St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

Įvadas

Oficialus aprašymas

Šv Angela kolegija, Slaigo, Kolegija, iš Golvėjaus Nacionalinis Airijos universitetas, yra universitetinio lygio švietimo ir mokslinių tyrimų teikėjas Šiaurės vakarų Airijoje. Kaip per platesnės nacionalinio universiteto tinklo kolegijos Esame dinamiška, sparčiai auganti švietimo įstaiga, kuri pripažįsta mūsų strateginė vieta Sligo ir Šiaurės Vakarus. Mes esame visiškai reaguoja į vietos / regionų poreikius ir žino apie mūsų indėlį ne tik į universitetinį išsilavinimą, bet į socialinę ir ekonominę plėtrą regione.

Studentai Šv Angela kolegija, Slaigo suteikiama aukštos kokybės universitetinio išsilavinimo su mažos klasės, šiuolaikinius išteklių per stiprios bendruomenės aplinkoje, o buvo suteikta platesnius galimybes registruotiems studentams NUI Galway.

Šv Angela kolegija, Slaigo, Yra grindžiama daugiau nei 400 metų švietimo tradicijas. Tai yra tradicija, kuri vertina tiek krikščionybės idealais ir akademinę kompetenciją. Kaip per platesnės National University of Ireland tinklo College yra stipri bendruomenė aplinka, kuri yra pripažinta dėl savo draugiškas, rūpestingas, atmosfera būdinga pagarba individui.

Šv Angela kolegija, Slaigo, Turi gerai pelnytą reputaciją teikiant aukštos kokybės programas tiek bakalauro ir magistro lygio visoje akademinių padalinių Slaugos ir sveikatos studijų, Namų ūkio ekonomika ir švietimu. Kolegija siūlo platų Access, suaugusiųjų švietimo ir profesinio tobulėjimo programas.

Nors nustatyta, kaip kolegijos Švietimo Namų ūkio ekonomika mokytojams pastaraisiais metais Kolegija išsiplėtė toli už pradinę kompetencijai ir šiuo metu jo aprašymą akademinių studijų programas taip pat įeina: Slaugos ir sveikatos studijų, švietimo, Specialusis ugdymas, teologijos, Maistas ir Vartotojų studijų, mokslo, Airijos, Ekonomika ir socialinių mokslų.

Airijos vyriausybė sprendimas pavadinti Šv Angela kolegiją, Sligo, kaip vienintelio teikėjo Namų ūkio ekonomika Pedagogų švietimo Airijoje (2003) ir Sveikatos apsaugos patvirtinus naują mokyklą Slaugos ir sveikatos studijų katedros lėmė dramatišką padidinti studentų skaičių per pastaruosius penkerius metus. Dabartiniai studentai numeriai lankantys kolegiją yra maždaug 900.

Tokio akademinių aukos tiek bakalauro ir magistro lygio, kartu su savo unikalia geografine padėtimi, kaip vienintelio teikėjo universitetinį išsilavinimą Šiaurės Vakarų diapazone nuostata lėmė dramatišką padidinti studentų skaičių regioniniu ir nacionaliniu lygmeniu su vis didėja susidomėjimas tarptautiniu , Jis prognozavo, kad bus reikšmingas augimas studentų skaičių per ateinančius kelerius metus.

Šiuolaikinės bendrabučiu ir aplinka

1952, Šv Angela kolegija, Slaigo įkūrė Ursuline įsakymu. Tai buvo maždaug šio unikalaus supjaustyti mūrinis pastatas, gražus 19 a Clogherevagh Namas, kad mūsų šiuolaikinės miesteliu, su vaizdu į ežerą vystėsi.

Pastaraisiais metais Kolegija buvo atlikta greito infrastruktūros plėtros laikotarpis. Ši žymi naujos Aras Michaelas Statybos gyvena gerai įrengta McKeown biblioteka ir slaugos & sveikatos studijų, apimančių šiuolaikinius medicininę įrangą departamentas. Šv Angela Studentų rezidencijos yra prabanga studentas apgyvendinimas šalia Šv Angela miesteliu, su vaizdu Gilo ežeras ir yra prieinama studentams, lankantiems mokslininkų ir tarptautinių Svečiai. Dėl paramos paslaugos yra skalbykla, sporto salė, savitarnos parduotuvė su ATM ir automobilių stovėjimo aikštelė. (žr www.sasr.info)

Naujas Slaugos Statyba, biblioteka ir studentų Rezidencijos aiškiai rodo, Kolegijos įsipareigojimą modernizuoti įrenginius ir infrastruktūrą. Visi infrastruktūros pokyčiai atspindi naują akademinį ir įsirašymo augimą. Investiciniai planai ir pokyčiai vyksta atlikti didelius projektus statybos ir modernizavimo ateinančiais metais, kuri apims: toliau tobulinti klasėse, paskaitų patalpas ir specialistų laboratorijas, patalpų ir lauko sporto ir poilsio paslaugas.

Mes pripažįstame ir didžiuojamės tuo, kad mūsų College Campus yra įsikūręs vienoje iš gražiausių vietovių šalyje apie Lough Gill krantų. Mūsų College Green Team monitoriai ir palaiko, kaip mes bendraujame su mūsų idilišką aplinką, kaip mes ir toliau plėtoti ir patenkinti padidėjusio studentų skaičiaus. Žaliosios Team tikslas yra sutelkti dėmesį į išteklių tausojimas ir padidinti perdirbimą tiek ekologiškas miesteliu galima mėgautis studentai, darbuotojai, bendruomenės ir svečius.

Misija

Šv Angela kolegija, Sligo, yra kolegija, National University of Ireland, Galway, kursai patvirtintomis per NUI Galway. Jis yra katalikų kolegija įkūrė Ursuline kongregacijos 1952 m. Kolegija yra įsikūręs Co. Sligo, Airija.

Mes teikiame bakalauro ir magistro programas profesinių vaidmenų švietimo ir sveikatos priežiūros diapazone. Mes taip pat teikiame specializuotus bakalauro programas humanitarinių ir socialinių mokslų srityse. Mes siekiame tarnauti regioniniu, nacionaliniu ir tarptautinės bendruomenės poreikius pasitelkiant švietimą, taikomuosius mokslinius tyrimus ir konsultacijas.

Mūsų švietimo filosofija yra sukurti visą potencialą mūsų studentai, atsakydami į jų asmenines, akademinių ir profesinių poreikių. Ši filosofija siekiama suteikti studentams atspindinčių besimokantiesiems. Mes esame įsipareigoję kompetencijos ugdymo, novatorišką praktiką ir visą gyvenimą trunkančio mokymosi koncepciją.

Mes skatinti teisingas, dalyvavimu, integracinį ir nediskriminacinę bendruomenės aplinką darbuotojams ir studentams. Mes puoselėti socialinį teisingumą, lygybę, pagarbą vertybių įvairovę ir rūpintis natūralios gamtinės aplinkos.

Vietos

Sligo

St. Angela's College Lough Gill Sligo

Address
St. Angela's College,
Lough Gill
Sligo

F91 C634 Sligo, Sligo grafystė, Airijos sala
Telefonas
+353 71 914 3580

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis