Read the Official Description

Ar tu galvoji apie studijas Australijoje? University of Southern Queensland (USQ) didžiuojasi tuo, kad teikia kuo geresnę paramą, kad padėtų jums pasiekti savo studijų ir karjeros tikslų. USQ studentai naudojasi mažos klasės dydžiais, bendromis mokymosi erdvėmis ir paramos paslaugomis, kad pagerintų savo studijų patirtį. Su studentais iš daugiau nei 80 šalių ir tarptautiniu mastu akredituotų laipsnių ir programų, galite pasirinkti studijuoti universitete, išorės ar internete.

Apie mus

Pietų Kvinslendo universitetas yra dinamiškas universitetas, skirtas teikti kokybiškus laipsnius ir programas lanksčiai ir palaikančiai aplinkai. Per 50 metų USQ tapo žinoma mokymo ir tyrimų institucija, teikianti švietimo paslaugas visame pasaulyje iš trijų regioninių vietų: Toowoomba, Springfildas ir Ipsvichas. Mes taip pat turime centro, esančio Stanthorpe.
Mūsų studentus moko dėstytojai, kurie yra jų sričių lyderiai, kurie, kaip ir mūsų programos, nuolat atnaujina nuolat besikeičiančią pramonės šaką. Mes didžiuojamės, kad esame "Queensland" Nr. 1 absolventams, dirbantiems visą darbo dieną ("Graduate Destinations Survey", 2014-2016 m.). Nepriklausomai nuo to, ar mūsų mokiniai mokosi internetu ar universitetuose, mūsų tikslas yra suteikti jiems asmeninį palaikymą.
Kiekvienas studentas turi prieigą prie USQ studentų santykių pareigūnų (SRO), kurie gali juos remti per savo mokymosi kelionę.

Kursai

Programos, kurias siūlo "USQ", yra skirtos parengti pramonės specialistus, tarptautiniu mastu pripažintus ir kvalifikuotus absolventus. "USQ" galite studijuoti diplomo, bakalauro, magistrantūros ir mokslinių tyrimų lygiu. Taip pat galite pasinaudoti mūsų profesinio tobulėjimo bendraisiais kursais, " Pathway programomis ir anglų kalbos kursais, kad pagerintumėte savo karjerą.

Beveik 28000 studentų iš viso Australijos ir visame pasaulyje pasirenka mokytis USQ šiose srityse:

 • Verslas ir komercija
 • Kūrybinės ir žiniasklaidos priemonės
 • Švietimas
 • Inžinerinė ir buitinė aplinka
 • Sveikata ir bendruomenė
 • Humanitariniai mokslai ir komunikacija
 • Informacinės technologijos
 • Teisė ir teisingumas
 • Mokslai
 • Tyrimai
 • Anglų kalbos ir Pathway programos
 • Profesinis tobulėjimas.

USQ Toowoomba

"USQ Toowoomba" yra originalus universiteto miestelis ir gerai įrengtos įvairios įstaigos, aprūpintos įvairiais studentų poreikiais. "USQ Toowoomba" yra didžiausias USQ trys studentų miesteliai dėl savo dydžio. Jis siūlo visą universitetinę patirtį, susijusią su gyvenamosiose kolegijose ir daugybe studentų gyvenimo, papildančių akademinę programą.

"USQ Toowoomba" yra viename iš didžiausių Australijos vidaus miestų, tik per valandą keturiasdešimt minučių kelio automobiliu į vakarus nuo Brisbeno ir netoli Toowoomba Wellcamp oro uosto.

"USQ" taip pat siūlo nemokamą kasdieninį tarpmiestinį autobusų autobusą tarp USQ Toowoomba, USQ Springfildo ir USQ Ipswich, suteikiant studentams daugiau galimybių ir lankstumo lankyti klases priklausomai nuo jų poreikių.

USQ Springfield

"USQ Springfield" yra modernus ir modernus universitetas, įsikūręs vienos iš Kvinslando sparčiausiai augančių regionų širdyje.

"USQ Springfield" siūlo platų studentų ir magistro laipsnių pasirinkimą ryškioje aplinkoje, tik 25 minučių kelio nuo "Ipswich BCD", 45 minučių nuo Brisbeno miesto ir valandos nuo "Gold Coast".

Universiteto skaitmeninio gaminio ir veiklos centro stendas apima universiteto standartinę transliavimo televizijos ir radijo gamyklą bei repeticijų erdves, taip pat bendrus mokymo kambarius, visiškai naujas laboratorijas.

"USQ Springfield" pasaulinio lygio skrydžio treniruoklis yra pirmas tokio tipo Kvinslandas. USQ simuliatorius yra siauras kūno srautas, kur aviacijos studentai gali pakartoti visą skrydį, tiek reguliarius, tiek nenormalius scenarijus atlikdami patikrinimus ir procedūras.

USQ Ipswich

USQ Ipswich universitetas yra paveldo vietoje viename iš seniausių Australijos miestų. Mes esame "Ipswich" nariai nuo 2006 m., O regionas auga, mes plečiame savo įsipareigojimus regionui.

"USQ Ipswich" lapuočiame miesteliuose yra didžioji vieta visame mieste, taip pat nuostabi biblioteka, kurioje yra gyvas atogrąžų miškas. Universitetas yra 55 minučių nuo Brisbeno miesto, valanda ir 15 minučių nuo Gold Coast, ir yra prieinama viešuoju transportu. USQ Sveikatos ir gerovės mokykloje, USQ Ipswicho namuose yra specialiai paramedicinos mokymo įstaigos ir naujos klinikinės slaugos laboratorijos, sporto aikštelės, kavinė ir sporto salė.

Prisijungęs

Su internetiniu studijų centru "USQ" lengviau nei bet kada atlikti tyrimą, kuris atitiktų jūsų gyvenimą. Mes orientuojamės į studentų sėkmę, todėl jums lengviau pritaikyti savo karjeros tikslus, visiškai akredituotus laipsnius į jūsų įtemptą gyvenimą. Tiesą sakant, mes esame vienintelis universitetas Kvinslande absolventams, dirbantiems visą darbo dieną ("Graduate Destinations Survey", 2014-2016 m.). Galite mokytis ne visą darbo dieną arba visą darbo dieną arba pakeisti savo studijų krūvį kaip gyvenimo pasikeitimus jums - jūsų klasė yra arti jūsų kompiuterio.

Mūsų studentai, kurie pasirenka studijuoti internetu, yra labai dalis mūsų universitetų bendruomenių ir yra labai laukiami, kad galėtume dalyvauti universitete su mumis, taip pat pasinaudoti daugybe įrenginių ir paramos paslaugų, kurias turime pasiūlyti.

Studentai internete gali naudotis savo lankstus internetinės klasės, kuris leidžia jiems pasirinkti, kur mokytis studijuojant, ir net, kaip jie mokosi. Nenuostabu, kad daugiau kaip 75% mūsų studentų nusprendžia mokytis per šį režimą.

Tarptautinė studentų parama

 • Nemokamas oro uostų surinkimas ir perkėlimas į jūsų apgyvendinimą naujiems atvykstantiems studentams
 • Gyvenamieji koledžai ir nakvynės namai
 • Tarptautinė studentų darbo grupė JAV karjeros centre
 • Studentų gerovė, sveikata, konsultavimas ir gerovė
 • Daugiakryptis palaikymas ir paslaugos
 • Reguliarūs studentų renginiai ir veikla
 • Invalidumo ištekliai.

Sužinokite daugiau informacijos apie USQ International paslaugas.

Kur apsistoti?

Jei planuojate studijuoti universiteto mieste su USQ, yra keletas apgyvendinimo galimybių, kad atitiktų kiekvieną biudžetą - visi jie yra arti kiekvieno USQ miestelio. Sužinokite daugiau apie apgyvendinimą su USQ.

Ar esate pasiruošęs kreiptis į USQ?

Prašymas studijuoti su USQ yra lengvas! Sužinokite daugiau apie mūsų paraiškų teikimo procesą ir paleiskite savo paraišką. Nepamirškite, kad mokestis už paraiškos pateikimą už USQ nėra.

Tyrimai

USQ yra įsipareigojusi atlikti mokslinius tyrimus, kurie yra ne tik akademiniai, bet ir užsiimantys pramone bei suinteresuotosiomis šalimis ir prisidedantys prie naujovių, kurios naudingos mūsų bendruomenėms, tautai ir už jos ribų.

Mūsų mokslinių tyrimų kultūros raktas yra susijęs su pramone, kad suprastų problemas, su kuriomis susiduria sektorius, ir bendrai kuria naujas idėjas ir technologijas, kurios daro realią įtaką konkrečiai naudai. Mes turime didelių mokslinių tyrimų pajėgumų ir patirties šiose srityse;

 • Žemės ūkis ir žemės ūkio verslas
 • Astrofizika
 • Kultūros paveldas ir archeologija
 • Skaitmeninis gyvenimas
 • Aplinkos mokslai
 • Sveikatos ir elgesio mokslai
 • Matematiniai mokslai ir hiperizmas
 • Medžiagų inžinerija ir inžinerijos technologijos
 • Regioninė bendruomenė ir ekonominė plėtra

Mes esame tarptautiniu mastu pripažinta, kad dirbame būsimose medžiagose ir sudėtinėse medžiagose, glaudžiai bendradarbiaudami su tarptautiniais pramonės partneriais ir kitomis mokslinių tyrimų institucijomis, siekdami nustatyti perspektyvius, aplinkai nekenksmingus sprendimus kai kurioms didžiausių pasaulyje prekėms.

USQ taip pat sparčiai vystosi kaip pasaulinė žemės ūkio sistemų ir tvarių kaimo kraštovaizdžių mokslinių tyrimų lyderė, vykdanti mokslinius tyrimus aplinkos mokslų, skaičiavimo ir matematikos mokslų, žemės ūkio mokslų ir inžinerijos srityse. Tarptautiniai mokslinių tyrimų projektai Azijoje padeda gerinti drėkinimą, daržovių gamybą ir prekybą kavos produktais.

Iš superfoodo į regioninį vėžio išgyvenimą mūsų mokslininkai siekia pagerinti gyvenimo kokybę visiems per mūsų sveikatos tyrimus. Projektai apima išskirtinius regionų ir kaimo gyventojų poreikius, susijusius su sveikatos priežiūros sistemų, mokslo ir technologijų, prieigos ir priežiūros, infrastruktūros ir naujovių srities tyrimais. USQ tyrėjai taip pat tyrinėja funkcinių maisto produktų potencialą pakeisti žmogaus nutukimą ir lėtines uždegimines ligas, todėl pagrindas galiausiai suteikia optimalią naudą sveikatai, siekiant sumažinti riziką, susijusią su lėtiniais gyvenimo būdo sutrikimais.

Magistro studijų studentai "USQ" turi prieigą prie daugybės įrenginių, o mūsų tyrėjai ir partneriai tobulina dinaminę ir naudingą aplinką. USQ inovacinis aukštojo mokslo laipsnis pagal mokslinių tyrimų (HDR) programas išplečia studentų akiratį ir pasiruošia jiems užkirsti kelią karjerai jų pasirinktose srityse, siekiant pagerinti jų įsidarbinimo galimybes ir inovacijų įgūdžius.

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

University of Southern Queensland (USQ)

Archeologai mums suteikia galimybę pamatyti, kaip praeityje žmonės gyveno ir kaip jie bendrauja tarpusavyje ir aplinkoje. Praeities medžiagų trakų tyrimai taip pat padeda ... [+]

Atidarykite langą į praeitį

Archeologai mums suteikia galimybę pamatyti, kaip praeityje žmonės gyveno ir kaip jie bendrauja tarpusavyje ir aplinkoje. Praeities medžiagų trakų tyrimai taip pat padeda žmonėms priimti svarbius sprendimus dėl turtų, išteklių ir kultūros paveldo šiandien.

Menų (archeologijos) bakalauro studijoje jūs išmoksite iš pačių geriausiai žinomų Australijos archeologų ir galėsite pasinaudoti praktiniais archeologiniais mokymais, įskaitant lauko metodus ir laboratorinę analizę.

Mintys apie studijas iš išorės? Jūs patiriate visus kurso elementus - praktinius ir teorinius - žiūrėdami filmuotąsias klases ir sugebėdami tvarkyti 3D atspausdintus kaulus ir kitus egzempliorius.... [-]

Australija Toowoomba Australia Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Naršyti žurnalistikos pasaulį su meno bakalauro (žurnalistikos studijomis). Per šį pagrindinį dalyką sužinosite, kokią istoriją ir plėtrą laisvosios spaudos dėstytojai tu ... [+]

Atraskite žurnalistikos istoriją

Naršyti žurnalistikos pasaulį su meno bakalauro (žurnalistikos studijomis). Per šį pagrindinį dalyką sužinosite, kokią istoriją ir plėtrą laisvosios spaudos dėstytojai turi dešimtmečius žurnalistikos patirties. Jūs išmoksite naujienų įstaigų praktiką šiuolaikiniame pasaulyje ir suprasite jiems priklausančias teorijas ir principus.

Menų bakalauro studentai, norintys tapti žurnalistų praktikuojančiais pramonės atstovais, turėtų išnagrinėti žurnalistus 12 skyrių, išplėstinį magistro laipsnį.

Karjeros rezultatai

Absolventai bus pasirengę būti žurnalistų mokslininko, tyrėjo ar žiniasklaidos komentatoriaus / specialisto karjera.... [-]

Australija Toowoomba Springfield Australia Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Norite tapti profesionaliu rašytoju? Per menų bakalaurą (kūrybinis ir kritinis rašymas) galite kurti ir tobulinti savo gebėjimą rašyti įdomius kūrinius įvairioms auditori ... [+]

Tapk rašytoju, kurį norėtumėte skaityti

Norite tapti profesionaliu rašytoju? Per menų bakalaurą (kūrybinis ir kritinis rašymas) galite kurti ir tobulinti savo gebėjimą rašyti įdomius kūrinius įvairioms auditorijoms ir rinkoms. Sužinokite, kaip elgtis kūrybiškai ir kritiškai mąstyti apie rašymą, ir kurti neįtikėtinus, profesionalius pasakojimus grožinės literatūros ir grožinės literatūros. Būsite eksperimentuoti su įvairiomis formomis, žanrais ir rašymo stiliumi ir sužinoti, kaip sudaryti, parašyti, redaguoti ir redaguoti savo darbą paskelbtam standartui.

Pramonės bendradarbiavimas

Jūs dirbate kartu su kitais besikuriančiais rašytojais, redaktoriais ir leidėjais, norėdami kurti internetines ir spausdintines publikacijas. Šis pagrindas suteiks jums kūrybinio rašymo meno supratimą, taip pat supažindins jus su teorijomis ir filosofijomis, kurios informuoja profesionalius rašytojus ir rašymo industriją.... [-]

Australija Toowoomba Springfield Australia Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Kodėl su mumis studijuoti visuomeninius santykius? Viešųjų ryšių specialistai yra organizacijų ir korporacijų balsas. Jie bendrauja žiniasklaidos, klientų, tiekėjų, bendr ... [+]

Būk balsu

Kodėl su mumis studijuoti visuomeninius santykius? Viešųjų ryšių specialistai yra organizacijų ir korporacijų balsas. Jie bendrauja žiniasklaidos, klientų, tiekėjų, bendruomenės, vyriausybės, pramonės, darbuotojų ir kitų grupių, kurie sąveikauja su organizacija, kurioje jie dirba.

Mūsų bakalauras (ryšiai su visuomene studijos) laipsnis bus suteikti jums svarbius pramonės įgūdžius, moko jus, kaip sukurti visuomenės informavimo kampanijas ir pagerinti organizacijas, viešąsias ir žiniasklaidos santykius.

Mūsų dėstytojai yra aktyvūs šioje pramonės šakoje ir turi ryšius dėl referalų ir stažuočių. Mes taip pat turime ryšių su visuomene patariamojo komiteto vyresniųjų specialistų, kurie visada nori suteikti studentams konsultacijas ir padėti jiems įgyti stažuotes.... [-]

Australija Toowoomba Australia Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Įdomus ir besikeičiantis pasaulinis politinis klimatas yra tautų, politinių sistemų ir ideologijų, ekonomikos, saugumo režimų, politikos struktūrų ir institucinių struktū ... [+]

Suprasti pasaulinį politinį klimatą

Įdomus ir besikeičiantis pasaulinis politinis klimatas yra tautų, politinių sistemų ir ideologijų, ekonomikos, saugumo režimų, politikos struktūrų ir institucinių struktūrų derinys.

Menų bakalauras (tarptautiniai santykiai) suteikia jums galimybę sužinoti, kaip šalys ir regionai bendrauja pasauliniu mastu, ir ištirti problemas, su kuriomis susiduria šie santykiai. Jūs taip pat gausite aiškų supratimą apie Australijos vidaus ir tarptautinius reikalus.

Mūsų studentai gali įtraukti studijų užsienyje patirtį arba stažuotes pagal Australijos nacionalinės stažuotės programą, kad suteiktų jiems pranašumą, kai ateis laikas rasti darbą.... [-]

Australija Toowoomba Australia Online
February 2019
3 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

University of Southern Queensland (USQ)

Su bakalauro biologijos magistro laipsniu įgysite plačių žinių apie biologiją, chemiją ir ryšius bei išsamesnes žinias tokiose disciplinose kaip biochemija, genetika, mik ... [+]

Plačiai suprasti mokslą

Su bakalauro biologijos magistro laipsniu įgysite plačių žinių apie biologiją, chemiją ir ryšius bei išsamesnes žinias tokiose disciplinose kaip biochemija, genetika, mikrobiologija ir fiziologija. Šis laipsnis suteiks jums tvirtą pagrindą įvairiems su mokslu susijusiems karjeros ar labiau specializuotos magistrantūros studijų.

Karjeros rezultatai

Kaip absolventas jūsų karjeros galimybės apima; mokslo darbuotojas (universitetai, gynyba, CSIRO, DPI, pramonė, vyriausybė ir sveikata), technikos specialistas (laboratorijos), žemės ūkio mokslininkas, techninis / prekybos atstovas farmacijos, medicinos ir biotechnologijų pramonės šakose, molekulinės biologijos specialistai, mikrobiologai. Po tolesnio tyrimo galėsite tapti biotechnologu, dietologu, mokslininku, antrinio mokslo mokytoju ar medicinos specialistu. Darbo galimybės taip pat egzistuoja laboratorijų darbuose žemės ūkio, maisto, sveikatos, medicinos, veterinarijos, švietimo ir pramonės srityse, augalų veisimui, mokslo žurnalistikai.... [-]

Australija Toowoomba Australia Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Jei norėtumėte mokytis kompiuterių ir mokslo, tuomet tai yra jūsų laipsnis. Mokslų bakalauras (Kompiuterija) plėtoja jūsų įgūdžius ir žinias keliose pagrindinėse kompiute ... [+]

Ši programa šiuo metu yra pakartotinai akredituota, todėl gali būti padaryta tam tikrų pakeitimų.

Dinamiška, pasaulinė ir paklausa

Jei norėtumėte mokytis kompiuterių ir mokslo, tuomet tai yra jūsų laipsnis. Mokslų bakalauras (Kompiuterija) plėtoja jūsų įgūdžius ir žinias keliose pagrindinėse kompiuterių srities srityse, įskaitant programinės įrangos kūrimą ir kompiuterines sistemas. Jūs galite derinti savo kompiuterinius įgūdžius su kitais mokslo tyrimais. Tai puikus studijų kelias, jei norėtumėte tapti antrinio mokslo ir kompiuterių mokytojais.

Problemų sprendėjai ir novatoriški mąstytojai

USQ skaičiavimo laipsniai yra lankstūs ir susiję su darbo jėga, kuri klestėja mokslu ir technologijomis. Baigus studijas, jūs tapsite geresniu problemų sprendimo ir naujovišku mąstytoju. Jūs turėsite aukštą akademinį standartą ir konkurencinį pranašumą karjeroje, kuri yra dinamiška, pasaulinė ir paklausa.... [-]

Australija Toowoomba Australia Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Ar norite atlikti pagrindinį vaidmenį mokslo, švietimo, pramonės ir visuomenės srityse? Mokslo bakalauras (matematika), suderinantis mokslinio požiūrio griežtumą ir logik ... [+]

Suderinkite griežtumą ir logiką

Ar norite atlikti pagrindinį vaidmenį mokslo, švietimo, pramonės ir visuomenės srityse? Mokslo bakalauras (matematika), suderinantis mokslinio požiūrio griežtumą ir logiką su profesinės srities ypatumais, yra skirtas tiems, kurie nori rasti numerių, erdvės ir abstrakcijos modelius. Siūlome kursus, susijusius su algebra ir skaičiavimais, aukštosios skaitmeninės skaičiavimo ir pagrindų matematikos, inovacinis laipsnis naudoja internetines technologijas, siekiant pagerinti mokymosi patirtį.

Karjeros rezultatai

Ar norėtumėte dirbti Australijos statistikos biure, vienoje iš "didžiųjų keturių" bankų, draudimo kompanijos, skaičiavimo, logistikos, inžinerijos ar finansų srityse? Na absolventai šio laipsnio yra didelė paklausa įvairiose pramonės šakose. Tam tikros darbo vietos yra matematiko, operacijų vadybininko, finansų analitiko, sistemų analitiko, tiekimo grandinės analitiko, verslo sistemų analitiko, duomenų gavybos tyrėjo, kalbos apdorojimo tyrėjo ir rinkos tyrėjo. Daugelis mūsų studentų taip pat dirba kaip antriniai ar aukštojo mokslo matematikos mokytojai po tolesnio tyrimo.... [-]

Australija Toowoomba Australia Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Ar turite svajonių auginti savo vynuoges ar gaminti kokį vyną Burgundijoje, Margaret upėje ar granito juostoje? Ar norite būti svarbi įdomios ir augančios pramonės dalis? ... [+]

Sūkuriai, šnibždėti, gurkšnoti, nerti ir mokytis

Ar turite svajonių auginti savo vynuoges ar gaminti kokį vyną Burgundijoje, Margaret upėje ar granito juostoje? Ar norite būti svarbi įdomios ir augančios pramonės dalis? Svajokite ne daugiau. USQ mokslų bakalauras (vyno mokslų) yra vienintelis tokio pobūdžio laipsnis Šiaurės Australijoje, ir jis nepasitenkins.

Kvinslando vynuogių turizmo koledže naudojantis specialiai sukurta 8,5 milijono švietimo ir mokymo įstaiga, Kvinslando vynuogių turizmo kolegija siūlo mokymus vietoje komerciniuose vynuogynuose, vynuogynuose, vynuogių laboratorijose ir jutimo analizėje kartu su regioninėmis vyno laidomis. Kas galėtų atsigręžti į gyvenamąją mokyklą vienos iš Australijos sparčiai augančių vyno rajonų širdyje? Labai pritaikytas ir analitinis, kursas tinka mokyklos netekusiems asmenims, tarptautiniams studentams, gamintojams ir tiems, kurie ieško karjeros pokyčių.... [-]

Australija Toowoomba Australia Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Mokslo bakalauras (apdovanojimai) suteikia jums galimybę išplėsti savo žinias ir įgūdžius konkrečioje disciplinos srityje, kuri jus domina. Remdamiesi savo chemijos bakal ... [+]

Išplėskite savo bakalauro specialybę

Mokslo bakalauras (apdovanojimai) suteikia jums galimybę išplėsti savo žinias ir įgūdžius konkrečioje disciplinos srityje, kuri jus domina. Remdamiesi savo chemijos bakalauro studijomis, turėsite galimybę išplėsti savo žinias atliekant mokslinius tyrimus. Jūs atliksite mokslinių tyrimų projektą ir pateiksite jam ataskaitą, kurią prižiūrės atitinkamo personalo narys.

"Honours" programa leis jums įvertinti profesionalius standartus, reikalingus praktikuojančiam mokslininkui, ir šiuolaikinio mokslo ir technologijų etikos iššūkius. Jūs taip pat dalyvausite mokslinių tyrimų komandose, pateksite į pažangius eksperimento ir literatūros tyrimo metodus ir galėsite susisiekti su platesne mokslo bendruomene vietiniame regione, kitur Australijoje ir užsienyje.... [-]

Australija Toowoomba Australia Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Jūs sužinosite apie maisto chemiją ir analizę, maisto perdirbimą ir produktų kūrimą, taip pat maisto saugą. Taip pat galėsite suvokti maisto komponentų poveikį žmonių mai ... [+]

Išraiškyk savo aistra maistui ir mokslui

Maisto pramonė suteikia pridėtinę vertę šalies žemės ūkiui ir vis dažniau eksportuoja į pasaulio rinkas. Galite būti didžiausia Australijos apdirbamoji pramonė, studijuodami USQ mokslų bakalaurą (Maisto mokslas) ir atraskite mokslą, susijusį su naujų maisto produktų kūrimu.

Jūs sužinosite apie maisto chemiją ir analizę, maisto perdirbimą ir produktų kūrimą, taip pat maisto saugą. Taip pat galėsite suvokti maisto komponentų poveikį žmonių maistui ir sveikatai.

USQ yra "besivystančių" maisto produktų rinkos, pvz., Violetinės morkos ir karalienės granato slyvų, besivystančių rinka. Universitetas yra pasaulinis maisto produktų tyrimo lyderis (ERA nacionalinė ataskaita, 2015 m.).... [-]

Australija Toowoomba Australia Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Ar norite studijuoti mokslo laipsnį nuotoliniu būdu ar universitetuose, kad padėtumėte save jaudinančią karjerą naujose "žaliosios" profesijose? Moksleivių bakalauras (ap ... [+]

Lankstus "žalias" laipsnis

Ar norite studijuoti mokslo laipsnį nuotoliniu būdu ar universitetuose, kad padėtumėte save jaudinančią karjerą naujose "žaliosios" profesijose? Moksleivių bakalauras (aplinka ir tvarumas), kuriame daugiausia dėmesio skiriama klimatologijai, ekologijai ir išsaugojimui, yra skirtas tiems, kurie nori ištirti aplinkosaugos mokslus, biologinės įvairovės išsaugojimą ir praktinius klimato kaitos švelninimo ir prisitaikymo aspektus bei gamtos išteklių valdymą, siekdami daugiau tvari ateitis. Norite daugiau sužinoti apie svarbiausius aplinkosaugos klausimus ir žmogaus poveikį pasauliui socialines, politines ir aplinkosaugines pasekmes? Mes tikimės dalintis savo žiniomis ir patirtimi su jumis.... [-]

Australija Toowoomba Australia Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

University of Southern Queensland (USQ)

Ar domitės ankstyvojo vaikų ugdymo karjera? USQ "Ankstyvosios vaikystės" bakalauras suteiks Jums rekordas, reikalingas ankstyvojo ugdymo ir vaikų priežiūros sektoriuje. D ... [+]

Su vaikais orientuotas mokymasis

Ar domitės ankstyvojo vaikų ugdymo karjera? USQ "Ankstyvosios vaikystės" bakalauras suteiks Jums rekordas, reikalingas ankstyvojo ugdymo ir vaikų priežiūros sektoriuje. Daug dėmesio skiriant žinioms, įgūdžiams, praktikai ir vertybėms, būdingoms šiuolaikiniam ankstyvojo ugdymo gerosios patirties supratimui, jums bus suteikta galimybė dirbti su vaikais ir šeimomis daugelyje ankstyvųjų mokymosi aplinkų.

Su USQ turėsite galimybę studijuoti savo ankstyvojo vaikystės laipsnį internetu, universitete ar abiejų derinių.

Įgyti profesinę patirtį

Jūs gausite praktinę karjeros patirtį su 80 dienų tikslinei profesinei praktikai. Tiek tarptautiniams, tiek vietiniams studentams siūloma, kad 50 proc. Profesinės praktikos vyktų Australijoje.... [-]

Australija Toowoomba Springfield
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

... [+]

[-]
Australija Toowoomba Springfield Australia Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
4 - 8 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

... [+]

Specialybių

Žemės ūkio inžinerijos studijos civilinės inžinerijos kompiuterių sistemų inžinerija Elektros ir elektronikos inžinerija aplinkos inžinerija infrastruktūros valdymas Mechaninė

Profesinė akreditacijos

[-]
Australija Toowoomba Springfield Australia Online
July 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 - 6 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Jei žinote, kad norite dirbti IT srityje, bet nenorite per anksti susiaurinti savo dėmesį, informacinių sistemų plėtros pagrindas yra idealus. Jūs gausite daugybę įgūdžių ... [+]

Prisijunkite prie jaudinančio ir dinamiško sektoriaus

Mes gyvename vis labiau susijusiame pasaulyje, kuriame kasdien pateikiami nauji iššūkiai. Mūsų pasauliui reikia žmonių, turinčių įgūdžių realizuoti galiojančių technologijų potencialą, išnaudoti naujų technologijų galimybes ir padėti įmonėms ir organizacijoms pereiti per šį labirintą.

Nustatyta, kad informacinių ir ryšių sektoriuje trūksta kvalifikuotų specialistų, todėl tikimasi, kad šis trūkumas tęsis ir ateityje. Dabar atėjo laikas imtis šio pirmojo žingsnio į karjerą, kuri bus dinamiška, pasaulinė ir paklausa.

Kodėl informacinių sistemų plėtra?

Jei žinote, kad norite dirbti IT srityje, bet nenorite per anksti susiaurinti savo dėmesį, informacinių sistemų plėtros pagrindas yra idealus. Jūs gausite daugybę įgūdžių, kad padėtumėte jums tapti įvairiapusišku ir lengvai prisitaikančiu darbuotoju, taip pat patyrę tiek techninius, tiek verslo klausimus.... [-]

Australija Toowoomba Australia Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Tinklų ir saugumo pagrindas aprūpins jums naujausias tinklo projektavimo, valdymo, saugumo ir sistemų kūrimo bei administravimo įgūdžius. Jūs susipažinsite su problemomis ... [+]

Prisijunkite prie jaudinančio ir dinamiško sektoriaus

Mes gyvename vis labiau susijusiame pasaulyje, kuriame kasdien pateikiami nauji iššūkiai. Mūsų pasauliui reikia žmonių, turinčių įgūdžių realizuoti galiojančių technologijų potencialą, išnaudoti naujų technologijų galimybes ir padėti įmonėms ir organizacijoms pereiti per šį labirintą.

Nustatyta, kad informacinių ir ryšių sektoriuje trūksta kvalifikuotų specialistų, todėl tikimasi, kad šis trūkumas tęsis ir ateityje. Dabar atėjo laikas imtis šio pirmojo žingsnio į karjerą, kuri bus dinamiška, pasaulinė ir paklausa.

Kodėl tinklai ir saugumas?

Tinklų ir saugumo pagrindas aprūpins jums naujausias tinklo projektavimo, valdymo, saugumo ir sistemų kūrimo bei administravimo įgūdžius. Jūs susipažinsite su problemomis sprendžiant kompiuterių tinklus, VoIP, vaizdo konferencijas, tinklo paslaugų administravimą ir įgysite profesinių įgūdžių, kad galėtumėte juos pritaikyti komunikacijos sektoriuje, sveikatos priežiūros, valdžios institucijose ir IT firmose. Baigę pagrindinius kursus gausite žinių ir įgūdžių, reikalingų Cisco Certified Network Associate (CCNA) pramonės sertifikavimui.... [-]

Australija Toowoomba Springfield Australia Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

USQ informacinių technologijų bakalauras (Informacinių technologijų vadyba) yra karjeros orientuotas dalykas, skirtas suteikti jums įgūdžių ir žinių, kurias turėsite dirb ... [+]

Prisijunkite prie jaudinančio ir dinamiško sektoriaus

USQ informacinių technologijų bakalauras (Informacinių technologijų vadyba) yra karjeros orientuotas dalykas, skirtas suteikti jums įgūdžių ir žinių, kurias turėsite dirbti IRT sektoriuje, kurio vertė yra 4,6% Australijos BVP. Jūs pradėsite savo specializaciją savo pirmaisiais metais ir turėsite daugybę galimybių pritaikyti savo mokymąsi į praktiką per pramonės mokymosi patirtį ar projektą. Jūs taip pat turite galimybę pasirinkti antrą pagrindinį iš įvairių verslo, prekybos ir mokslo kursų norint suformuoti norimą karjerą ir sustiprinti savo pozicijas.

Kodėl informacinių technologijų valdymas?... [-]

Australija Toowoomba Springfield Australia Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Sparčiai plėtojant technologijas, interneto greitį ir socialinę žiniasklaidą, specialistai susiduria su iššūkiu, susijusiu su dideliu kiekiu duomenų užfiksavimu, saugojim ... [+]

Sužinokite, kaip užfiksuoti ir transformuoti didelius duomenis

Sparčiai plėtojant technologijas, interneto greitį ir socialinę žiniasklaidą, specialistai susiduria su iššūkiu, susijusiu su dideliu kiekiu duomenų užfiksavimu, saugojimu, perdavimu ir organizavimu. "USQ" informacinės ir technologijos bakalauras (Duomenų analizė) suteiks jums tarpdisciplininių įgūdžių, kad būtų galima surinkti, apdoroti ir interpretuoti didelius duomenų kiekius ir perduoti vertingą informaciją tikslinei auditorijai.

Jūs ieškosite kompiuterių, statistikos, duomenų gavybos, informacinių sistemų, duomenų tvarkymo, rūšiavimo ir pateikimo bei problemų sprendimo, projektų valdymo, komandinio darbo, komunikacijos ir etikos.... [-]

Australija Toowoomba Springfield Australia Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Mūsų taikomosios kompiuterijos mokslo magistras yra skirtas suteikti jums įgūdžių spręsti su kompiuteriu susijusias problemas. Sparčiai plėtojant technologijas ir naujas ... [+]

Prisijunkite prie jaudinančio ir dinamiško sektoriaus

Mes gyvename vis labiau susijusiame pasaulyje, kuriame kasdien pateikiami nauji iššūkiai. Mūsų pasauliui reikia žmonių, turinčių įgūdžių realizuoti galiojančių technologijų potencialą, išnaudoti naujų technologijų galimybes ir padėti įmonėms ir organizacijoms pereiti per šį labirintą.

Nustatyta, kad informacinių ir ryšių sektoriuje trūksta kvalifikuotų specialistų, todėl tikimasi, kad šis trūkumas tęsis ir ateityje. Dabar atėjo laikas imtis šio pirmojo žingsnio į karjerą, kuri bus dinamiška, pasaulinė ir paklausa.

Kodėl taikomoji kompiuterijos mokslo kryptis?

Mūsų taikomosios kompiuterijos mokslo magistras yra skirtas suteikti jums įgūdžių spręsti su kompiuteriu susijusias problemas. Sparčiai plėtojant technologijas ir naujas programas, kuriamos nuolat, sunku pasakyti, kokios bus šios problemos. Neabejotinai yra vienas dalykas, tačiau tai bus įdomu sužinoti.... [-]

Australija Toowoomba Australia Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Būkite naujos kartos energetikos inžinierių dalis ir gaukite patirties dirbti įvairiose pagrindinėse pramonės šakose. Studijuokite, kol dirbsite, per nuotolinio mokymo ar ... [+]

Dirbti įvairiose pramonės šakose

Būkite naujos kartos energetikos inžinierių dalis ir gaukite patirties dirbti įvairiose pagrindinėse pramonės šakose. Studijuokite, kol dirbsite, per nuotolinio mokymo ar universiteto, suteikiant jums lankstumo pritaikyti savo studijų į savo gyvenimą.

Kodėl galia?

Būti tvarios elektros energijos gamybos, perdavimo ir panaudojimo priešakyje ir pasirengti ateities valdžiai Australijoje. Su dabartiniu turinio kursu būsite pasirengę priimti šiuolaikinės energetikos problemas. Jūsų studijų programa leidžia jums dirbti elektrinėse ir analizuoti ekspertų įrangos naudojimą, norint pritaikyti savo praktines žinias šioje srityje.... [-]

Australija Toowoomba Australia Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Sukurk kitą žingsnį į savo ateitį su USQ inžinerijos mokslų bakalauro (civiline). Su galimybe studijuoti užsienyje ar universitete, inžinerijos bakalauras suteikia jums l ... [+]

Sukurk savo ateitį

Sukurk kitą žingsnį į savo ateitį su USQ inžinerijos mokslų bakalauro (civiline). Su galimybe studijuoti užsienyje ar universitete, inžinerijos bakalauras suteikia jums lankstumo pritaikyti savo studijas į savo gyvenimą. Susipažinkite su praktiniais kursais, dirbkite su profesionalia įranga ir sužinokite, kokie įgūdžiai jums reikalingi darbo jėgai.

Su visomis inžinerinės infrastruktūros formomis, supančiomis mus per mūsų kelius, pastatus, tiltus, užtvankas ir vamzdynus; akivaizdu, kad civiliniai inžinieriai atlieka svarbų vaidmenį visuomenėje. Sužinokite pagrindinių projektavimo, planavimo ir statybos pagrindinių infrastruktūros projektus ir plėtoti žinias ir įgūdžius, kurie leis jums pasiekti sėkmės.... [-]

Australija Toowoomba Springfield Australia Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Norite gaminti televizijos / radijo programas, kurti animaciją, kurti dokumentinį filmą ar suprasti vaizdo įrašų ir garso įrašų išraiškas? USQ komunikacijos ir žiniasklai ... [+]

Sukurti įtikinamą žiniasklaidą

Norite gaminti televizijos / radijo programas, kurti animaciją, kurti dokumentinį filmą ar suprasti vaizdo įrašų ir garso įrašų išraiškas? USQ komunikacijos ir žiniasklaidos bakalauras (televizija ir radijas) suteikia praktinę aplinką studentams, besidomintiems profesionaliu žiniasklaidos transliacijų technologijų naudojimu.

Turėsite prieigą prie USQ nuotolinės prieigos radijo ir televizijos studijų. Jūs taip pat gausite vertingos praktinės patirties per USQ stiprus pramonės ryšius su kai kuriomis Kvinslendo žinomiausiomis žiniasklaidos organizacijomis.

Karjeros rezultatai

Galite tęsti karjerą kaip gamybos technikas, studijų kabineto operatorius, animatorius, kameros operatorius, gamybos koordinatorius, skaitmeninės plokštės operatorius, garso ir vaizdo gamintojas arba gamybinės priežiūros vadovas.... [-]

Australija Toowoomba Australia Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Išplėskite savo aistra kūrybiniam menui ir sustiprinkite savo muzikinius sugebėjimus per mūsų kūrybinių menų bakalaurą (apdovanojimai) (muzika). Šis laipsnis padės jums t ... [+]

Kiti praktiniai ir teoriniai gebėjimai

Išplėskite savo aistra kūrybiniam menui ir sustiprinkite savo muzikinius sugebėjimus per mūsų kūrybinių menų bakalaurą (apdovanojimai) (muzika). Šis laipsnis padės jums tobulinti savo praktinius ir teorinius muzikos įgūdžius. Per savo studijas įgysite nepriklausomų mokslinių tyrimų įgūdžių, išmokysite taikyti teoriją ir plėtoti akademinę kompetenciją. Šis laipsnis taip pat suteikia jums galimybę parodyti savo žinias per disertaciją, kurią parašysite prižiūrint savo interesų sferoje.

Karjeros rezultatai

Šis laipsnis suteiks Jums specializuotą ir pažangų mokymą muzikos veikimo srityje, suteiks jums to, ko jums reikia norint sėkmingai dirbti šioje srityje. Jūs turėsite praktinių įgūdžių ir žinių, reikalingų tapti solistu ar ansamblio dalimi, džiazo atlikėja, repetiteur, muzikos kritiku, muzikos administratoriumi, bibliotekininku, koncertų rengėju, koncertmeistru, orkestru muzikantu, mokslininku, studijų mokytoju ir vidurinės mokyklos mokytoja (su tolesnis tyrimas).... [-]

Australija Toowoomba Australia Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Išskleiskite savo aistra teatrui su mūsų kūrybinių menų bakalauro (apdovanojimai) (teatras). Visame šio laipsnio pagrindiniame teatro spektaklyje, teorijoje ar scenos val ... [+]

Pasimokykite savo pasirinkimo stiliumi

Išskleiskite savo aistra teatrui su mūsų kūrybinių menų bakalauro (apdovanojimai) (teatras). Visame šio laipsnio pagrindiniame teatro spektaklyje, teorijoje ar scenos valdyme jūs įsisavinsite antrą Australijos seniausių meistriškumo rengimo įstaigą, o ją palaikys mūsų ekspertai.

Šis laipsnis suteikia jums galimybę patirti lygiavertę studijų praktikos ir teoriškai orientuoto mokymosi derinį, leidžiančią jums sukurti savo pačių atlikimo medžiagą ir įgyti įgūdžių, reikalingų norint išlaikyti karjerą teatre. Taip pat sukursite pažangią dramos ir teatro prigimties ir poveikio žmogaus visuomenėje supratimą.

Karjeros rezultatai... [-]
Australija Toowoomba Australia Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Išplėskite savo vizualiųjų menų teorijos ir praktikos supratimą su mūsų kūrybinių menų bakalauro (apdovanojimai) (vaizduojamieji menai). Šis laipsnis leis jums kritiškai ... [+]

Išplėskite savo karjerą

Išplėskite savo vizualiųjų menų teorijos ir praktikos supratimą su mūsų kūrybinių menų bakalauro (apdovanojimai) (vaizduojamieji menai). Šis laipsnis leis jums kritiškai analizuoti įvairias istorines ir šiuolaikines problemas ir ištirti jų įtaką menams ir visuomenei. Jūs taip pat turėsite galimybę baigti disertaciją savo srities interesų priežiūroje.

Karjeros rezultatai

Šis laipsnis taps jūsų įgūdžiais, suteiks jums to, ko jums reikia norint sėkmingai dirbti kaip praktikuojantis menininkas, vidurinės mokyklos mokytojas (su tolesniu studijavimu), meno kritikas, bibliotekininkas, kuratorius ar meno administravimo, studijų ir galerijų valdymo, bendruomenės srityse meno ir meno tyrimai.... [-]

Australija Toowoomba Australia Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Ar norite dirbti psichologu? Jūs atėjote į reikiamą vietą. USQ psichologijos bakalauras (apdovanojimai) yra sukurtas specialiai tiems, kurie nori tapti praktikuojančiais. ... [+]

Sukurti profesionalų portfelį

Ar norite dirbti psichologu? Jūs atėjote į reikiamą vietą. USQ psichologijos bakalauras (apdovanojimai) yra sukurtas specialiai tiems, kurie nori tapti praktikuojančiais. Todėl programa daug dėmesio skiria mokslinių tyrimų ir profesinių įgūdžių ugdymui, įskaitant gilų supratimą apie etikos principus, kurie informuoja psichologinę praktiką. Kiekvieną semestrą, pradedant nuo jūsų pirmojo USQ, dalyvaus mokslinių tyrimų projektuose ir veikloje, skatinančiuose psichologinius profesinius įgūdžius.

Be to, jūs turėsite daug praktinės patirties palaikomoje aplinkoje. Antrus metus pradėsite daryti praktinius užsiėmimus, o trečius metus - valandas. Dabartiniai studentai dirba tokiose vietose kaip Narkotikų Arm, Neįgaliųjų Paslaugos, Kvinslando policija, vietos mokyklos, NVO ir privačios praktikos. Psichologija gali būti sudėtinga profesija, tačiau iki laipsnio pabaigos turėsite patirti gydymo būdus ir turėsite patirties administravimo psichologiniams tyrimams.... [-]

Australija Springfield
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Jei ieškote karjeros teisės, USQ 3 metų bakalauro laipsnį jus gausite anksčiau. Teisės specialistų priėmimo komisijos akredituotos kaip akademinės kvalifikacijos pripažin ... [+]

Pradėkite savo karjerą anksčiau

Jei ieškote karjeros teisės, USQ 3 metų bakalauro laipsnį jus gausite anksčiau. Teisės specialistų priėmimo komisijos akredituotos kaip akademinės kvalifikacijos pripažinimui kaip advokatė Kvinslendas, JAV teisės akademijos bakalauro laipsnis yra tik keli laipsniai, kurie gali būti baigti per trejus metus.

Jūsų studijos padės jums praktikuoti kaip advokatas ar advokatas Kvinslendas ar teisės specialistas kitur Australijoje, tačiau teisės studijos taip pat rengia jus daugeliui kitų verslo, komercijos ir vyriausybės karjeros.

Galite studijuoti Campus mieste arba Springfilde, ar Towoomba, ar nuotoliniu būdu, ir apsupti patyrusių ir pasiekiamų dėstytojų bei studentų, kurie yra tokie pat aistringi, kaip jūs esate.... [-]

Australija Toowoomba Springfield Australia Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Firmoms, verslinančioms vis pasaulinę darbo aplinką, reikia darbuotojų, kurie supranta, kaip spręsti iškilusias problemas. Su USQ verslo ir komercijos bakalauro (tarptaut ... [+]

Paruoškite savo karjerą versle

Firmoms, verslinančioms vis pasaulinę darbo aplinką, reikia darbuotojų, kurie supranta, kaip spręsti iškilusias problemas. Su USQ verslo ir komercijos bakalauro (tarptautinis verslas) rengia jus už tokį vaidmenį su unikaliu verslo ir tarptautinių santykių kursų deriniu kartu su galimybe mokytis kalbos (indoneziečių, mandarinų ar vokiečių) kaip antrosios pagrindinės ar pasirinkti iš įvairiose verslo ir prekybos srityse.

Jūs gausite žinių apie pasaulinį valdymą, žinių perdavimą, užsienio santykius, tarptautinį žmogiškųjų išteklių valdymą, pasaulio rinkų pokyčius ir pasaulines strategijas.

Karjeros rezultatai

Baigę studijas, būsite pasirengę bendrajai ar specialistinei karjerai daugumoje organizacijų, o ypač tų, kurie dirba tarptautinėje arenoje. Karjeros galimybės egzistuoja daugiašalėse kompanijose, vyriausybės departamente, investicijų ir finansų įstaigose, importo ir eksporto įmonėse bei tarptautinėse organizacijose.... [-]

Australija Toowoomba Australia Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Su USQ verslo ir komercijos bakalauro tapo pagrindiniu darbo vietoje dirbančiu ekspertu strategijų ir praktikos vadovavimui ir bendradarbiavimui su darbuotojais, kad vers ... [+]

Tapkite pirmaujančiu darbo vietoje ekspertu

Su USQ verslo ir komercijos bakalauro tapo pagrindiniu darbo vietoje dirbančiu ekspertu strategijų ir praktikos vadovavimui ir bendradarbiavimui su darbuotojais, kad verslo žmonės būtų motyvuoti suteikti verslo konkurencinį pranašumą.

Tai tampa vis sudėtingesnė, nes darbo vietos tampa vis įvairesnės ir didesnį dėmesį skiria darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrai, siekiant įdarbinti, išlaikyti ir vystyti geriausius talentus. Tyrimai apims tokius kursus kaip organizacinė elgsena ir valdymas, talentų valdymas, darbo jėgos projektavimas, rizikos mažinimas, darbo saugos ir sveikatos apsauga, darbo santykių palaikymas, darbuotojų veiklos gerinimas, organizacinis mokymasis, strateginis žmogiškųjų išteklių valdymas, žinių valdymas ir pagrindiniai organizaciniai pokyčiai.... [-]

Australija Toowoomba Springfield Australia Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Su USQ verslo ir komercijos bakalauro laipsniu finansų srityje jūs sužinosite apie finansinę verslo veikimo pusę, ty pinigų ir investicijų valdymą. Jūs padengsite finansi ... [+]

Paimkite verslo finansų valdymą

Su USQ verslo ir komercijos bakalauro laipsniu finansų srityje jūs sužinosite apie finansinę verslo veikimo pusę, ty pinigų ir investicijų valdymą. Jūs padengsite finansinės aplinkos pagrindus ir šiuolaikinius analitinius metodus ir taikysite savo studijas įvairiose finansavimo spektro srityse, mokydamiesi verslo finansų, sandorių portfelio, investicijų valdymo, tarptautinio finansų valdymo ir finansų ekonomikos srityse.

Jūs taip pat turite galimybę pasirinkti antrą pagrindą iš įvairių verslo ir komercijos sričių, kad suformuotumėte norimą karjerą ir sustiprintumėte savo poziciją. Pavyzdžiui, dvigubas apskaitos ir finansų pagrindas yra vienas iš mūsų populiariausių kombinacijų.... [-]

Australija Toowoomba Springfield Australia Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Ar esate kūrybingas, savęs motyvuotas, norėtum dirbti komandoje, organizuotas, bet lankstus ir labiausiai domina, kaip žmonės galvoja ir elgiasi? Tada USQ verslo ir komer ... [+]

Pristatykite vertę klientams ir organizacijoms

Ar esate kūrybingas, savęs motyvuotas, norėtum dirbti komandoje, organizuotas, bet lankstus ir labiausiai domina, kaip žmonės galvoja ir elgiasi? Tada USQ verslo ir komercijos bakalauras (rinkodara) gali būti jūsų laipsnis. Rinkodara apima veiksmus, kurių buvo imtasi, kad jūsų produktas ar paslaugos taptų potencialių klientų rankose. Todėl jis gali sutelkti organizacijos energiją ir išteklius į geriausią potencialą didžiausią pelną rinkoje.

Rinkodaros magistras suteikia jums galimybę mokytis atitinkamų rinkodaros teorijų ir principų realaus pasaulio kontekste, naudojant atvejų tyrimus ir taikomą veiklą. Jūs taip pat turėsite galimybę savo paskutiniais metais baigti profesinio darbo patirties kursą, kuriame jūs dirbate su organizacija užbaigti projektą.... [-]

Australija Toowoomba Springfield Australia Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Verslo ekonomikos studijos, kaip pagrindinės jūsų verslo ir verslo bakalauro studijos, padės suprasti, kaip įmonės valdo žmones, kapitalą ir išteklius, taip pat sprendžia ... [+]

Paruoškite savo profesinę karjerą

Verslo ekonomikos studijos, kaip pagrindinės jūsų verslo ir verslo bakalauro studijos, padės suprasti, kaip įmonės valdo žmones, kapitalą ir išteklius, taip pat sprendžia išorės jėgas, tokias kaip konkurencija ir vyriausybės politika, kad būtų galima kuo geriau pasiekti įmonės tikslus. Verslo ekonomistai atlieka tyrimus, kaupia ir analizuoja duomenis, stebi ekonomines tendencijas, rengia prognozes ir gali atlikti pagrindinį vaidmenį patariant vyresniesiems vadovams dėl strateginių sprendimų.

Verslo ekonomika suteikia jums galimybę glaustai analizuoti, pagrįsti ir pateikti rezultatus. Šį svarbų dalyką gali papildyti antras svarbus ar nedidelis susijusiose srityse, pavyzdžiui, teisė, finansai, apskaita ar IT.... [-]

Australija Toowoomba Australia Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

USQ verslo ir komercijos bakalauras, priklausantis apskaitos programai, yra į karjerą orientuotas dalykas, skirtas suteikti jums įgūdžių ir žinių, reikalingų buhalterio k ... [+]

Paruoškite savo profesinę karjerą

USQ verslo ir komercijos bakalauras, priklausantis apskaitos programai, yra į karjerą orientuotas dalykas, skirtas suteikti jums įgūdžių ir žinių, reikalingų buhalterio karjerai.

Apskaita yra esminis bet kurios įmonės ar organizacijos komponentas. Apskaita kaip profesija pastaraisiais dešimtmečiais pastebimai pasikeitė, griežtai vertinant ekonominę atskaitomybę ir sudarant sudėtingesnį vaidmenį verslo organizacijose ir valdyme. Apskaitos profesija taip pat išsiplėtė ir įtraukė tokias sritis kaip informacinės sistemos, bankroto ir teismo ekspertizės tyrimai.

Jūs taip pat turite galimybę pasirinkti antrą pagrindą iš įvairių verslo ir komercijos sričių, kad suformuotumėte norimą karjerą. Dvigubas apskaitos ir finansų pagrindas yra vienas iš mūsų populiariausių kombinacijų.... [-]

Australija Toowoomba Springfield Australia Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Tvarus verslas yra labai aktuali, sukuriant didžiulį politinį ir socialinį susidomėjimą. Su USQ verslo ir komercijos bakalauro (subalansuotos verslo) pagrindinis dėmesys ... [+]

Sužinokite įgūdžių, kaip vadovauti įmonėms ateityje

Tvarus verslas yra labai aktuali, sukuriant didžiulį politinį ir socialinį susidomėjimą. Su USQ verslo ir komercijos bakalauro (subalansuotos verslo) pagrindinis dėmesys bus skiriamas verslo veiklai, taip pat susipažinti su mokslu, kuriuo grindžiamas tvarios praktikos ir žinių poreikis, siekiant rasti veiksmingus ir praktinius sprendimus sprendžiant problemas, su kuriomis susiduria verslas. Aptariamos sritys apima aplinkos tyrimus, biologinę įvairovę, išsaugojimą, aplinkosaugos teisės aktus, tvarią ekonomiką, tvarų verslą ir tvarią apskaitą bei finansavimą.

Verslo lyderiai, turintys stiprią aplinkosaugą, vis dažniau ieškos. Išplėsdami savo žinias į antrąją specializacijos sritį (pagrindinę) iš įvairių verslo ir komercijos sričių, galite sustiprinti savo pozicijas rinkoje. Populiarus variantas yra derinti tvarų verslą su finansų pagrindais.... [-]

Australija Toowoomba Springfield Australia Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

USQ | You've got this (45 sec)

USQ | You've got this (30 sec)

USQ | You've got this (15 sec)

USQ | Become more (30sec)

University of Southern Queensland
Address
USQ Toowoomba West St
4350 Toowoomba, Queensland, Australija
Interneto svetainė
Telefonas
+61 74631 5543
Address
USQ Springfield Sinnathamby Boulevard
4300 Springfield, Queensland, Australija
Address
USQ Ipswich 11 Salisbury Road
4305 Brisbane, Queensland, Australija
Address
Australia Online, Australija
Telefonas
undefined