Universitat Europea

Įvadas

Oficialus aprašymas

Universitetas

EUniv“ yra privati Andoros Kunigaikštystės aukštojo mokslo įstaiga, įgaliota jos vyriausybės pagal Andoros universiteto įstatymus dėstyti oficialias bakalauro, magistro ir doktorantūros studijas.

EUniv“ yra privatus universitetas, įsipareigojęs skatinti ekonominę ir socialinę Andoros plėtrą, jos internacionalizaciją, ypač kalbą ir kultūrą.

Andoros Kunigaikštystė yra Europos aukštojo mokslo erdvės (EHEA) dalis nuo Berlyno konferencijos (2003 m.), Todėl visi jos universitetinės sistemos valstybiniai pavadinimai yra visiškai pritaikyti struktūrizavimo lygių, vidaus garantijų poreikiams. europinių pavadinimų kokybė, skaidrumas ir pripažinimas.

andorra, mountains, summer

įsipareigojimas

Internetinių studijų studentams būdingas darbingo amžiaus ir su šeima bei socialinėmis pareigomis susijęs apibūdinimas - tikrovė, kurios negalima ignoruoti jokiuose mokymosi pasiūlymuose, nepatenkant į akivaizdų nesąžiningumą.

Šie žmonės profesinėje aplinkoje paprastai gauna specializuotą nuolatinį mokymą, paprastai susietą su jų darbo sritimi. Bet jie paprastai mokosi iš eilės ir tik labai išimtinai tuo pačiu metu. Kita vertus, stodami į aukštąjį mokslą, jie privalo vienu metu lankyti keturis ar penkis skirtingus dalykus, tiek akis į akį, tiek virtualiai.

Šis reikalavimas, toks neabejingas jų profiliui, paaiškina aukštą mokyklos nebaigiančių asmenų skaičių, kurį pateikia visa ši grupė, kai ji ketina siekti aukštojo mokslo.

EUniv“ suprantame, kad šis abejingumas yra nesąžiningas, ir dėl šios priežasties studentai studijuoja studijų dalykus vienas po kito, neįpareigodami vienu metu lankyti du ar daugiau dalykų. Tai yra universiteto įsipareigojimas savo studentams, taip pat mokymo proceso nuoseklumas ir logiška žinių ir įgūdžių perdavimo tvarka.

Lankstumas

Tradicinė akademinė organizacija kursuose ir semestruose yra tobula tam tikro tipo studentams, tačiau kitiems ji yra neįveikiama prieigos kliūtis.

EUniv“ studijų mokymo organizacijai būdingas lankstumas, kuris iš karto patvirtinamas naudojant prieigos sistemą: studentai gali pradėti studijas bet kuriuo iš penkių mokslo metų kvietimų ir visada tai daro vadovaudamiesi logine tvarka. mokymo plane numatytų dalykų dėstymą.

Studentai gali pradėti mokytis pirmojo programos dalyko tuo metu, kai nėra aiškumo. Pradėję, jie gali būti pertraukiami ir vėl paleidžiami, atsižvelgiant į mokinių supratimą, kad jie gali vėl ateiti į kitą mokslo mėnesį ir imtis atitinkamo dalyko, nepažeisdami nei akademinių, nei finansinių.

Visi paprasti dalykai turi tą pačią akademinę apkrovą - 12 ECTS kreditų. Šis krūvis apima aštuonias savaites, o per šį laikotarpį studentai daugiausia dėmesio skiria mokomojo dalyko mokymo veiklai: teorinių tekstų skaitymui ir praktinių pratimų atlikimui su atitinkamais kiekvieno teminio vieneto įsivertinimas, dalyko akademinio darbo, kuris gali būti individualus ar grupinis, rengimas ir dalyvavimas iš eilės vykstančiuose dalyko diskusijų forumuose.

naujovė

Universiteto mokymo veikla eUniv tampa „tikrai virtualia“. Visi mokymai, kurie vyksta tradicinėse klasėse, yra atitinkamai perkeliami į virtualias „ eUniv“ klases.

Kiekvienas programos dalykas yra suskirstytas į vienetus, kurie, savo ruožtu, yra sudaryti iš teorinio ir praktinio turinio bei veiklos. Teoriniame turinyje taip pat pateikiamas išsamus nuorodinis tekstas. Praktinė veikla plėtojama per įvairius praktinius atvejus, kiekvienam iš jų įsivertinant. Užsiėmimai užsakomi iš kiekvieno dalyko dokumentų ir forumų. Forumas yra bendra veikla, vykdoma tarp visų studentų ir mokytojų.

Studentai mokymosi procese taip pat turi kitų labai naudingų šaltinių, tokių kaip: virtualioji biblioteka, įsivertinimo testas ir dalyko specialistų sukurti aiškinamieji vaizdo įrašai. Šie garso ir vaizdo įrašai pabrėžia ne tik kitas dominančias temas, bet ir kiekvieno skyriaus pagrindinius ramsčius ir sukuria kiekvieno dalyko praktinių atvejų sprendimo metodą.

137271_pexels-photo-1438081.jpeg

Studijos

„EUniv“ siūlo Andoros valstybinius (oficialius) universitetinius laipsnius bakalauro, magistro ir daktaro laipsniais, visi pripažintus Europos aukštojo mokslo erdvėje.

Universitetų centrai

EUnivakademiškai organizuojamas trijuose centruose: F. Layreto universiteto koledže bakalaurams ir magistrantams, JH Newmano doktorantūros mokykloje ir klasikinių kalbų mokykloje.

tyrimas

Universiteto mokslinius tyrimus koordinuoja Taikomųjų tyrimų atsiliepimų institutas, jie plėtojami iš tyrimų krypčių, susietų su doktorantūros programa, ir kurioms vadovauja skirtingos specializuotos katedros.

Vietos

Andora la Vella

Address
Avinguda Meritxell, 30
AD500 Andora la Vella, Andora la Vella, Andora

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: