University of Belgrano

Įvadas

Oficialus aprašymas

1

Istorija ir Dabartinis

Trumpa istorija

Belgrano universitetas sukūrė daktaras Avelino Porto 1964 rugsėjo 11 pagal įstatymą Nr 14,557 priimto 1958 metais, kuris reglamentuoja privačių universitetų Argentina operaciją.

Šis įstatymas pareiškė:

  • Kad privatus universitetai buvo įsteigti ūkio subjektai, ne pelno, o
  • Prieš pasiekiant galutinį leidimą eksploatuoti, turi praeiti pilną ciklą tyrimų karjeros mokėsi toje įmonėje, taip pat įskaitomos patenkinamą akademinę kokybę.

Šiuo metu privatūs universitetai reglamentuoja įstatymo 24,521, išduotą liepos 20, 1995, kuri palaiko minėtus įsipareigojimus ir taip pat aiškiai numatyta:

  • Akademinė ir institucinė autonomija.
  • Atvejai įsivertinimo ir išorinio vertinimo, kad pastarasis Nacionalinės komisijos universiteto vertinimo ir akreditavimo (CoNEAU) arba privačių agentūrų vertinimo ir akreditavimo Kultūros ir švietimo ministerijos pripažintas atliktas.

Jo pirmasis štabas buvo Sucre ir Cramer, kokia tuo metu buvo žinomas kaip "Miestas Belgrano". Jis pradėjo savo veiklą su 90 mokinių, 28 mokytojų ir darbuotojo.

Atliktas Kultūros ir švietimo ministerijai Nacionalinės akademijos atitinkamų disciplinų dėstė universitete ir pirmaujančių ekspertų kiekvienas konsultacijos nustatyta, kad sausio 26, 1970 Tautos suteikė prezidentui Belgrano universitetas galutinis leidimas dirbti.

Jo pradinė struktūra buvo suskirstyta į keturias fakultetų: Teisės ir socialiniai mokslai, humanitariniai mokslai, ekonomika ir architektūra.

Šiuo metu Belgrano universitetas turi architektūros ir planavimo, teisės ir socialinių mokslų, ekonomikos, humanitarinių, inžinerijos, informacinių technologijų, žemės ūkio mokslų, kalbų ir užsienio studijų, sveikatos mokslų, gamtos mokslų ir studijų Padaliniai atstumas; ir keturi studijų akademinių padalinių: Mokyklos pakopos universitetines studijas, Graduate School of Business, aukštosios mokyklos teisės ir departamento Aukštųjų studijų ir tęstinio mokymo.

pagrindinių principų

Penki principai reglamentuoja universitetinį gyvenimą nuo pat jo įkūrimo įstaigai:

  1. Autonomija: visiškas nepriklausomumas nuo politinių, verslo, religinių ar kultūrinių grupių. Mokymo programos nors ir turi į Kultūros ministerijos patvirtinimo ir švietimo yra apmąstymų, nacionaliniu ir tarptautinę patirtį ir sąveiką visuomenėje rezultatas;
  2. Pliuralizmas: akademinės, politinės ir religinės. Universitetas reikia tik atlygio už akademinius standartus sambūvio, pagarba jos principų ir intelektinės griežtumo į visų dalykų gydymą;
  3. Ekumenizmas: Universiteto bendruomenės yra namo į visų religinių įsitikinimų ir atmeta bet kokius šioje srityje diskriminacija;
  4. Respublikinė: universitetas gyvybės palaikymo sistema, kuri yra pagrįsta vien tik Konstitucija ir idėjų, kurios palaiko ją ;
  5. Socialinė tarpusavio siekiama sukurti ryšius, integruoti instituciją su gamybos sektoriuje, visų pirma ir visuomenės apskritai.

Belgrano universitetas ir tarptautiniams studentams

Ekonominių, kultūrinių, mokslinių ir net sporto globalizacija yra neginčijamas faktas, kad mūsų laikas suteikia savitą profilį. Argentinoje Belgrano universitetas buvo skatinti ir skatinti tarptautinį studentų mobilumą pradininkas.

Mes turime daugiau nei šimtas septyniasdešimt tarptautinį mobilumą sutartis su universitetų Europoje, Šiaurės Amerikoje, Pietų Amerikoje, Azijoje ir Okeanijoje. Gavome daugiau nei 2500 studentų per metus. Tokiu būdu, Belgrano universitetas užtikrinti konkurencingą išsilavinimą, tinkamą į svarbiausių akademinių centrų pasaulyje pažangą.

Dvigubo laipsnio susitarimai arba akademinis bendradarbiavimas su pripažintų universitetų Vokietijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Italijoje ir JAV gali gauti diplomą arba magistro kvalifikacinį laipsnį UB ir tose institucijose.

Įtvirtinimas ir plėtra Lotynų Amerikos tinkle universiteto bendradarbiavimo, kuriame Belgrano universitetas turi svarbų vaidmenį, sako auga projekcija, kad įstaiga turi Lotynų Amerikos kontekste. Mūsų programa Argentinos ir Lotynų Amerikos studijų, kurios siūlo gausų kursų anglų ir ispanų kalbomis, yra specialiai sukurta tarptautinių studentų.

Daugiau informacijos rasite tarptautinių studentų iš UB svetainėje.

Vietos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: