Oficialus aprašymas

Nuo pat savo veiklos pradžios 2003 m. "Eagle" akademija buvo geriausias Australijos pasirinkimas Australijos ir tarptautiniams studentams, ieškantiems išsamios sporto, fitneso ir rekreacijos akademijos su daugybe galimybių. Eagle akademija nuolat tobulina ir keičia kursų auką, kad suteiktų mūsų studentams būtent tai, ko jie nori. Dabar turime anglų ir verslo kursus!

Eagle akademija turi kvalifikaciją ir kursus verslo, anglų kalbos, lauko laisvalaikio, sporto, laisvalaikio ir fitneso srityse, siekdama padidinti savo naudingų kursų asortimentą tiems, kurie nori dirbti sporto klubuose, sporto salėse, turizmo, svetingumo ar kitose verslo srityse. Mėgaukitės savo garsiu draugišku aptarnavimu ir nesunku suprasti, kodėl per pastaruosius metus "Eagle Academy" pasirinko daugiau nei 500 studentų iš kiekvieno žemyno.

Mūsų tikslas - suteikti kokybišką mokymą ir instruktavimą, kokybišką aplinką, už prieinamą kainą, suteikti studentams aiškų pranašumą prieš kitus.

Mes dirbame su kitais pirmaujančiais sporto akademijais ir centrais, norėdami pristatyti mūsų programas (žr. Žemiau). Naudodamiesi šiomis specialiomis akademijomis, visi pasirinkę sporto lyderiai gauna daugybę aukščiausios kvalifikacijos trenerių ir geriausių renginių Australijoje.

Nesvarbu, ar studentai domisi bendromis sporto ar pramogos žiniomis, tokiomis kaip mityba, ar sporto administravimu; instruktoriaus kursai fitneso, naršymo ar kitų vandens užsiėmimų metu; verslo karjera; arba tobulinti savo įgūdžius kalboje ir raštu anglų kalba; mes galime patenkinti jų poreikius.

Dabar mes turime universitetus Fortitude Valley, Carina, Broadbeach ir Coolangatta!

Mes norėtume pasveikinti jus į akademiją ir pasitikėti, kad jūsų pasirinktas kursas yra viskas, ko tikėjotės, kad jūsų sportas, fitnesas, verslas, poilsis ar anglų kalbos įgūdžiai gerėja, o svarbiausia, kad jums patinka mūsų laikas su mumis. Prašome pranešti mums, jei galime bet kada padėti.

Programs taught in:
Anglų

Carina Campus

Fortitude Valley Campus

Southport Campus

Address
56 Nerang St.
4215 Southport, Queensland, Australija
Address
360 St Pauls Terrace
4006 Brisbane, Queensland, Australija
Address
70 Griffith Street
4225 Coolangatta, Queensland, Australija
Address
56 Zahel Street
4152 Brisbane, Queensland, Australija