Chisholm Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

Chisholm Institute didžiuojamės teikdami kokybišką švietimą ir mokymą, kuris lemia realius karjeros rezultatus. Mūsų ilgalaikė sėkmė reiškia, kad galite pasitikėti, jog išmoksite pasirengimo darbui įgūdžių ir įgysite gerbiamą kvalifikaciją.

Mes siūlome 20 kursų internetu, pradedant nuo IV pažymėjimo iki diplomo ir absolvento pažymėjimo, ir juos teikiame virtualioje klasėje su naujoviškomis mokymosi priemonėmis. Kiekvienas internetinis kursas apima prieigą prie pagalbos septynias dienas per savaitę ir skatina mokytis savo tempu, savo laiku.

Mes esame vyriausybės valdomas techninis ir tolesnis mokymas (TAFE), siūlantis daugiau nei 250 pažymėjimų, diplomų, aukštesnių diplomų, bakalauro ir absolvento pažymėjimo kursų, kurių kiekvienas kursas yra kruopščiai struktūrizuotas, kad visi mūsų absolventai baigtų įgūdžiais, reikalingais tobulinti savo kvalifikaciją. karjeros siekius. Mes esame saugi investicija į jūsų ateitį.

Vietos

Dandenong

Address
Stud Road,121
3175 Dandenong, Viktorija, Australija

Cranbourne

Address
3977 Cranbourne, Viktorija, Australija

Frankston

Address
Fletcher Road
3199 Frankston, Viktorija, Australija

Berwick

Address
Kangan Drive,25
3806 Berwick, Viktorija, Australija

Rosebud

Address
Henry Wilson Drive,1-7
3939 Rosebud, Viktorija, Australija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: