Pontificia Universidad Católica Argentina

Įvadas

Oficialus aprašymas

vėliava

Misija Mūsų universitetas

Bažnyčia skatina su nauja jėga skubiai misiją evangelizuoti kultūrą ir kultūras. Popiežiškoji katalikiškasis universitetas Argentinos, kurią sudaro Argentinos episkopato, įmonių viešosios Canonical, ji pripažįsta sau privilegijuotą priemonę šioje evangelizacine pastangų, atsižvelgiant į aiškius mokymų Vatikano II, Kanonų teisės kodeksas, Apaštalų Konstitucijos "Ex Corde Ecclesiae" ir Vyskupų konferencijos Argentina dekretas reguliuoti savo prašymą, dokumentą "buvimas Bažnyčioje tuo universiteto ir kultūros", be kitų arbitrinė dokumentus.

Universiteto misija yra nuolatinis ieškojimas tiesos per mokslinių tyrimų, konservavimo ir komunikacijos žmogaus žinių visuomenės labui (Pvz Corde Ecclesiae, 30), per akademinės kompetencijos, vadovavimo pagrindus, žinių srityje ir įsipareigojimas bendruomenei.

Tuo pačiu metu, universitete, kaip katalikas, studijos ir mokymai turi atlikti ir mokyti atsižvelgiant į Tikėjimo, tai yra, pripažinimas atskleidė tiesą, kad ši veikla yra pirmininkauja ir įkvėpė ši tiesa, randamas Šventajame Rašte ir Tradicijoje, su Bažnyčios Magisteriumo orientavimo Divine įstaigoje, yra jo šedevras ir globa (EEK 27). Todėl katalikų tikėjimas persmelkia:

  • mokslinių tyrimų ir mokymo,
  • Narių universiteto bendruomenės mokymo ir
  • teikiamų paslaugų ir įsipareigojimą misija visuomenėje ir Bažnyčioje.

Universitetas organizuoja švietimo ir visapusišką mokymą parengti jaunimą ir visus tuos, su universiteto pašaukimą, atsižvelgiant į konkrečią darbo kultūros, mokslinių tyrimų, aukštojo mokymo ministerija ir laisvųjų profesijų mankšta, slaugos skatinti tiek jų techninę ir mokslinę patirtį, profesionalus, meninę arba, kaip universiteto kultūros ir aukščiau, todėl galėtų vykdyti savo pašaukimą su kompetencijos ir tiesia Katalikų prasme vienas pareigas ir taip vaidinti vaidmenį visuomenėje dirigencial.

Dėl savo tapatybės, Katalikų universitetas turi duoti tinkamą atsaką į rimtus šiuolaikinės problemos, ypač Argentinoje ir regioninės tikrovės sudėtingos srities šiuolaikinės intelektualinės kultūros, atrasti atskleidė Dievo interpeliaciją žodis, įgaliojimų ir gyvybiškai.

Universitetas siekia "buvimą, taip sakant, visuomenės parengimas, tęstinis ir universalus krikščionių minties jokios pastangos skatinti aukštą kultūrą, o taip pat sudaryti puikias vyrų žinioms, pasirengę atlikti funkcijas atsakomybės visuomenėje ir liudytojas savo tikėjimą pasaulyje "(Vatikano II, Gravissimum educationis n. 10).

Išlaikomu institucijos Argentinos vyskupų konferencijos, Katalikų universiteto Argentina, nes jis galiausiai buvo prašoma vyskupijos vyskupų, į savo galimybes, kiek ir laikantis kanonų ir civilinės teisės, galite sukurti fakultetai visoje šalyje, išgelbėti sąlygos pagrįstumas ir akademinė ir ekonominis kiekvienam projektui.

Už visa tai, ji turi būti autentiškas bendruomenė, ty žmogaus erdvė VITALIZED tikėjimu, kuri suteikia subalansuotą ir neatsiejama plėtrą asmeniui.

Savo misiją, universiteto gaivina misionierius evangelikų dvasios atvirumą ir pliuralizmo. Todėl turi pateikti lauką, kur bus skatinamas tarp tikinčiųjų ir netikintiems dialogas, neprarandant tiesą, daugelyje labdarai.

Trumpai tariant, katalikiškasis universitetas Argentina turi pateikti visapusišką mokymą atlikti meistriškumo sintezė profesinėje srityje ir socialinis įsipareigojimas iš humanistinės-krikščionių pasaulėžiūra.

vėliava

Tikslai ir veiklos kryptys

Tikslai:

Uca ketina reaguoti į šiandienos pasaulio iššūkius, prisidedančių kas yra tinkama, atsižvelgiant į:

Universitetas: Darbas per mokslinių tyrimų, mokymo mintį ir tarnautų žmogui.

Norėdami tai padaryti, jis skatina tikrovės patikrinimą su skirtingų disciplinų metodus ir integruoja juos į būtiną dialogą tarp tikėjimo ir proto. Toks įdėta mokslo integracija yra ne tik epistemologinis klausimas, iš esmės yra iš tikrųjų įdėjimo.

Pastovaus paieška kokybės ir kompetencijos iš akademiniu požiūriu užtikrina specialistų, galinčių mokymą, mokytojų, norinčių tobulėti ir nuolat atnaujinamas ir sąvartynų tyrimus teikti sprendimus šalies problemų.

katalikųKaip tokia, ji siekia išlaikyti savo tapatybę ir išlaikyti gyvą buvimą Bažnyčioje ir jos žinia išganymo kolegijoje ir kultūrą. Veikti pagal krikščioniškųjų vertybių išverstos į etikos režimu susijusios reiškia įsipareigojimą, kuris yra įgytas už gyvenimo ir projektų asmeniškai ir socialiai. Katalikų universitetas yra atviras universitetas, kuriuo siekiama daug įvairovės ir pagarbaus dialogo, kuris nutraukė sudaro ne tik efektyvų specialistas, kuris teikia techninius sprendimus bendruomenės problemas, bet taip pat piliečių ir sąžiningas lyderis.

Argentina: Jis pasiūlė patenkinti žmonių poreikius šiandien, matomo veido įdėklu tautos ir pasaulio. Universitetas turi būti labiausiai įvairiose srityse, siūlančių atsakymus iš mokymo, mokslinių tyrimų ir svarstymų ir niekada nepamirštant jie tikrąja to žodžio prasme, kai jie gali būti taikomas konkrečias problemas.

vėliava

Veiklos kryptys:

Įvykdyti savo misiją, katalikiškojo universiteto Argentina, pagal institucinio projekto 2001-2006, jis sukūrė keletą veiklos krypčių, tarp kurių yra:

  • Universiteto misija turi gyvybiškai skverbiasi visą struktūrą ir atsispindi kiekvieno savo veiklą taip, kad sudaro kaip aukštojo mokslo centre, pasak griežčiausių samprata nekilnojamojo universitete, mokslinių tyrimų grupių, mokymo ir puikus paslaugas sudaro profesoriai ir mokslininkai kvalifikuoti paruošti jaunus žmones įgyvendinti savo pašaukimą su kompetencijos ir tiesia Katalikų pareigos jausmo.
  • Tarp mokslo ir tikėjimo dialogas, identifikuotas kaip pagal Bažnyčios prioritetas, ėmėsi visame universitete, visų pirma, į įprastą praktiką mokymo ir mokslinių tyrimų, ir konkrečiais veiksmais, kuriais skatinama veiksmingai integruoti žinias. Visų pirma, kursuose, konferencijose, seminaruose ir mokslinių tyrimų, jie bus skatinami daugiausia per Integracijos žinių institutas ir kiekviena iš fakultetų. Teologijos ir filosofijos fakultetai turi vaidinti pagrindinį vaidmenį šioje srityje.
  • Filosofiniai ir teologiniai dalykai turėtų būti įgyvendinamas ir sujungtas kartu su konkrečių disciplinų, kad jie reaguoja į žinias ir išsamią mokymo studento vienybę. Jie bus dalyvauti, kai skirtingų rasių mokymo turinį taip, kad jie yra iš tikrųjų mokymo. Dėl mokymo programos atnaujinimo proga, Kultūros instituto ir universiteto išplėtimas sudarys reikalų komiteto apsvarstyti šį klausimą ir padidinti savo išvadas Tarybai.
  • Dėl tikro universiteto bendruomenės kūrimo skatino susitikimus ir dvasines Pastoracinė, kultūrinių, socialinių ir rekreacinę veiklą studentų, mokytojų, absolventų, vadovams ir administracijos darbuotojams. Ypatingas dėmesys nusipelno studentai mokosi Federacinės sostinė būstinėje ir iš šalies viduje integraciją. Siekiant šio tikslo, ji turi siekti vienodos linkmės veiksmais iš pastoracinės veiklos ir akademinių padalinių instituto, ypač per pirmuosius metus studijų ir dizaino bendrų integracijos veiklos, pavyzdžiui, kursai nustatymo globėjai, The veikla kultūros centras universiteto ir tt
  • Sporto ir meno veikla bus skatinama kaip vertingų įrankių integralaus vystymosi asmens ir universiteto bendruomenės integraciją.

Vietos

Buenos Airės

Address
Av. Alicia Moreau de Justo 1300
C1107AAZ Buenos Airės, Buenos Airės, Argentina

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: