Oficialus aprašymas

Andorra Aviation Academy yra Andoros Kunigaikštystėje. Įkvėptas aviacijos entuziastų grupės, susitarimas įsteigti šią unikalią aviacijos studijų programą su Andoros vyriausybe ir Andoros universitetu buvo pasirašytas 2015 m. Birželio mėn.

Andorra Aviation Academy siūlo bandomąją mokymo programą (18 mėnesių greito mokymo kursas) ir vyksta su Andoros universitetu 3 metų trukmės bakalauro laipsniu, pripažintu visoje Europoje ir 47 šalyse (180 ECTS Europos kreditų perkėlimo sistema pagal Bolonijos procesas).

Andorra Aviation Academy ir jos partneriai siūlo EASA patvirtintus ir prižiūrimus bandomuosius mokymo kursus. Akademija teikia profesionalią universiteto ir skrydžio mokymo aplinką, kuri skatina aukščiausios klasės oro transporto standartus saugos, kokybės, standartizacijos ir veiklos požiūriu. Be to, ji kuria vadovavimo įgūdžius, kad įtvirtintų kritinį mąstymą, sprendimų priėmimą sudėtingose aplinkose, vadovavimą ir bendravimą.

Remiantis naujausiais universitetiniais moksliniais tyrimais bandomuosiuose ir sudėtinguose aplinkosaugos mokymuose, sukūrėme mokymo metodą, vadinamą „sąmoningu mokymu“, kad studentai galėtų susidoroti su sudėtingomis ir netikėtomis situacijomis ir skatinti „proto žemėlapius“. Pilotinis mokymas pagal savo pobūdį yra brangus. Siekiant sumažinti mokymo išlaidas išlaikant aukštus standartus, sudarėme susitarimus su draugiškais „aviacijos“ partneriais Prancūzijoje. „Auch“ (32000, Prancūzija) ypač nepatiria to paties blogo oro, kuris dažnai būna kitose vietose. Visi šie privalumai padeda greičiau užbaigti darbo laiką, standartizuoti mokymo kokybę pagal Europos EASA reikalavimus.

Mes teikiame visa apimančią programą (be jokių paslėptų išlaidų), pritaikytų kiekvienam studentui, saugioje ir gerai išsaugotoje daugiakultūrėje visuomenėje.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Andorra Aviation Academy

Ši programa yra sukurta siekiant patenkinti aviakompanijas poreikius skrydžio įgulos valdymo padėtį. Po to, kai įgijo į skrydžio ekspertizės tenkančių galės priimti valdy ... [+]

Pristatymas

Ši programa yra sukurta siekiant patenkinti aviakompanijas poreikius skrydžio įgulos valdymo padėtį. Po to, kai įgijo į skrydžio ekspertizės tenkančių galės priimti valdymo pozicijas skrydžio OPS su Europos aviakompanijos ar Verslo Jet organizacijos (tokių kaip: CAM kliento aviacijos Manager).

Dėka dvigubos licencijos (FAA / EASA), Amerikos registruotų orlaivių ( "N", įregistruota Verslo jets), taip pat gali būti skrendama. Po universiteto baigimo, jums bus laikomas pilotas su pačiu Cursus pavaizduotas "Fast Track". Be to, bendradarbiaujant su Andoros universiteto kursai yra sutelkiant dėmesį į finansų, įmonių valdymo, orlaivių valdymo, orlaivių finansų (bankininkystės) ir EASA sertifikavimo procesą. Komanda projektas leis studentams susidoroti su realiu atveju, kad būtų patvirtinta AOC (oro vežėjo pažymėjimas) struktūrą, sukurti orlaivių finansinį planą, įsteigti orlaivių valdymo organizaciją.... [-]

Andora Andorra la Vella
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Andorra Aviation Academy
Address
Plaça de la Germandat, 7 AD600 Sant Julià de Lòria Principat d’Andorra
AD600 Andorra la Vella, Andorra la Vella, Andora
Interneto svetainė
Telefonas
+376 736 309