Mokyklos ir universitetai Afganistane

Geriausios verslo mokyklos ir universitetai Afganistane 2018/2019

Šiame puslapyje Jūs galite ieškoti universitetų, kolegijų ir verslo mokyklų, kurios siūlo bakalauro laipsnių Afganistanas. Jūs sužinosite viską apie aukščiausią reitingą universitetų Afganistanas informacijos rasite čia. Paspauskite ant "Skaityti daugiau " už išsamų aprašymą universiteto ir Baigiamojo siūlomų programų apžvalga.

Ieškoti bakalauro universitetų Afganistanas ir naršyti savo bakalauro programas, rasti tuos, kurie tiktų jums geriausia. Gauti visą apie įvairias bakalauro studijų galimybes Afganistanas informacijos ir palyginti mokesčius už mokslą ir studijų trukmės. Galite sutaupyti laiko ir kontaktiniai universitetų Afganistanas tiesiogiai: užpildyti "Prašymas informaciją nemokamai " formą, kuri padės jums susisiekti su priėmimo biure.

Pradėkite savo ateities švietimo paiešką iš karto!

1 Rezultatai Afganistanas

American University of Afghanistan

BSc BA BBA Afganistanas Kabul January 2019

Amerikos universiteto Afganistane Afganistano tik privatus, ne pelno siekianti, ne partizanų ir bendro išsilavinimo universitetas. Jis atidarė duris, tai 2006 su pradiniu studijuoja 50 studentų, o šiandien studijuoja daugiau nei 1700 pilnus ir neakivaizdinių studijų studentų. Jis parengė 11 mokslininkai Fulbright ir palaiko partnerystės ryšius su prestižiškiausių pasaulio universitetų, įskaitant Stanfordo universiteto Džordžtauno universiteto ir Kalifornijos universiteto tink… [+] lu. MISIJA Amerikos universiteto Afganistane yra skirta teikti pasaulinio lygio aukštąjį išsilavinimą, rengia lyderių patenkinti Afganistano ir regiono poreikius. VIZIJA Amerikos universiteto Afganistane bus vieni iškiliausių Amerikos tarptautinių universitetų, tarnauja kaip privataus ne pelno siekiančios aukštojo mokslo šalies ir regiono modelį. Universitetas bus žinomas dėl akademinių ir profesinių programų, kurie remiasi liberalių studijų ir teikti nušvitusį nurodymą pagrindinėse srityse, kurios tarnauja šalies plėtrą ir skatinti savo studentų siekius. AUAF veiks nuo erdviu, patrauklios miesteliu, kuriame yra įrengtas puikus, up-to-data įrenginių ir techninių pajėgumų. Universitetas dirbs įvairių, gerai išsilavinusių tarptautinį fakulteto pritraukti ir pavesti geriausių vyrų ir moterų studentams šalyje klestinčią aplinką socialinės ir mokslinio tyrimo. Absolventai galės kritiškai mąstyti, patenkinti sparčiai besikeičiančio pasaulio problemas, galėtų konkuruoti su absolventų kitų universitetų visame pasaulyje, pasiekti techninį ir elektroninę patirtį, plėtoti naujas įmones ir darbo vietas, ir prisiimti lyderio pozicijas verslo, švietimo, socialinių paslaugų , valdymas, teisė, tarptautiniai santykiai, o kiti sektoriai. Kartu Universiteto ir jo rinkėjai prisidės prie pažangos ir gerovės šalyje ir regione. VERTYBĖS Amerikos universiteto Afganistane yra įsipareigojusi griežtai skaidrumo visose srityse, nes ji avansų akademinę laisvę ir nevaržomą žinių siekimą. Ji gerbia lygybės ir sąžiningumo principus, neatsižvelgiant į lytį, tautybę, religiją ar giminystės, ir elgiasi atitinkamai. Tai esteems originalų stipendiją, akademinio sąžiningumo, garbingą pamokymą, o viešąsias paslaugas savo fakulteto darbuotojams ir studentams. AUAF apima įvairovę ir bendruomenės, suprasti, kad asmeninė atsakomybė ir etikos elgesio stiprinti kolektyvinių pasiekimų studentų ir kitų sudedamųjų dalių universitete. Jis mano, kad universitetas atsakomybė peržengia miesteliu ir laiku baigimo studentams Embrace užimtumui ateityje ir švietimo sėkmės Universiteto absolventai. Universitetas yra įsipareigojusi vaidina aktyvų vaidmenį švietimo paslaugų išplėtimo į žmones, agentūrų, įmonių ir organizacijų Afganistane. [-]