La Trobe Online

Online Course

Įvadas

Oficialus aprašymas

Aistringai keistis

Didaskas aistringai stengiasi jums pakeisti. Visiškai patikrinta ir atitinka vyriausybės reikalavimus, mes visapusiškai orientuojamės į geriausią įmanomą mokymosi internetu patirtį.

Galite net pradėti savo karjerą, kai baigsite savo bakalauro laipsnį!

Mūsų karjeros palaikymo centras teikia internete darbo ieškančių išteklių ir asmeninio karjeros koučingo. Tai reiškia, kad jūs galite turėti naują karjerą su prašymu dėl darbo ir interviu įgūdžius, kad galėtumėte pasinaudoti ir naujai patobulinta, kad papildytų savo verslo kvalifikaciją. Tai yra visa mūsų paslauga, kuri padės jums pradėti savo karjerą.

Parama jums bus mūsų studentų įtraukimo komanda ir akademinis personalas. Visi jie yra pasiryžę sėkmingai įdarbinti ir dirbti Melbourne CBD biure.

Galite pradėti kursą bet kuriuo metų mėnesiu. Tai reiškia, kad kai jūs esate labiausiai motyvuotas, galite pradėti. Nereikia laukti tradicinio universiteto kasmetinių ar vidurio metų suvartojimo. Pradedant anksčiau reiškia, kad galite baigti ir anksčiau. Mūsų mokymosi metodika leidžia jums mokytis internetu per mūsų e-Campus ir sukurti studijų grafiką, atitinkantį jūsų gyvenimo būdą. Tai gali būti arba dieninės ar neakivaizdinės studijos.

Galite mokėti už savo kvalifikaciją vėliau, jei turite teisę gauti HECS finansavimą.

58595_LTU_Brand_Dom_sec_hor_rgb_hld-wht_v1.png

Partnerystė, kuri pirmiausia įtvirtina jūsų įsidarbinimo galimybes

La Trobe universitetas prasidėjo 1967 m., 552 studentai įstojo tais metais. Universitetas išaugo daugiau kaip 36 000 studentų, turinčių daugiau kaip 7000 studentų iš 110 šalių.

La Trobe universitetas turi miestų miestelių tinklą, kuriame Melbourne mieste yra daugiau kaip 26 000 studentų ir daugiau kaip 7500 jų miestelių mieste Albury-Wodonga, Bendigo, Mildura, Melburno mieste (Collins gatvėje ir Franklin gatvėje), Shepparton ir Sidnėjuje.

2017 m. Pažymi 50-erių La Trobe universiteto, ir mes, Didasko, džiaugiamės švęsti su jais. Didasko ir La Trobe universitetas - naujas ir novatoriškas mokymosi sprendimas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Bakalauro studijos » Matyti Bakalauras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Taikomųjų Informacinių Technologijų Bakalauras

Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 - 6 metų Registracija galima Australija Australia Online + 1 daugiau

Šis kursas suteikia bendrąjį išsilavinimą informacinių technologijų (IT) srityje ir galimybę išnagrinėti sutelktas sritis informacinėse sistemose, programinės įrangos kūrimo, kompiuterių tinkluose ir interneto plėtrai. Šio kurso struktūra leidžia jums derinti internetinius tyrimus su ankstyvu įsidarbinimu ir tęstiniu internetiniu tyrimu. Kursas yra pritaikytas ir jo galimybės apima tiekėjo sertifikatus, kurie yra svarbūs IT pramonės užimtumui. [+]

Kurso aprašymas

Šis kursas suteikia bendrąjį išsilavinimą informacinių technologijų (IT) srityje ir galimybę išnagrinėti sutelktas sritis informacinėse sistemose, programinės įrangos kūrimo, kompiuterių tinkluose ir interneto plėtrai. Šio kurso struktūra leidžia jums derinti internetinius tyrimus su ankstyvuoju atvykimu į darbo rinką ir tęstiniu internetiniu tyrimu. Kursas yra pritaikytas ir jo galimybės apima tiekėjo sertifikatus, kurie yra svarbūs IT pramonės užimtumui.

Taikomųjų informacinių technologijų bakalauras yra La Trobe universiteto studijų kursas, kurį teikia Computer Power Institute. Studijuokite su mumis ir į savo kvalifikaciją įskaičiuokite svarbiausius sertifikatus, kurie yra jūsų kvalifikacijose - kreipkitės į darbą gaukite "Computer Power" bruožą!... [-]


Kontaktai