Oficialus aprašymas

Universidad Nacional de La Pampa , kurio būstinė yra Santa Rosa mieste, La Pampa provincijoje, yra savarankiškas ir savarankiškas viešosios teisės subjektas, kurio tikslas - išaiškinti visuomenės poreikius ir dinamiškai keisti jo pokyčius , taip pat kultūros skatinimą, sklaidą ir išsaugojimą. Jis vykdo šį tikslą tiesioginiu ir nuolatiniu ryšiu su visuotiniu mąstymu ir ypatingą dėmesį skiria regioninėms ir nacionalinėms problemoms.

Universitetas, remdamasis humanistine koncepcija, prisideda prie kultūros plėtros, per studijas, mokslinius ir technologinius tyrimus bei meninę kūrybą. Ji skleidžia idėjas, mokslo ir meno pasiekimų pasiekimus, švietimą ir įvairias žinių perdavimo priemones. Ypač tai yra tikslas sukurti demokratinius vyrus.

Universitetas yra mokytojų, studentų, absolventų ir ne dėstytojų bendruomenė. Ji siekia integruoto ir harmoningo jo sudedamųjų dalių formavimo ir įneša į moralinę teisingumą, pilietinę atsakomybę ir demokratinius įsitikinimus. Suformuokite socialiai įsipareigojusius ir norinčius tarnauti politiškai laisvos, ekonomiškai nepriklausomos ir socialiai teisingos šalies modeliui originalius tyrėjus, kvalifikuotus specialistus ir karjeros mokytojus. Valdyti absolventus mokymo ir mokslinių tyrimų užduotyse ir per jų santykius su visuomene. Parengia savęs vertinimo atvejus, ieškant akademinės veiklos tobulinimo.

113791_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpg„Priscilla Du Preez“ / „Unsplash“


Universitetas iš esmės yra demokratiškas ir patvirtina bei gina demokratinę doktriną. Jis išleidžiamas ideologiniais, politiniais ir religiniais klausimais, užtikrina, kad jos teritorijoje būtų kuo platesnė mokslinių tyrimų ir išraiškos laisvė, tačiau nepaiso faktų ir socialinių, politinių ir ideologinių procesų, bet moksliškai juos tiria ir siekia išspręsti įveikiamus sprendimus ,

Universitetas, be konkrečios studijų centro ir aukštojo mokslo užduoties, siekia išplėsti savo tiesioginio kultūrinio ir socialinio veiksmo teikiamą naudą per universiteto išplėtimą.

Universiteto studijos ir objektyviai atskleidžia savo išvadas apie nacionalines problemas ir teikia technines konsultacijas valstybės institucijoms, galėdamos sudaryti sutartis su privačiomis institucijomis, jei pastarojo pobūdis atitinka bendruosius interesus.

Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Universidad Nacional de La Pampa

Gamtinių išteklių ir aplinkos inžinerija yra tarpdisciplininė karjera, skirta žmogaus veiklos poveikiui gamtinėms ir antropinėms sistemoms. ... [+]

Gamtinių išteklių ir aplinkos inžinerija yra tarpdisciplininė karjera, skirta žmogaus veiklos poveikiui gamtinėms ir antropinėms sistemoms.

Pirmųjų trejų metų dalykuose akcentuojamas pagrindinių mokslų ir technologijų mokymas, pavyzdžiui, biologija, chemija, matematika, fizika, ekologija, edafologija, ekonomika, sociologija, klimatologija ir hidrologija. Šiame etape įgyjamos žinios ir gebėjimai, kuriuos vėliau panaudos taikomųjų technologijų ciklą atitinkantys dalykai, ketvirtą ir penktą metus. Šiais metais studentai pasiruošę teoriškai ir praktiškai išspręsti aplinkosaugos problemas, valdyti gamtos išteklius integruotai, taip pat projektuoja ir atlieka mokslinių tyrimų projektą savo pasirinktu dalyku (baigiamuoju darbu).Snapwire / Pexels... [-]

Argentina Santa Rosa
Vasaris 2020
Ispanų
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba