VATEL Andorra

Įvadas

Oficialus aprašymas

Bakalauras International Hotel Management, vyksta į Andoros Kunigaikštystę.
Andora yra maža Europos šalis, esanti pietvakarių Europoje tarp Ispanijos ir Prancūzijos, vos 190 km nuo Barselonos Pirėnuose.
Tai yra antras pagal saugiausia šalis pasaulyje, kurioje yra daugiau saulėtų dienų mėgautis sniego sezoną.
Su ekonomikos daugiausiai paremtas turizmo ekonomiką ir dar visai neseniai mokesčių rojumi, yra orientuota į turizmą ir sniego kalno, prekybos ir pagrindinių sporto ir kultūros renginių sudarė nepriklausomą valstybę, teisinę, demokratinę ir socialinės kurio valdymo forma yra Parlamentinis bendradarbiavimo Kunigaikštystė.
Jo teritorija yra suskirstyta į septynias parapijų, kurių bendras gyventojų 78,014 gyventojų. Jos kapitalas yra Andora.

Jo politinė sistema yra parlamentinė demokratija. Oficiali kalba yra Katalonų kuris gyvena su ispanų ir mažesniu mastu Prancūzijos ir Portugalijos.

Mokymo komanda Vatel Jis yra sudarytas iš aktyvių specialistų viešbučių ir turizmo pramone, vienintelis būdas, mes galime užtikrinti, kad mūsų studentai plėtoti savo žinias ir įgūdžius pagal sektoriaus šiandien poreikius.

Vatel siūlo Jums asmeninį dėmesį visame studijų laikotarpį ir mažų darbo grupių. mokymas Vatel Andora Jis atliekamas labai išskirtinių klasėse, ne daugiau kaip 30 mokinių skaičius klasėje.

Kam ji gali būti susiję:

  • Aukštųjų mokyklų studentams
  • II studentai kolegija (profesinis)
  • Studentai iš turizmo ir svetingumo departamentas.
  • studentai
  • būsimi specialistai turizmo vadybos ir viešbutis

Kas jus:

Šis mokymas rengia jums profesionaliai ir asmeniškai tapti vadovu ir direktoriumi International Hotel ir turizmo sektoriaus įmonių.
Siūlomos gali apimti mokymo poreikius tarptautinių viešbučių pramonės ir turizmo programas, pritaikytas prie naujų poreikių ir reikalavimų sektoriuje.

Mokymo bakalauras International Hotel valdymo Ispanijoje, Barselonoje, Andora bakalauro Tarptautinės svetingumo vadybos dėstė Tarptautinio verslo mokykla Hotel & turizmo vadybos Vatel, suteikia Jums kvalifikuotą ir prestižinių mokymo tapti puikus profesionalus valdymas plotas viešbučio pramonės ir tarptautinio turizmo.

Bakalauro mokė Andora truks trejus metus ir vyks keturiolika mėnesių praktika visame pasaulyje (pageidautina šalyse pagerinti užsienio kalbos: anglų, vokiečių, kinų, ispanų ir tt).

Antrus metus turime mainų programą (Marco Polo), kur studentas gali atlikti studijas ir praktiką bet kuriai 40 mokyklų Vatel pasaulis išplito visoje Azijoje, Amerikoje, Europoje ir Afrikoje.
Su šia mainų metus, studentai gali atrasti naują šalį, prisitaikyti prie naujos kultūros ir kontroliuoti papildomą užsienio kalbą.
Vatel Ji suteikia metodologiją, kuri sujungia akademinį išsilavinimą su stažuočių pirmaisiais metais, užtikrinant, kad mūsų studentai po studijų baigimo yra visiškai pritaikyta prie naujų poreikių ir reikalavimų sektoriuje nuolat auganti ir vis labiau konkurencinga.

Trys pagrindiniai dalys mūsų švietimo modelis: specializacijos, rinkos pritaikomumo ir plėtros žinių ir įgūdžių globalioje aplinkoje.

Vietos

Andora la Vella

Address
Andora la Vella, Andora la Vella, Andora

Paryžius

Address
Paryžius, Île-de-France, Prancūzija

Madridas

Address
Calle Marqués de la Ensenada, 12,
28004 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija