galimybių, kurias suteikia Ženevos aplinka (pvz., Dalyvavimas svarbiose konferencijose, stažuotėse įmonėse, tarptautinėse institucijose ir NVO) ir mūsų tarptautinės akademinės partnerystės.

DSC3084UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

Paslaugos

Studentų kabinetai

Karjeros centras kiekvienam studentui pataria, kur atlikti stažuotę. Visiems studentams Šveicarijoje leidžiama dirbti 20 val. Per savaitę - 50 proc. Etatas pradedamas nuo antrojo studijų semestro.

 • Studentų mokymosi platforma - padeda kontroliuoti pažymius ir studijų medžiagą
 • Internetinė nuotolinio mokymo programa
 • Studentų paslaugos, susijusios su viza, gyvenamosios vietos kortelių formalumais, sveikatos priežiūra ir apgyvendinimu
 • Naujų studentų orientacijos dienos: pažintis su profesoriais, ekskursijos po miestą, integracija su esamais studentais
 • Studentų asociacija - organizuoja linksmus renginius studentams Ženevoje ir už jos ribų

Apgyvendinimas

UBIS studentų paslaugų komanda padeda studentams rezervuoti bendrą arba vienvietį kambarį studentų rezidencijose Ženevoje (atskirai - studentams moterims ir vyrams). Pagal studentų prašymą galime suteikti daugybę agentūrų perkėlimo paslaugoms arba ieškoti kambario privačiame bute. Būsto kainos Ženevoje yra nuo 700 iki 1000 CHF asmeniui per mėnesį. Ženevoje yra puikus viešasis transportas ir saugus važiavimas dviračiu. Mes stengiamės rasti gyvenamąsias patalpas pėsčiomis iki universiteto miestelio.

Biblioteka

UBIS siūlo prieigą prie EBSCO Business Source Premier duomenų bazės, vienos iš geriausių ir išsamiausių tyrimų verslo duomenų bazių. UBIS miestelyje taip pat turi nedidelę fizinę biblioteką, o visi studentai gali gauti metinį leidimą į Jungtinių Tautų biblioteką ir naudotis ja nemokamai.

Sveikatos apsauga

Sveikatos priežiūros įstaigos yra už universiteto ribų. Visi UBIS studentai kreipiasi dėl Šveicarijos sveikatos draudimo, skirto studentams su specialiais tarifais nuo 65 iki 100 CHF per mėnesį, atsižvelgiant į franšizės rūšį.

IMAG0934UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

Campus

Ženevos UBIS miestelis yra vienoje vietoje, miesto centre ir visai šalia Jungtinių Tautų Ženevoje, bankų, korporacijų ir tarptautinių organizacijų, tokių kaip PPO ir Pasaulinis fondas, būstinėse. „Campus“ yra už 3 minučių kelio pėsčiomis nuo Lemano ežero ir per 2 minutes nuo Ženevos botanikos sodo.

Klasės yra pilnai įrengtos, jose yra natūrali ir dirbtinė šviesa, jos yra didelės ir patogios. Yra stiprus interneto ryšys, studentų holas, nedidelė biblioteka, galimybė naudotis virtuve. Mažos kavinės, kioskai, prekybos centrai ir restoranai yra labai arti universiteto miestelio.

Sporto salės

Sporto aikšteles Ženevoje studentams galima įsigyti su specialiomis nuolaidomis:

 • Baseino mėnesinis abonementas - 10 CHF
 • Futbolo stadionas - nemokamas
 • Sporto salės mėnesinis abonentas - nuo 49 iki 65 CHF
 • Dviračiai, ežero valtys, vandens dviračiai - nuomojami

Studentų asociacijos

Nereikia lankytis miestelio kultūros klubuose, nes Ženeva siūlo tiek daug, pvz., Platų prancūzų ir anglų kalbų kultūrinės veiklos pasirinkimą (transliacija, spausdinimas, internetinė žiniasklaida ir tiesioginiai pasirodymai).

Informacijos apie renginius galima rasti Ženevos turizmo arba vietiniuose turizmo skyriuose ir vietiniuose laikraščiuose. „Tribune de Genève“, „Le Temps“ ir „Le Matin“ leidžia savaitinius priedus su išsamia informacija apie vietos renginius ir pramogas. Ženevoje yra daugiau nei 40 muziejų, meno centrų ir fondų bei didžiausias kino teatrų skaičius vienam gyventojui Europoje (pvz., „The Orange Cinema“ („Cinélac“), „City“ kino teatrai). Ženevoje yra aktyvi muzikos ir teatro scena (35 scenos). „Genève Agenda“, „RegArt“ ir „Tribune de Genève“ pateikia būsimų teatro renginių sąrašą.

DSC_0367UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

Akreditacija

Verslo ir tarptautinių studijų universitetas (UBIS) yra sertifikuotas „EduQua“: Šveicarijos aukštojo mokslo kokybės sertifikavimo.

UBIS gavo specialią verslo programų akreditaciją per Tarptautinę verslo mokymo akreditacijos tarybą (IACBE), esančią 11374 Strang Line Road Lenexa mieste, Kanzasas, JAV. Spustelėkite čia, kad pateiktumėte IACBE akredituotų programų sąrašą.

UBIS taip pat yra sertifikuota pagal ISO 29990 . Šis sertifikatas suteikia pagrindą atitinkamai vadybos sistemai, skirtai švietimo ir nuolatinio valdymo sistemos, procesų ir paslaugų tobulinimui. UBIS didžiuojasi, kad yra pirmoji ISO 29990 sertifikuota Šveicarijos švietimo įstaiga (akredituota nuo 2013 m. Birželio 14 d.), Kuriai suteiktas visas sertifikatas.

Be to, UBIS yra:

 • Romande (FER) federacijos narė
 • Europos vadybos plėtros fondo (EFMD), kuris yra vienas iš pagrindinių verslo mokyklų tinklų, asocijuotas narys. Buvimas tinklo dalimi suteikia daug galimybių dėstytojams ir studentams keistis informacija, keistis žiniomis ir bendradarbiauti.

Studentų atsiliepimai

„Man patinka UBIS - tai nedideli, labai praktiški ir labai interaktyvūs užsiėmimai, kuriuos moko aukščiausio lygio profesoriai. Puikus miestelis įsikūręs Ženevos širdyje - mieste, kuriame yra patys ramiausi ir nepaprastai dideli socialiniai patogumai. Be to, aš studijų metu jau galėjau dirbti penkiuose verslo projektuose, kuriuos galėčiau tęsti baigęs magistro laipsnį “.
Timothy Masebe
UBIS absolventas
„UBIS man reiškia kokybišką išsilavinimą: UBIS dėstytojus gerbia ne tik klasėje, bet ir verslo bendruomenės bei tarptautinės organizacijos visame pasaulyje. Tai daro didelę įtaką studijų metu ir baigus studijas, kai turite pritaikyti įgytas žinias UBIS į realaus pasaulio aplinką “.
Liridonas Byqmeti, iš Kosovo
MBA absolventas

Vietos

Ženeva

Address
Avenue Blanc,46
1202 Ženeva, Ženeva, Šveicarija

Akreditacijos

EFMD Equis Accredited