Oficialus aprašymas

Mūsų vizija

La Trobe bus universitetas žinomas dėl savo kokybės ir inovacijų, susijusių su didelių problemų mūsų laiko, ir savo entuziazmu svarus. La Trobe bus vienas iš trijų geriausių universitetų Viktorija, viena iš top dešimčių nacionaliniu ir vienas iš svarbiausių 300 tarptautiniu mastu.

Mūsų vertybės

2012, kaip Universiteto penkerių metų strateginio plano "Ateities Ready" plėtros mes sujungtas vertybių rinkinį. Mes sukūrėme šias vertybes konsultacinis procesas, kuriame dalyvauja daug La Trobe darbuotojus. Penki vertės vadovauti, ką mes darome.

La Trobe universitete mes:

Paimkite pasaulio vaizdas Įgyvendinti idėjas ir kompetencija su energijos Gydyti žmones su pagarba ir dirbti kartu Yra atviras, draugiškas ir sąžiningas Laikykite save atskaitinga už daug dalykų atsitikti

Vertės išreiškiamos per elgesį ir per pirmąją 2013 m mes ištirti, kaip La Trobe darbuotojai ir studentai gali išversti savo vertybes į elgesį, kuris sukuria naudą bendruomenėms mes bendrauti ir tarnauti.

Mūsų praeitis

La Trobe buvo trečioji universitete sukurta Viktorija, ir buvo nustatyta, kad papildytų, bet skiriasi nuo kitų dviejų. Jos įkūrėjai siekė sukurti universitetą, kuris:

Pateikite prieinamą alternatyvą iš dviejų iš anksto esamų universitetų Suderinti universitetinį išsilavinimą šiaurinių priemiesčių Melburno Tobulėti pasirinktų disciplinų

Formuoja mūsų gimimo eros La Trobe sukūrė savitą filosofiją, kurios įstojo "socialinį dalyvavimą" į akademinės kompetencijos vykdymu. Atspindintis mūsų norą bendradarbiauti su išoriniu pasauliu, mūsų visuomenės intelektualai tapo ir tebėra tarp labiausiai užsiima tautos ir mūsų absolventai yra vieni iš įtakingiausių savo kartos gaminamas. 1980 ir 90-ųjų mes iš naujo į universitetą per naujus santykius, ypač šalies Viktorija. Mes dabar daugelio miesteliu universitetų ir didžiausia tiekėja aukštojo mokslo Victoria regionuose. Be to, mes turime didžiausią regioninį užprogramuoti žemyninės Australijos universitetų akademinio lygio reitingas Pasaulio universitetų "Top 500". La Trobe universitetas dabar turi keletą iš geriausių pasaulio mokslininkų mokslų ir humanitarinių, prisidedančių prie šio reitingą pasiekimas.

La Trobe yra visame pasaulyje pripažįstamas universitetas, pakeisdami savo studentų gyvenimą, daugelis yra pirmieji savo šeimų lankyti universitetą, ir vaidina svarbų vaidmenį savo vietos bendruomenėse. Tai pasiekimai, iš kurių mes galime pagrįstai didžiuotis.

Mūsų ateitis

Laikai pasikeitė, ir kokiu būdu mes turime žaisti savo vaidmenį pasaulyje, taip pat sudėtingumas ir išlaidos mokslo tyrimams, pasikeitė su jais. Pavyzdžiui, Melburnas North keičia gyventojų plėtros ir didėjančios paklausos aukštąjį išsilavinimą. Visi regionai aptarnaujame naujus iššūkius kaip struktūrinių pokyčių nacionaliniu ir pasaulio ekonomikų kartu su aplinkos ir socialines problemas rezultatas. Studentai turi didesnį pasirinkimą, nei kada nors anksčiau, ir tikisi, kad aukštos kokybės mokymosi patirtį, kartu su patraukliu, aktualios ir lanksti programa. Klausimai, su kuriais susiduria mūsų visuomenė, ir į kurią mūsų kursai ir moksliniai tyrimai turi atsakyti, yra klimato kaita, mūsų gyventojų senėjimą, Azijos tinkamumą ir įtaką, medicinos mokslų revoliucijos kyla, ir visuomenės atsparumą susidūrus su greitas pasikeitimas. Kiti iššūkiai iškils per šio plano gyvenimą, La Trobe bus judrus reaguoti į juos.

Mūsų istorija suteikiančias mums atitinkamą formulę sėkmės tokioje aplinkoje. Mūsų geografija, etika ir akademinės stiprybės gali būti atspirties taškai dar pagyvina ir stipresnį La Trobe kad išlaiko savo svarbą ir lieka ištikima savo idealams.

Tarptautinė veikla

La Trobe yra skirta tarnauti pasaulio bendruomenei per internacionalizacijos, naujoviškų mokymo ir mokymosi metodus, ir mokslinių tyrimų.

Tai apima skatina savo studentus ir darbuotojus įgyti tarptautinės patirties, plėtoti internacionalizuotą mokymo programą ir mokslinių tyrimų programas, ir mūsų studentų bendruomenės įvairovę.

Universiteto stiprus tarptautinis dėmesys pasireiškia ir nuolatos tobulinamos keliose pagrindinėse srityse universiteto:

mokymas

tarptautiniu mastu svarbios mokymo, kuris rengia studentus būti pasaulio piliečiais, verslininkai, darbdaviai ir darbuotojai kursų ir būdus, kurie atitinka įvairių rinkų reikalavimus, kurioje mes dirbame, ir kurie yra pristatomi sausumoje Viktorijos ir Sidnėjus, ar jūroje su aukštos kokybės tarpvalstybiniai mokymo partneriai diapazonas aukštos kokybės akademiniai ryšiai stiprių ir produktyvių partnerystė su grandinei teikėjų sausumoje ir jūroje

Tyrimas

stiprūs tarptautiniai mokslinių tyrimų partnerystes ir tarptautiniu mastu sutelkti mokslinių tyrimų

Bendrijos dalyvavimas

galimybes ir paramą tarptautiniams studentams užsiimti sėkmingai savo universiteto gyvenime ir jų bendruomenių Ypatingai stiprus bendradarbiavimas su darbdavių, pramonės ir absolventai

Studentų mobilumas

galimybes mūsų studentams dalyvauti mainų studijų programų užsienio ir aktyvios partnerystės su daugiau nei 150 institucijų daugiau kaip 40 šalių.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

La Trobe University

Pasirengti į sparčiai tempas pasaulyje finansų karjeros kvalifikaciją, kad stato savo žinias finansų specializacijų diapazonas. ... [+]

Pasirengti į sparčiai tempas pasaulyje finansų karjeros kvalifikaciją, kad stato savo žinias finansų specializacijų diapazonas.

Jūsų dalykai sukurta siekiant suteikti Jums visapusišką supratimą apie pagrindinių sričių finansavimo, įskaitant įmonių ir tarptautinių finansų, investicijų vertinimo, portfelio valdymo ir rizikos valdymo. Jūs taip pat plėtoti su tvarumo ir verslumo principų supratimą.

Kaip jums pažangą į antruosius ir trečiuosius metus, galite užpildyti specialią finansinių pasirenkant, pavyzdžiui, finansų ir turto planavimo, išvestinių vertybinių popierių, jungimosi ir įsigijimo ir saugumo įvertinimo.

Jūs taip pat turėsite progą išsiveržti išvyką ar stažuotę pasirenkamasis arba baigti savo pasirenkant užsienyje bent vienas iš mūsų partnerių universitetų. Mes turime ryšius su pirmaujančių verslo mokyklų tarp Insbruko universiteto ir Berlyno aukštojoje ekonomikos mokykloje.... [-]

Australija Melbourne
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
La Trobe University

Tai trejų metų laipsnis yra didelis dėmesys skiriamas pramonės projektus, suteikiant jums galimybę plėtoti vidutinio dydžio programinės įrangos į savo baigiamųjų metų. ... [+]

Tai trejų metų laipsnis yra didelis dėmesys skiriamas pramonės projektus, suteikiant jums galimybę plėtoti vidutinio dydžio programinės įrangos į savo baigiamųjų metų.

Jūsų dalykai apims socialinius ir etinius klausimus, pavyzdžiui, kompiuterių įsilaužėlių, programinės įrangos piratavimo ir saugumo pažeidimus kartu su juo pagrindai. Jūs taip pat įgyti įgūdžių projektų valdymo, projektų vertinimo, dokumentacijos ir ataskaitų vertinimo per teorinės pusės šių pagrindinių dalykų.

Jūsų IT studijos apims interneto ir programinės įrangos kūrimo, IT sistemų analizės, projektavimo, programavimo ir tinklų. Šiose klasėse jums sukurti infrastruktūros technologijų, planavimo ir valdymo supratimą ir ieškoti būdų, kaip suprasti sistemas ir įgyvendinti technines programas, įskaitant e-komercija, duomenų sistemų ir mobiliųjų programų.... [-]

Australija Melbourne Bendigo Sydney
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
La Trobe University

Pasirengti tarptautinio verslo karjerą per studijas tarptautinių santykių, tarptautinės žmogiškųjų išteklių valdymo ir tarptautinės prekybos. ... [+]

Pasirengti tarptautinio verslo karjerą per studijas tarptautinių santykių, tarptautinės žmogiškųjų išteklių valdymo ir tarptautinės prekybos.

Šis kursas yra struktūrizuotas siekiant leisti jums pagrindinis tarptautinio verslo ir baigti semestrą studijuoja užsienyje, jei pasirinksite. Taip pat galite užpildyti antras didžiausias kalba ar kitoje srityje, pavyzdžiui, tarptautinės plėtros.

Jūsų verslo studijos apims apskaita, Finansai, Ekonomika, žmogiškųjų išteklių valdymą ir rinkodara. Jūs požiūris į šiuos dalykus iš pasaulinės perspektyvos, žiūri į socialinius, kultūrinius ir institucinius įtakų apie tarptautinį verslą. Pavyzdžiui, jums išnagrinės, kaip pasaulinė ekonomika sąveikauja su tarptautinės politikos, kartu su daugiašalių sutarčių ir institucijų, tokių kaip Jungtinių Tautų sistemos vaidmuo.... [-]

Australija Melbourne Sydney
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
La Trobe University

Šis kursas suteikia jums galimybę mokytis konkrečios pramonės šakos sritis, pavyzdžiui, renginių, sporto, turizmo ir svetingumo valdymo. Taip pat galite pasirinkti discip ... [+]

Paimkite galimybę patirti verslo disciplinų prieš priimant sprendimą dėl jūsų pagrindinis ir pritaikyti savo dalykus, kad tilptų savo karjeros tikslų.

Šis kursas suteikia jums galimybę mokytis konkrečios pramonės šakos sritis, pavyzdžiui, renginių, sporto, turizmo ir svetingumo valdymo. Taip pat galite pasirinkti disciplinos, pavyzdžiui, apskaitos, ekonomikos, finansų, valdymo ar marketingo, kaip jūsų pagrindinis dur, ir kad ji atitiktų su bet kokio verslo ar ne verslo major, minor arba renkamas iš viso universitete.

Jūsų pirmieji metai suteikia jums verslo praktikos apžvalga ir rengia jums imtis aukštesnio lygio problemų sprendimo antroje ir trečioje metus. Jūsų temos bus supažindinti jus su apskaitos, finansų, vadybos, rinkodaros ir ekonomikos - Visi raktažodžiai suprasti verslo aplinką. Atsižvelgdama imami iš dalykų pirmąjį pusmetį asortimentą, galite pasirinkti vieną ar du verslo sričių specializuotis visoje savo kurso pabaigos.... [-]

Australija Melbourne Bendigo Albury Mildura Shepparton Sydney  + 3 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
La Trobe University

Kombainas tvirtą pagrindą verslo su dvigule pagrindinis apskaitos ir finansų šiame kurse. Jūs absolventas profesionaliai akredituotos Pagrindinės buhalterinės apskaitos, ... [+]

Kombainas tvirtą pagrindą verslo su dvigule pagrindinis apskaitos ir finansų šiame kurse. Jūs absolventas profesionaliai akredituotos Pagrindinės buhalterinės apskaitos, taip pat žinios ir įgūdžiai įmonių finansų, tarptautinių finansų ir rizikos valdymo bei investicijų ir portfelio valdymą.

Per trejus metus, jūs išmoksite pagrindinius verslo principus, sukurti apskaitos sistemų supratimą, plėtoti geros sprendimų priėmimo įgūdžius, suprasti, kaip planuoti ir kontroliuoti verslo finansus, ir įgyti tvarumo klausimais ir verslumo dėkingi.

Mūsų artimi ryšiai su verslo ir pramonės partneriais, įskaitant Deloitte, PwC ir ANZ Bank, kurie padės jums sukurti savo profesionalų tinklą, o jūs mokytis.... [-]

Australija Melbourne
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
La Trobe University

Informacinės sistemos padeda žmonėms naudoti technologiją, siekiant priimti geriausius galimus sprendimus. Šis laipsnis, akredituota pagal Australijos Computer Society, s ... [+]

Informacinės sistemos padeda žmonėms naudoti technologiją, siekiant priimti geriausius galimus sprendimus. Šis laipsnis, akredituota pagal Australijos Computer Society, suteikia jums išsamų supratimą apie įrankius ir metodus, reikalingus valdyti šias sudėtingas sistemas, ir kūrybos novatoriškus sprendimus informacinių iššūkius.

Pirmaisiais metais jums padengti pagrindines sąvokas IT, programavimas ir informacines sistemas kartu su valdymo, rinkodaros ir apskaitos pagrindus. Be antriesiems ir tretiesiems metams jums eiti studijuoti dalykus, pavyzdžiui, informacinių sistemų ir duomenų bazių projektavimo plėtrai.

Jūsų trečius metus apims vienerių metų trukmės pramonės projektą, suteikiant Jums praktinės patirties darbo kaip dalis planuojant ir plėtojant vidutinio dydžio programinės įrangos projekto komanda.... [-]

Australija Melbourne
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
La Trobe University

Akredituotos CPA Australija, privilegijuotų apskaitininkų Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje (CAANZ) ir tarptautinių institucijų, ji vystosi savo verslo įgūdžius kartu ... [+]

Šis kursas siūlo daugiau nei tik apskaitos kvalifikacija.

Akredituotos CPA Australija, privilegijuotų apskaitininkų Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje (CAANZ) ir tarptautinių institucijų, ji vystosi savo verslo įgūdžius kartu su etikos, žmogaus teisių, tvarumo ir viešosios politikos klausimais sąmoningumą.

Pirmaisiais metais jums bus supažindinami su verslo disciplinas, įskaitant apskaitos, ekonomikos, finansų, vadybos, rinkodaros ir statistikos, ir pradėti savo nuodugnias studijas šiuolaikinės klausimų apskaita. Siekiant užtikrinti mūsų kurso turinį ir mokymo yra up-to-data, mes glaudžiai bendradarbiaujame su pasaulinių korporacijų, tokių kaip Deloitte ir PwC.... [-]

Australija Melbourne
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
La Trobe University

Gauk tarptautiniu mastu akredituotos apskaitos kvalifikaciją, o pastatas savo specializaciją verslo drausmės šį laipsnį. ... [+]

Gauk tarptautiniu mastu akredituotos apskaitos kvalifikaciją, o pastatas savo specializaciją verslo drausmės šį laipsnį.

Savo pirmuosius metus jums bus supažindinami su verslo sričių, pavyzdžiui, ekonomikos, finansų ir rinkodaros diapazone. Jūs taip pat užbaigti pirmojo temą savo apskaitos dur.

Per šį dur, jums sukurti išsamių žinių apie finansų ir valdymo apskaitos, apskaitos informacines sistemas ir auditą. Jūs taip pat plėtoti projektų valdymo įgūdžių ir etikos, žmogaus teisių, tvarumo ir viešosios politikos supratimą, rengiant jums karjeros tokiose srityse kaip mokesčiai, finansų valdymo, teismo buhalterinės apskaitos ir verslo konsultacijos.... [-]

Australija Melbourne Bendigo Albury Mildura Shepparton  + 2 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

La Trobe University: Be the Difference

La Trobe University: Be the Difference

Location address
La Trobe University,
Plenty Road, Bundoora,

Melbourne, Victoria, 3086 AU
Location address
La Trobe University,
Edwards Road, Flora Hill

Bendigo, Victoria, 3550 AU
Location address
La Trobe University,
University Drive, Wodonga

Albury, New South Wales, 3689 AU
Location address
La Trobe University,
215 Franklin Street

Melbourne, Victoria, 3000 AU
Location address
La Trobe University,
Benetook Avenue

Mildura, Victoria, 3502 AU
Location address
La Trobe University,
210 Fryers Street

Shepparton, Victoria, 3262 AU
Location address
La Trobe University,
Level 10, 11 York St

Sydney, New South Wales, NSW 2000 AU