King's Own Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

Karaliaus Nuosavas institutas yra tretinis lygis institucija įsikūręs centrinėje Sidnėjus, Australija ir siūlo aukštos kokybės akredituotas studijų kursus sąskaityba, verslas, ir TESOL (Mokymo anglų į Pranešėjai Kitos kalbos).

Pavadinta po britų armijos, su kuriais direktorius & Dean buvo susijęs kaip mainų pareigūnas pulkas, King nuosavų institutas priima panašią dvasią ir vertybes su tradicijomis ir reputaciją jos pripažinto plėtros sėkmingų lyderių.

Mūsų inicialai KOI turėti antrą reikšmę, nes žodis "Koi" kai kuriose Azijos kalbų yra laukinių karpių. Koi yra energingas ir plaukti prieš srovę prieš srovę. Pasak legendos, jei KOI pavyko laipiojimo kritimo taške vadinamas Dragon Gate Geltonosios upės jis būtų paverstas slibinas. Tai rodo, atkaklumas nelaimė ir stiprumo tikslu. Dėl savo stiprumo ir ryžtą įveikti kliūtis, koi atstovauja drąsą ir sugebėjimą pasiekti aukštą tikslus.

Be to, karaliaus Nuosavas institutas (KOI) siekia būti pripažintas lyderis kaip švietimo teikėjas garsėja puoselėjant mūsų studentus į sėkmingą karjerą. Dėl aukštojo mokslo kelionę patirtis gali būti toks pat svarbus kaip ir pats kvalifikaciją.

Vietos

Sidnėjus

Address
King's Own Institute,
Level 1, 31 Market Street

NSW 2000 Sidnėjus, Naujasis Pietų Velsas, Australija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: