Code Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kickstart savo karjerą šiandien su mūsų universiteto kredito reitingą įkrovos stovykla. 88% mūsų absolventų įdarbinami per 6 mėnesius.

Mintys apie karjeros pokyčius?

1 žingsnis: Ar koduojama?

Paimkite mūsų nemokamą 5 dienų kodavimo iššūkį - tik vieną valandą vaizdo teorijos ir praktinio mokymosi kiekvieną dieną. Mes palaikysime jus per „Facebook“ grupę ir naudodami praktinę mentorystę.

2 veiksmas: gauti kvalifikaciją

Mūsų pritaikyti, struktūrizuoti terminai reiškia, kad galite skirti visą darbo dieną, arba jei dirbate, turite iki 60 savaičių baigti kursą. Mūsų studentams teikiama pagalba suteiks jums reikalingą pagalbą, kad galėtumėte sekti ir pasiekti savo tikslus.

3 žingsnis: Gaukite savo svajonių darbą

Pasinaudokite mūsų glaudžiais ryšiais su technologijų darbdaviais, kad galėtumėte planuoti kitą žingsnį. Po to, kai baigsite, mes suteiksime jums nuolatinę paramą, patarimus ir konsultavimą.

Kodėl verta rinktis „ Code Institute ?

1. Universiteto kredito reitingas

Jūs gausite programinės įrangos kūrimo diplomą, kurį įvertins Edinburgo Napier universitetas, kai baigsite. Mes esame vienintelė universitetų kredito reitingų kodavimo stovykla Europoje.

2. Įrodyti rezultatai

88% absolventų dirba per 6 mėnesius. Mūsų kursai yra skirti jūsų karjerai ir padėti jums įveikti savo svajonių darbą kaip kūrėją.

3. Spindinčios apžvalgos

„ Code Institute užkariavo mano karjerą.“ Andres Correa „Vienas iš geriausių sprendimų, kuriuos aš kada nors padariau.“ Patrick Monks

4. Pasirengimas karjerai

Viskas pritaikyta, kad padidintumėte jūsų įsidarbinimo galimybes, įskaitant tinklo seminarų su darbdaviais kūrimą ir pramonės konsultacinės tarybos mūsų technologijų ir kalbų patvirtinimą.

5. Pradedantieji draugiški

Nėra kodavimo patirties? „Stream Zero“ įvadinis modulis suteiks jums žinių, kurių reikia norint pasiekti žemę, kai pradėsite kursą.

6. Lankstus mokymasis

Mokykitės Jums tinkamu laiku ir vietoje. Mūsų pritaikytas metodas reiškia, kad galite skirti visą ar ne visą darbo dieną. Mūsų studentams teikiama parama suteiks jums pagalbą, kad galėtumėte sekti ir pasiekti savo karjeros tikslus per sutartą laiką.

Vietos

Juodas akmuo

Address
1st Floor, Block 8 Blackrock Business Park, Carysfort Ave
Juodas akmuo, Dublino grafystė, Airijos sala

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: