Oficialus aprašymas

Kodėl verta pasirinkti mus

Jūs galite turėti daug pasirinkimų susiduria tave, tačiau prieš jums nuspręsti, kur eiti užbaigti savo bakalauro, magistro ar profesinę kvalifikaciją, čia yra keletas priežasčių, kodėl jums turėtų pasirinkti nepriklausomą College Dublin:

Kadangi mes esame pasiryžę akademinės kompetencijos

Esame pasiryžę teikti visas mūsų studentų su apdovanojimo, profesinės ir karjeros orientuota ugdymo labai aukščiausios kokybės. Mūsų fakulteto nariai yra įsipareigoję išlaikyti akademinę kompetenciją ne tik per didelis mokymo, bet per asmeninį, individualų paramos.

Kadangi mūsų mokslą yra antra, nė

Mūsų dėstytojai ir kuratoriai yra viena iš labiausiai gerbiamų akademikai savo srities. Klasės yra nedidelis, todėl, kad kiekvienas gali prisidėti prie diskusijos ir aptarimas ir niekas gauna užmirštas.

Kadangi mūsų rezultatai yra vieni iš geriausių šalyje

Studentai Nepriklausomų College Dubline pasiekė keletą įspūdingų rezultatų. Pavyzdžiui, mūsų teisė Visuomenė FE1 prep kursas tapo didžiausios ir sėkmingiausiai Airijoje gaminti 28 atskirų pirmą kartą pateikti prizus ir nugalėtojus Overend Scholar dėl aukščiausių ženklų per pastaruosius 5 metus (2009/2010/2011/2012/2013) ,

Kadangi mes esame energingos miesto centre

Nepriklausomas College Dublin yra ideali vieta studentiško gyvenimo Dubline: mes esame pačiame pačiame miesto centre, apsupta kultūros, mokslo ir laisvalaikio pramogų. College Campus yra 22 paskaitų salės visoje 28.000 kvadratinių pėdų mokymo erdvę.

Kadangi tai yra idealus mokymosi aplinka

Mūsų paskaita teatrų yra paskirtis pastatytas pasiūlyti komforto, stiliaus ir technologijos geriausias: jie visi oro kondicionieriai ir belaidžio didelės spartos interneto ir tinklų prieigą kartu su naujausia pristatymas ir vaizdo konferencijų įrangą.

Kadangi jūsų kvalifikacija bus tarptautiniu mastu pripažintas

Nepriklausomi College Dublin programos yra patvirtinti pagal aukščiausius standartus, tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu. Jūsų nauja kvalifikacija reiškia akademinių pasiekimų, bet ir gilesnį supratimą apie jūsų tema praktiškai ir tai yra labai vertinamas savo srities.

Kadangi jums bus praleisti laiką čia

Nepriklausomai objektas ir kvalifikacija pasirinksite, mes pažadame jums teks įdomų ir susimąstyti mokymosi patirtį, kuri jums atrodo laukiame kiekvienoje klasėje. Jūsų Studentų gyvenimas bus praturtintas ne tik kolegijos ir žinoma, bet naujų draugų, kolegų bei nuostabų miestą.

Verslo fakultetas Nepriklausomų College Dublin

Verslo fakultetas Nepriklausomų College Dublin yra skirta aukščiausios kokybės švietimo ir mokymo teikimo sąlygas studentams, siekiant patenkinti sparčiai besikeičiančios iššūkius ir vis labiau globalizuotame pasaulyje verslo. Studentai pasiūlė plėsti asortimentą akredituotos bakalauro, magistro ir tęstinio profesinio tobulėjimo programas, kurios yra sukurti, siekiant patenkinti esamus ir būsimus akademinės ir karjeros poreikius šiuolaikinio verslo specialistas.

Šios programos yra skirtos suteikti lanksčią prieigą prie studentų ir profesionalių verslo žmonėms, kurie nori sukurti tvirtą pagrindą verslo studijų srityse, arba kurie nori sustiprinti savo karjeros galimybes ir specialias verslo įgūdžius per prieigą prie labiausiai up-to-data teorija ir praktika jų pasirinktų verslo srityse.

Mūsų verslo kursus daugiausia siūlomi mūsų gerai paskirtų patalpų Dublino centre, energingas, draugiškas, laipsniškai ir kosmopolitišką aplinką. Be aukštų akademinių standartų ir aktualumą, mes daug dėmesio dėl studentų gerovei, ir užtikrinant, asmeniniame lygmenyje, kad visi, kurie mokosi pas mus gauti maksimalią naudą iš mokymosi patirties.

Mūsų programų skaičius yra įvertintas atsižvelgiant į profesinės akreditavimo ir išimties reikalavimus ir mūsų meistrai sistema kvalifikacijų siūlo galimybę įgyti surengė pakopos kvalifikaciją tempu tinka kiekvienam besimokančiajam.

Nors mūsų mokymosi ir mokymo pabrėžia suprasti verslo studijų teorijos disciplinos svarbą mūsų verslo kursai paremti tai su esminio naudojimo veiksmų orientuotas patirtinio mokymosi, "realaus gyvenimo" atvejų analizė, komanda mokymosi projektus, ir individuali "gyvai "mokslinių tyrimų projektai pritaikytas individualiam karjeros plėtros.

Į tą pačią darbo fakulteto programos papildyta papildomų specializuotas programas, kurios skirtos prisitaikyti prie konkrečių verslo ir prekybos sektoriuose MVĮ poreikius, ir kitais privataus ar viešojo sektoriaus ribose. Džiaugiamės galėdami aptarti konkrečias sritis specialios paskirties teikimo tiesiogiai su paleidimo klientams.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Independent College Dublin

Ir Apskaita ir finansai yra pagrindiniai komponentai draudžiant bet kokio verslo subjekto sėkmę. Mūsų laipsnis programa suteikia kiekvienam studentui su išsamių žinių api ... [+]

Ir Apskaita ir finansai yra pagrindiniai komponentai draudžiant bet kokio verslo subjekto sėkmę. Mūsų laipsnis programa suteikia kiekvienam studentui su išsamių žinių apie apskaitos ir finansų srityje, taip pat praktinių įgūdžių, kurie abu yra būtini sparčiai kintančioje ir labai konkurencingoje pasaulio verslo. Tai, savo ruožtu, tada sukuria galimybes pažangos skaičių per visą spektrą organizacijų.

Programa grindžiama seniai ir gerai pripažintas pagrindines kompetencijas per Nepriklausomų koledže pristatymo ir aukščiausios kokybės Apskaita ir finansai mokslą. Tai palengvino stiprių sąsajų su pagrindinių profesinių apskaitos institucijų kūrimą; kaip rezultatas tai leido atleisti nuo asociacija privilegijuotų Atestuotų apskaitininkų (ACCA).... [-]

Airijos sala Dublin
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Independent College Dublin

Pagrindiniai tikslai Rinkodaros laipsnį yra išsamaus švietimo sistemos nuostata apima reikalavimus ir operacijas visais aspektais ... [+]

Pagrindiniai tikslai Rinkodaros laipsnį yra išsamaus švietimo sistema, apimanti reikalavimus ir veikimą visuose rinkodaros aspektus, ir pardavimo funkcijas verslo organizacijų ir pagrindinius pokyčius, vykstančius jų teorijos ir praktikos nuostata. Marketingo funkcija, visų pirma, buvo Reikšmingų pokyčių tema pastaraisiais metais per įvairius pokyčius, pavyzdžiui, virusinės rinkodaros, socialinių tinklų ir susijusių įvykių augimas. Svarbu šios programos tikslas yra suteikti studentams tvirtą pagrindą žinių ir įgūdžių, kad jie galėtų tapti veiksmingos rinkodaros specialistai šioje kintančioje aplinkoje.

Marketingo BA siekia įkvėpti dalyvius su daugeliu galimybių atvira verslo organizavimo vizija per informuoto supratimą ir veiksmingą įgyvendinimą up-to-data Integruotos marketingo koncepcijas ir strategijas principus, ir į naujų technologijų ir naujoviško mąstymo vaidmenį siekiant jų.... [-]

Airijos sala Dublin
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Independent College Dublin

Babs Suite programų suteikiančias studentus su kritinio mąstymo įgūdžių ir šiuolaikinės veiksmų orientuotą švietimą pagrindinių verslo funkcijų ir pagrindinių diapazone ... [+]

Babs Suite programų suteikiančias studentus su kritinio mąstymo įgūdžių ir šiuolaikinės veiksmų orientuotą švietimą pagrindinių verslo funkcijų ir pagrindinių įgūdžių diapazoną, kurių reikia norint sėkmingai į reiklus ir nuolat besikeičiančios verslo pasaulyje.

Programa sudaryta taip, kad suteikia kiekvienam studentui su galimybe studijuoti specialistas pagyrimu laipsnis verslo studijų. Trys specialistų stažuotė skyrimo variantai siūlomi už pagyrimu Verslo laipsnis užbaigus.

Šie kelias studijų galimybės: - Dailės bakalauras (su pagyrimu) Verslo studijų - (specializuojasi rinkodaros) - Dailės bakalauras (su pagyrimu) Verslo studijų - (specializuojasi Apskaitos ir finansų) - Dailės bakalauras (su pagyrimu) Verslo studijų - (specializacija Vadybos ir HR) Svarbu kiekvienas studentas turi galimybę pabrėžti savo pasirinkimą tyrimą, kaip jie pereiti nuo pirmojo į antrąjį ir trečiąjį metų studijų su šiuo verslo studijų laipsnį. Todėl asmenys turi didelį lankstumą jų pasirinkimas verslo studijų dalykų ir planuojant savo individualų verslo bakalauro švietimo plėtrą. Kaip jie pažangą per programa kiekvienas studentas galėtų priimti pagrįstus sprendimus dėl jų auginimo asmens verslui svarbiose srityse ir verslo patirties ir sugeba suderinti juos su jų parinkimo verslo studijų dalykus ir jų profesinės karjeros ketinimus.... [-]

Airijos sala Dublin
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba