Independent College Dublin

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl nepriklausoma kolegija

Nes esame įsipareigoję siekti akademinės kompetencijos

Esame pasiryžę visiems savo studentams suteikti aukščiausios kokybės, profesionalų ir į karjerą orientuotą išsilavinimą. Mūsų fakulteto nariai yra įsipareigoję išlaikyti akademinę kompetenciją ne tik per puikų mokymą, bet ir teikdami asmeninę, individualią paramą.

Nes mūsų mokestis yra nė kiek nereikšmingas

Mūsų dėstytojai ir dėstytojai yra vieni gerbiamiausių savo srities akademikų. Mūsų lektoriai yra žmonės, turintys realią patirtį ir įžvalgą pramonėje. Klasių dydis yra mažas, kad visi galėtų prisidėti prie diskusijų ir diskusijų, ir niekas neliktų nuošalyje.

Nes mūsų rezultatai yra vieni geriausių šalyje

Teisės mokykla yra didžiausia valstybinė teikėja, teikianti stojamųjų egzaminų rengimo programas į Airijos teisės draugiją. Per ketverius pastaruosius penkerius metus šios programos studentai baigė pirmąją vietą valstybinių stojamųjų egzaminų metu. Įrodyta, kad mokyklos stojamųjų egzaminų į „King's Inns“ ir Niujorko baro egzaminus programos yra labai sėkmingos.

Nes mes esame gyvo miesto centro širdyje

Independent College Dublin yra puiki vieta studentų gyvenimui Dubline: mes esame pačiame miesto centre, apsuptame kultūrinių, akademinių ir laisvalaikio pramogų.

Nes tai yra ideali mokymosi aplinka

Mūsų paskaitų teatrai yra sukurti tam, kad pasiūlytų geriausius patogumus, stilių ir technologijas: visi jie yra oro kondicionieriai, turi belaidį spartų internetą ir tinklo prieigą bei naujausią pristatymo ir vaizdo konferencijų įrangą.

Nes jūsų kvalifikacija bus pripažinta tarptautiniu mastu

Independent College Dublin programos yra patvirtintos pagal aukščiausius standartus tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu. Jūsų naujoji kvalifikacija reiškia ne tik akademinius pasiekimus, bet ir gilesnį dalyko supratimą praktiniu požiūriu, ir tai jūsų srityje yra labai vertinama.

Nes jums patiks čia praleistas laikas

Nesvarbu, kokį dalyką ir kvalifikaciją pasirinksite, pažadame, kad turėsite įdomios ir apgalvotos mokymosi patirties, kurios lauksite kiekvienoje klasėje. Jūsų studentų gyvenimą praturtins ne tik kolegija ir kursai, bet ir nauji draugai, kolegos ir nuostabus miestas.

Apie Nepriklausomą kolegiją

Būdamas Independent College Dublin prezidentu, džiaugiuosi, kad svarstote galimybę tęsti akademines studijas mūsų kolegijoje.

Independent College Dublin pagrindinis tikslas yra pritraukti mūsų studentus į svarbias mokymosi programas, likti su jumis amžinai, kurie yra jūsų ateities sėkmės pagrindas ir suteikia kvalifikaciją, kuri yra labai gerbiama jūsų pasirinktoje srityje.

Pabaigus įvairių sričių bakalauro, magistro ar profesinį apdovanojimą, jis bus pripažintas visur, kur bekeliautumėte, tiek Airijoje, tiek užjūryje.

Esame į tikslą orientuota ir į karjerą orientuota kolegija. Mes didžiuojamės savo suasmenintu mokslu, kurį aukštos kvalifikacijos ir draugiškas dėstytojas interaktyvioje mokymosi aplinkoje vykdo pagal aukščiausius akademinius standartus.

Jūsų laikas Independent College Dublin , jei įstosite į mus, bus malonus ir akademiškai naudingas, kai ruošiatės kitam savo gyvenimo skyriui. Sužinosite iš labiausiai patyrusių ir gerbiamų savo srities dėstytojų intelektualiai energingoje akademinėje bendruomenėje. Tai suteiks jums ne tik žingsnį į pasirinktą karjerą, bet ir gyvenimo pamokas, draugystę ir ryšius, kurie tęsis ateityje.

Mes tikimės, kad pasveikinsime jus kaip dalį mūsų kitų studentų.

Padraigas Houriganas

Generalinis direktorius

130766_pexels-photo-1438072.jpeg„Buro Millennial“ / „ Pexels“

Studentų paslaugos

Independent College Dublin aplinka, teigiama, daug energijos sunaudojanti, fakultetui ir darbuotojams nuoširdžiai atsidavę ir stiprus palaikymo sistemų tinklas - tai puiki vieta jums rasti savo nišą - akademiškai, socialiai ir profesionaliai.

Akademinė indukcija

Dalyvavimas kolegijoje pirmą kartą gali būti įdomi perspektyva. Tačiau daugelis taip pat mano, kad perspektyva pereiti iš antrojo lygio į trečiojo lygio įstaigą gali būti bauginanti patirtis. Independent College Dublin norime užtikrinti, kad šis perėjimas būtų kuo neskausmingesnis. Dėl šios priežasties mes organizuojame studentų įvadą prieš pradedant kiekvieną bakalauro programą. Tai suteikia visiems studentams galimybę susitikti su fakulteto vadovu, kursų koordinatoriumi ir kolegomis.

Akademinė parama

Kiekvienoje akademinėje programoje yra paskirtas darbuotojas, kuris nagrinėja visus akademinius klausimus, su kuriais studentai gali susidurti. Fakulteto administracijos darbuotojai dirba nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.30 iki 17.30 val.

Karjeros patarimai

Independent College Dublin supranta vis didėjančius iššūkius, su kuriais susiduria studentai. Geras gyvenimo aprašymas yra gyvybiškai svarbus kandidatuojant į darbą. Taip pat labai svarbu pasiruošti pokalbiams. Mūsų karjeros pareigūnas padės paskutinių kursų studentams surašyti jūsų CV ir pateiks patarimų bei patarimų, kaip pasiruošti jūsų pokalbiui.

Kompiuterių paslaugos

Visiems registruotiems studentams nemokama prieiga prie tokių paslaugų kaip „Moodle“, internetiniai šaltiniai ir žurnalai, belaidžio interneto prieiga ir internetinė saugykla.

Studentas

Nesvarbu, ar ieškote sporto ir kūno rengybos, studentų organizacijų, vietinio naktinio gyvenimo ar studentų užsiėmimų, Independent College Dublin siūlo jums puikius išteklius ir galimybę naudotis geriausiomis galimybėmis. Independent College Dublin centre yra daugybė patogumų, esančių ant mūsų slenksčio.

Nuolaidos studentams

Norėdami naudotis šiomis išskirtinėmis nuolaidomis, pasinaudokite savo Independent College Dublin studento kortele:

  • „Energie Fitness“, Clarendon gatvėje
  • Bokšto įrašai - 10 proc.
  • Hughesas
  • Ūkyje, Dawsono gatvėje - 10 proc.
  • „KC Peaches“, Nassau gatvėje - 10 proc. Ir lojalumo kortelių schema
  • „Cafe Sol“, Dawsono gatvėje - 15% ir lojalumo kortelių schema
  • „Hickey“ vaistinėje - 15% nuolaidų receptams ir 10% nuolaidų kitoms prekėms
  • Gydytojas, Suffolko gatvė - 10 EUR nuolaidos už konsultaciją

Studentų gerovė

Mes siūlome patarimus ir paramą visiems kolegijos studentams. Nesvarbu, ar tai liečia egzaminus, užduotis, apgyvendinimą ar finansus, Studentų tarnybų pareigūnas gali padėti išspręsti jūsų problemas. Tačiau jei jums reikia papildomos pagalbos ir norite pasikalbėti su kolegijos patarėju, jums bus pateiktas siuntimas.

Ši paslauga yra nemokama ir visiškai konfidenciali.

Tarptautinės studentų paslaugos

Tarptautinėms studentams teikiamos specialios paslaugos prieš jiems išvykstant į Airiją ir po atvykimo, siekiant padėti jiems pereiti į Airiją.

Sponsored by Google ChromebooksBrooke Cagle / Unsplash

Mūsų vieta

Pagrindinis Nepriklausomų kolegijų miestelis yra „The Steelworks“, Foley Street, Dublinas 1. „Steelworks“ yra įspūdingas penkių aukštų pastatas, turintis 40 kabinetų.

Plieno gamyklos kompleksas yra miesto centre tarp Talbot St ir Amiens St, IFSC apylinkėse. Miesto miestelis yra maždaug už 600 metrų nuo pagrindinės Henriko Šv

Čia gyvena

Dubline yra platus apartamentų, nakvynės vietų, nakvynės, svečių namų ir nakvynės namų pasirinkimas, kur studentai kasmet gamina namus. Yra tiek daug ką nuveikti ir pamatyti tūkstančiuose tradicinių ir šiuolaikinių barų, restoranų ir klubų. Mieste yra ne tik nemaža muziejų, galerijų ir istorinių pastatų dalis.

Sportas

„Croke“ parkas yra tiesiai į šiaurę nuo upės ir yra šalies nacionalinių sporto šakų - šėlimo ir gėlų futbolo - namų. 82 300 žmonių talpos, jis yra trečias pagal dydį stadionas Europoje. Regbis yra žaidžiamas nuostabiame naujajame „Aviva“ stadione pietinėje pusėje, o visame mieste yra šimtai futbolo, regbio, gėlų futbolo, uragano, teniso, plaukimo ir kitų klubų.

Menai

Dublinas turi visame pasaulyje žinomą literatūros istoriją, sukūręs daugybę iškilių literatūros veikėjų, įskaitant Nobelio premijos laureatus Williamą Butlerį Yeatsą, George'ą Bernardą Shaw'ą ir Samuelį Beckettą. Kiti įtakingi rašytojai ir dramaturgai yra Oskaras Wilde'as, Jonathanas Swiftas ir Bramas Stokeris. 2010 m. Liepos mėn. Dublinas nuolatiniu pavadinimu buvo pavadintas UNESCO literatūros miestu, Edinburgu, Melburnu ir Ajovos miestu. Miesto centre yra keli teatrai, iš kurių geriausiai žinomi „Gaiety“, abatija, Olimpija, vartai ir Didysis kanalas.

Pramogos

Dublinas yra jaudinantis naktinis gyvenimas ir, kaip teigiama, yra vienas jauniausių Europos miestų. Manoma, kad 50% piliečių yra jaunesni nei 25 metų. Miesto centre yra daugybė kavinių, kurių apylinkėse yra Šv. Stepono žalioji ir Graftono gatvės, ypač Harcourt Street, Camden Street, Wexford Street ir Leeson Street, turintys populiariausius naktinius klubus ir barus. Labiausiai žinoma naktinio gyvenimo vieta yra „Temple Bar“, į pietus nuo Liffey upės. Gyva muzika yra populiari grojama gatvėse ir vietose visame Dubline.

131223_pexels-photo-697244.jpegHelena Lopes / Pexels

Vietos

Dublinas

Address
The Steelworks, Foley Street
D01 X997 Dublinas, Dublino grafystė, Airijos sala

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis