Le Cordon Bleu Australia

Įvadas

Oficialus aprašymas

Prisijunkite prie mūsų!

Įkurta Paryžiuje 1895 metais, Le Cordon Bleu "tapo labiausiai gerbiamų kulinarijos, svetingumo ir turizmo mokykla pasaulyje. Mūsų kvalifikacija pripažinta visame pasaulyje.

"Le Cordon Bleu Australia programos yra tarptautiniu mastu pripažinta ir buvo sukurta išskirtinai pirmaujančių ekspertų. Su kvalifikacijos iš Le Cordon Bleu jums bus ne iš kulinarijos ir svetingumo žinių priešakyje. Mums patinka jį vadinti Jūsų pasas į pasaulį.

Mūsų studijų programos

"Le Cordon Bleu Australia siūlo platų profesinio, bakalauro ir magistro programų Kulinarijos menas, svetingumą, verslumo ir turizmo.

Visi mūsų programos yra skirtos padedant pramonei. Jie siūlo idealų teorinio ir praktinio mokymo. Darbas pagrindu integruoto mokymosi yra neatskiriama visų programų, turėsite galimybę taikyti savo žinias ir įgūdžius, ir kurti savo pramonės tinklus.

Dėmesys karjeros reiškia, kad, kai pereisite, jūs pilnai įrengtas su įgūdžių ir asmeninių savybių, kad pavyks sparčiai auganti pramonės.

Kodėl Australija?

Studentai nuspręsti studijuoti Australijoje, nes jos nuostabiai įvairialypę kultūrą, gyventojų skaičius, klimato, geografijos ir istorijos. Jie taip pat pasirinkti Australiją, nes mes esame viena iš geriausių pasaulio šalių studentams, remiantis studentų mišinio, prieinamumo, kokybės gyvenimo, ir darbdavio veikla.

Le Cordon Bleu "turi beveik 25 metų Australijos istoriją. Mes turime gyvą, state-of-art miesteliai, esantys Sidnėjus, Melburnas, Adelaidė ir Pertas.

Adelaidė siūlo erdvės ir laisvės pojūtį. Tai mažas, atsipalaiduoti ir labai prieinamos miestas su labai garsaus maisto, vyno, gaminti ir meno kultūrą.

Melburnas yra labai kosmopolitiška ir daugiakultūrė. Jis buvo išrinktas labiausiai gyventi miestas pasaulyje, nes jos dinamišką gyvenimo būdą ir nuostabų maistą ir vyną.

Pertas turi uncrowded paplūdimiai, šviežios jūros gėrybės, šiltas oras ir gausa erdvės ir laukinių gyvūnų. Taip pat yra kosmopolitinis miestas ir kavinė kultūra patenkinti kiekvieno apetitas.

Sidnėjus yra miestas, kuris niekada nemiega. Su savo fone didinga Sydney Harbour, tai yra nepaprasto grožio brangakmenis. Sidnėjus yra Pasakų kultūros, laisvalaikio, maisto, vyno ir prekybos patirtimi meka.

Miesteliu vietose - Pristatymo Partneriai

Adelaidė, Pietų Australija: TAFE SA "Regency Tarptautinis centras Turizmo, viešbučių ir maisto studijų, Days Road, Regency Park, Pietų Australija.

Melburnas, Viktorija: Holmesglen, Moorabbin apgyvendinimu, 488 South Road, Moorabbin, Viktorija 3189

Sidnėjus, Naujasis Pietų Velsas: TAFE NSW, Šiaurės Sidnėjus institutas, Ryde kolegija, 250 Blaxland Kelių, Ryde, Naujasis Pietų Velsas.

Pertas, Vakarų Australija: Šiaurės metropolitas TAFE, 16 Aberdynas Gatvė, Northbridge WA 6003

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Bakalauro studijos » Matyti Išplėstiniai diplomai » Matyti Sertifikatai » Matyti Diplomai » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Bakalauras Verslo (International Hotel valdymas)

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų January 2019 Australija Adelaide Sydney + 1 daugiau

Per verslo bakalauras (International Hotel Management) jūs išmoksite, kad geriausias žmonių įgūdžių, žinių ir konceptualaus supratimo prie viešbučio ir kurorto pramonės realijas. [+]

Bakalauras Verslo (International Hotel valdymas)

Sveiki atvykę į svetingumo versle pasaulyje. Tapkite kūrybinis lyderis maloniam ir dinamišką pramonės, kuri yra viešbučių valdymo. Per verslo bakalauras (International Hotel Management) jūs išmoksite, kad geriausias žmonių įgūdžių, žinių ir konceptualaus supratimo prie viešbučio ir kurorto pramonės realijas.

Sužinosite kritiškai analizuoti valdymo stilių, ir strateginį mąstymą, reikalingą sėkmingai šioje pramonėje. Pragmatiškas verslo modeliavimas ir du profesionalūs darbu pagrįsti galimybės padės jums formuoti savo karjerą. Gausite profesinę patirtį, žinias ir įgūdžius realioje darbo aplinkoje.... [-]


Bakalauro verslo (konferencijų ir renginių valdymas)

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų January 2019 Australija Perth

Bakalauras Verslo (Konvencijos ir renginių valdymą) suteikia jums galimybę patekti į jaudinantį pasaulį renginių vadybos, sektorių, kuris brandintas pastaraisiais metais Australijoje ir vis vaidina svarbų vaidmenį į darbo verslo profilius, viešųjų ryšių kampanijų kūrimo ir darbuotojų profesinį tobulėjimą. [+]

Bakalauras Verslo (Konvencija ir renginių vadyba)

Bakalauras Verslo (Konvencija ir renginių vadyba) siūlo jums galimybę patekti į jaudinantį pasaulį renginių vadybos, sektorių, kuris brandintas pastaraisiais metais Australijoje ir vis vaidina svarbų vaidmenį darbo verslo profilius, viešųjų ryšių kampanijas ir darbuotojų profesinį tobulėjimą kūrimą.

Programą ir prekių pristatymai, konferencijos, parodos ir įvairūs kiti su verslu susijusios ir socialinės renginiai Visi patenka renginio vadovų vaidmenį.

patys Festivaliai taip pat yra auganti rinka, kaip vis daugiau ir daugiau bendruomenės realizuoti pajamų atstovaujamos laikomų savo miesto ar vietovės renginius potencialą. "Verslo turizmas" arba "verslo renginiai" reiškia, susitikimai, skatinamosios kelionės, konferencijų ir parodų pramonės šakų, svarbiausia dalis, kuri yra susitikimai pramonė, kelių milijardų dolerių įmonė visame pasaulyje.... [-]


Bakalauro verslo (tarptautinis restoranas valdymas)

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų January 2019 Australija Adelaide Sydney + 1 daugiau

Sveiki atvykę į svetingumo versle pasaulyje. Tapkite kūrybinis lyderis sparčiai tempas pasaulyje restorano valdymą. Su Le Cordon Bleu jūs išmoksite, kad geriausias žmonių įgūdžių, žinių ir konceptualaus supratimo, kad reikia sukurti ir veikia sėkmingai restoranas realijas. [+]

bakalauro verslo (tarptautinis restoranas valdymas)

Sveiki atvykę į svetingumo versle pasaulyje. Tapkite kūrybinis lyderis sparčiai tempas pasaulyje restorano valdymą. Su Le Cordon Bleu jūs išmoksite, kad geriausias žmonių įgūdžių, žinių ir konceptualaus supratimo, kad reikia sukurti ir veikia sėkmingai restoranas realijas.

Verslo bakalauras (Tarptautinis restoranas valdymas) bus išmokyti jus kritiškai analizuoti valdymo stilių, ir strateginį mąstymą, reikalingą sėkmingai šioje pramonėje. Pragmatiškas verslo modeliavimas ir du profesionalūs darbu pagrįsti galimybės padės jums formuoti savo karjerą. Gausite profesinę patirtį, žinias ir įgūdžius realioje darbo aplinkoje.... [-]


Bakalauro verslo (turizmo vadyba)

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų January 2019 Australija Perth

Pradėti sau į besiplečiančią turizmo sektoriuje, kad pramonė išgyvena nišą augimą kulinarijos ir gastronomijos turizmo ir renginio valdymą. Bakalauras Verslo (turizmo vadybos) sujungia pasaulines tendencijas ir perspektyvas, daugiausia dėmesio skiriant vietos vystymosi, žmogiškųjų išteklių įgūdžių su žmonėmis orientuotą ir kultūrų tarpusavio bendravimo. [+]

bakalauro verslo (turizmo vadyba)

Pradėti sau į besiplečiančią turizmo sektoriuje, kad pramonė išgyvena nišą augimą kulinarijos ir gastronomijos turizmo ir renginio valdymą.

Bakalauras Verslo (turizmo vadybos) sujungia pasaulines tendencijas ir perspektyvas, daugiausia dėmesio skiriant vietos vystymosi, žmogiškųjų išteklių įgūdžių su žmonėmis orientuotą ir kultūrų tarpusavio bendravimo.

Turizmas tapo sudėtingas ir lankstus pramonės, palaikoma reikšmingų biudžetų, moderniausiomis technologijomis bei sudėtingus logistikos. Yra daug ir įvairių darbo galimybėmis mūsų absolventų, pavyzdžiui, IT, marketingo, tiekimo grandinės ekonomika, ar net maisto ir vyno takais arba išsaugojimo plėtra. ... [-]


Kontaktai

Le Cordon Bleu Australia (Adelaide)

Adresas Le Cordon Bleu Adelaide Days Road Regency Park ,
5010 Adelaide, South Australia, Australija
Interneto svetainė https://www.cordonbleu.edu/adelaide/home/en
Telefonas +61 8 8348 3000

Le Cordon Bleu Australia (Melbourne)

Adresas Le Cordon Bleu Melbourne 488 South Road Moorabbin , Victoria
3189 Melbourne, Victoria, Australija
Interneto svetainė http://www.cordonbleu.edu/melbourne/home/en
Telefonas +61 3 9209 5938

Le Cordon Bleu Perth Institute

Adresas Le Cordon Bleu Perth 16 Aberdeen Street
6000 Perth, Western Australia, Australija
Interneto svetainė https://www.cordonbleu.edu/perth/home/en
Telefonas +61 1300 300 822

Le Cordon Bleu Australia (Sydney)

Adresas Le Cordon Bleu Sydney 250 Blaxland Road Ryde , New South Wales
2112 Sydney, New South Wales, Australija
Interneto svetainė http://www.cordonbleu.edu/sydney
Telefonas +61 1800 064 802