Oficialus aprašymas

ANU yra Australijos nacionalinis universitetas su pasauliniu reputaciją medicinos, biologijos ir aplinkos, taip pat fizinės ir matematinių mokslų.

Rasite mūsų mokslininkai iš mokslinės praktikos ir atradimų, kur jis gali būti priešakyje. Nesvarbu, ar tai ant priekinio linija Ebolos protrūkio Siera Leonė, ant medžio šakos į Tasmanijos dykumoje peering į papūgą lizdą, tarp gyvybės palaikymo įrenginius, naujagimių intensyviosios terapijos skyriuje arba už laboratorijos suoliuko, ir priešais klasė.

ANU yra tarp aukščiausiųjų 20 universitetų planetoje, o Australijoje - 1 vieta1. Mūsų mokslininkai gaminti tyrimus, kurie keičia gyvenimus, o gyvenimas, kaip mes jį žinome. Mes esame įsipareigoję spręsti problemas per paveikslą ir taikomuosius mokslinius tyrimus, geresnės sveikatos, o prie tvaraus, saugaus ir teisingo išteklių naudojimo visame pasaulyje. Mūsų studentai pasimokyti iš šių pasaulinio lygio mokslininkų, kaip ir Australijos politikus - su mūsų patirtimi ir įtaka išplečiantis lyderių vyriausybės, pramonės ir už jos ribų.

Mes didžiuojamės mūsų autoritetą, mūsų istorijos ir mūsų pasiekimus. Per pastaruosius 60 metų mes turime pagaminti keturių Nobelio premijos laureatai, kai kurie iš Australijos labiausiai anksto žymių mokslininkų ir tūkstančius absolventų su pasaulinio lygio mokslo mokslo ir medicinos.

Bet nieko jaudina mus gana tiek, kiek mūsų ateitį. Tikimės, kad jums gali būti jo dalis.

ANU 2011 m. Nobelio fizikos apdovanojimo viceministras ir nugalėtojas, profesorius Schmidtas

Kodėl reiktų studijuoti Kanbera

ANU taip pat yra įsikūręs Canberra, centro mokslo ir inovacijų srityje. Su CSIRO, Australijos mokslų akademija, Questacon ir Australijoje politiniai sprendimų priėmėjai iš ANU slenksčio, Kanbera yra melting pot mokslinių tyrinėjimų ir inovacijų. Tai modernus ir susietas miestas, kurį neseniai OECD vertino kaip geriausią pasaulyje gyvenantįjį miestą2. Mūsų studentai mėgautis aukštą gyvenimo kokybę mieste su vienu iš geriausiai išsilavinusių darbo jėgos, didžiausias vidutinis dieninių pajamų ir Žemiausias nedarbo lygis Australijoje. Ir todėl, kad tai Australijos sostinė, dideli dalykai vyksta čia.

Strateginiai prioritetai

ANU turi tarptautinę reputaciją kompetencijos mokslinių tyrimų, švietimo ir politikos patirtimi. Sužinokite daugiau apie mūsų kompetencijos srityse ir strateginiu prioritetu mes įdėti ant jų.

Tyrimas »Moksliniai tyrimai yra svarbiausia, ką mes darome ne ANU. Ji formuoja mokymosi patirtį, mes teikiame studentams ir leidžia mums būti viena iš pirmaujančių balso klausimais nacionaliniu ir tarptautinės reikšmės.

Švietimas »Ugdymas ANU formuoja mūsų kultūrą intensyvių tyrimų. Mūsų studentai yra mokomi, ir dirbti, aktyvių mokslininkų visuose pasiekimų lygius. Tai užtikrina šiuolaikišką išsilavinimą, grindžiamą mokymosi ir atradimų ne tik žinių perdavimo.

Politika »ANU yra pirmaujanti balsas nacionalinės ir tarptautinės politikos vystymą ir diskusijų. Mūsų mokslininkai dirba su vyriausybės, pramonės ir nevyriausybinių organizacijų taikyti mokslinių tyrimų kompetenciją pagrindinių politinių iššūkių Australija ir mūsų regione.

Galbūt norėsite peržiūrėti kai kurias iš toliau pateiktų nuorodų, kurios suteikia jums daugiau informacijos apie mokslą ANU.

Laipsnio informacija - gauti išsamią informaciją apie savo laipsnį ir skaityti apie studentus, kurie mokėsi šioje srityje. Karjera - sužinokite, kur gali būti ANU mokslo laipsnis. Virtuali kelionė - apsilankykite mūsų laboratorijose ir universitetuose apsilankę internete. Kaip kreiptis - instrukcijos, kaip pateikti paraišką; Tarptautiniai studentai - svarbi informacija tarptautiniams studentams, studijuojantiems Australijoje

»1 QS pasaulio universiteto reitingai 2017 m. »2 OECD regioninė geros būklės ataskaita 2014

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

The Australian National University | Science

Mokslo bakalauras suteikia jums lankstumo, kad galėtumėte ištirti visus savo mokslinius interesus. Studijuok viską iš astronomijos ir biologijos, arba chemijos ir matemat ... [+]

Vienintelis trejų metų bakalauro laipsnis, kurį siūlo ANU Sveikatos ir medicinos koledžas ir ANU mokslų kolegija.

Naršyti begalines galimybes mokslo su šio laipsnio, kaip jūs galite pasirinkti studijuoti viską nuo astronomijos prie neurologijos. Taigi, ar jūsų interesai yra plati arba unikalus, Mokslo Bakalauras leidžia jums sekti ar rasti savo aistra. Jūs turėsite galimybę lanksčiai ištirti visus savo interesus, pritaikant programą priimti jus Kokioje krypties mokslo jus labiausiai domina. Ir kai jūs studijuoti Australijos labiausiai gerbiamų mokslo universitete, jums bus gauti prieigą prie state-of-the-art laboratorijų būdami Mentored pirmaujančių mokslininkų. Tiesiogiai užsirašykite su ANU. Taip pat galėsite studijuoti Kanberoje, mokslo mieste, kuri suteikia neprilygstamą prieigą prie parlamento, CSIRO, vyriausybės departamentų, "Geoscience Australia" ir daugelio kitų nacionalinių ir tarptautinių mokslo organizacijų.... [-]

Australija Kanbera
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Where can an ANU Science degree take you?

The Australian National University | Science

The Australian National University
Address
The Australian National University Acton ACT 2601
Kanbera, Australijos sostinės teritorija, Australija
Interneto svetainė
Telefonas
+61 2 6125 5111