Independent College Dublin

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl verta pasirinkti mus

Jūs galite turėti daug pasirinkimų susiduria tave, tačiau prieš jums nuspręsti, kur eiti užbaigti savo bakalauro, magistro ar profesinę kvalifikaciją, čia yra keletas priežasčių, kodėl jums turėtų pasirinkti nepriklausomą College Dublin:

Kadangi mes esame pasiryžę akademinės kompetencijos

Esame pasiryžę teikti visas mūsų studentų su apdovanojimo, profesinės ir karjeros orientuota ugdymo labai aukščiausios kokybės. Mūsų fakulteto nariai yra įsipareigoję išlaikyti akademinę kompetenciją ne tik per didelis mokymo, bet per asmeninį, individualų paramos.

Kadangi mūsų mokslą yra antra, nė

Mūsų dėstytojai ir kuratoriai yra viena iš labiausiai gerbiamų akademikai savo srities. Klasės yra nedidelis, todėl, kad kiekvienas gali prisidėti prie diskusijos ir aptarimas ir niekas gauna užmirštas.

Kadangi mūsų rezultatai yra vieni iš geriausių šalyje

Studentai Nepriklausomų College Dubline pasiekė keletą įspūdingų rezultatų. Pavyzdžiui, mūsų teisė Visuomenė FE1 prep kursas tapo didžiausios ir sėkmingiausiai Airijoje gaminti 28 atskirų pirmą kartą pateikti prizus ir nugalėtojus Overend Scholar dėl aukščiausių ženklų per pastaruosius 5 metus (2009/2010/2011/2012/2013) ,

Kadangi mes esame energingos miesto centre

Nepriklausomas College Dublin yra ideali vieta studentiško gyvenimo Dubline: mes esame pačiame pačiame miesto centre, apsupta kultūros, mokslo ir laisvalaikio pramogų. College Campus yra 22 paskaitų salės visoje 28.000 kvadratinių pėdų mokymo erdvę.

Kadangi tai yra idealus mokymosi aplinka

Mūsų paskaita teatrų yra paskirtis pastatytas pasiūlyti komforto, stiliaus ir technologijos geriausias: jie visi oro kondicionieriai ir belaidžio didelės spartos interneto ir tinklų prieigą kartu su naujausia pristatymas ir vaizdo konferencijų įrangą.

Kadangi jūsų kvalifikacija bus tarptautiniu mastu pripažintas

Nepriklausomi College Dublin programos yra patvirtinti pagal aukščiausius standartus, tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu. Jūsų nauja kvalifikacija reiškia akademinių pasiekimų, bet ir gilesnį supratimą apie jūsų tema praktiškai ir tai yra labai vertinamas savo srities.

Kadangi jums bus praleisti laiką čia

Nepriklausomai objektas ir kvalifikacija pasirinksite, mes pažadame jums teks įdomų ir susimąstyti mokymosi patirtį, kuri jums atrodo laukiame kiekvienoje klasėje. Jūsų Studentų gyvenimas bus praturtintas ne tik kolegijos ir žinoma, bet naujų draugų, kolegų bei nuostabų miestą.

Verslo fakultetas Nepriklausomų College Dublin

Verslo fakultetas Nepriklausomų College Dublin yra skirta aukščiausios kokybės švietimo ir mokymo teikimo sąlygas studentams, siekiant patenkinti sparčiai besikeičiančios iššūkius ir vis labiau globalizuotame pasaulyje verslo. Studentai pasiūlė plėsti asortimentą akredituotos bakalauro, magistro ir tęstinio profesinio tobulėjimo programas, kurios yra sukurti, siekiant patenkinti esamus ir būsimus akademinės ir karjeros poreikius šiuolaikinio verslo specialistas.

Šios programos yra skirtos suteikti lanksčią prieigą prie studentų ir profesionalių verslo žmonėms, kurie nori sukurti tvirtą pagrindą verslo studijų srityse, arba kurie nori sustiprinti savo karjeros galimybes ir specialias verslo įgūdžius per prieigą prie labiausiai up-to-data teorija ir praktika jų pasirinktų verslo srityse.

Mūsų verslo kursus daugiausia siūlomi mūsų gerai paskirtų patalpų Dublino centre, energingas, draugiškas, laipsniškai ir kosmopolitišką aplinką. Be aukštų akademinių standartų ir aktualumą, mes daug dėmesio dėl studentų gerovei, ir užtikrinant, asmeniniame lygmenyje, kad visi, kurie mokosi pas mus gauti maksimalią naudą iš mokymosi patirties.

Mūsų programų skaičius yra įvertintas atsižvelgiant į profesinės akreditavimo ir išimties reikalavimus ir mūsų meistrai sistema kvalifikacijų siūlo galimybę įgyti surengė pakopos kvalifikaciją tempu tinka kiekvienam besimokančiajam.

Nors mūsų mokymosi ir mokymo pabrėžia suprasti verslo studijų teorijos disciplinos svarbą mūsų verslo kursai paremti tai su esminio naudojimo veiksmų orientuotas patirtinio mokymosi, "realaus gyvenimo" atvejų analizė, komanda mokymosi projektus, ir individuali "gyvai "mokslinių tyrimų projektai pritaikytas individualiam karjeros plėtros.

Į tą pačią darbo fakulteto programos papildyta papildomų specializuotas programas, kurios skirtos prisitaikyti prie konkrečių verslo ir prekybos sektoriuose MVĮ poreikius, ir kitais privataus ar viešojo sektoriaus ribose. Džiaugiamės galėdami aptarti konkrečias sritis specialios paskirties teikimo tiesiogiai su paleidimo klientams.

Vietos

Dublinas

Independent College Dublin

Address
Independent College Dublin
The Steelworks
Foley Street
Dublin 1

Dublinas, Dublino grafystė, Airijos sala
Telefonas
+353 1 672 5058