University of Wollongong

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie universitetą

Vos per 40 metų University of Wollongong tapo Australijos naujos kartos universitetų etalonu; dinamiškas, judrus, novatoriškas ir ryškus nacionalinis ir tarptautinis reitingas mūsų mokymo ir mokslinių tyrimų kokybei.

Universitetas prasidėjo tuometinės Naujosios Pietų Velso technologijos universiteto, Sidnėjus, institute vienoje Wollongongo vietoje. Nuo nepriklausomybės gavimo 1975 m. UOW išaugo į tarptautinį universitetinį universitetą, plečiantį užimti dvi Sidnėjaus miestelius ir penkis regioninius miestelius, taip pat Honkongo ir Dubajaus vietas.

Šiuo metu daugiau kaip 36 000 studentų, daugiau kaip 2400 darbuotojų, o ekonominis poveikis apie 2 milijardus dolerių per metus - UOW yra įtakinga jos bendruomenių dalis ir Wollongongo transformacijos į Universiteto miestą katalizatorius.

Mūsų studentai ir personalas yra iš įvairių sluoksnių, ir kiekvienais metais mūsų universitetuose sveikiname daug tarptautinių studentų. Jie dalijasi kultūra, kurioje gerbiamas atvirumas, įtrauktis, kolegialumas ir įvairovė.

Mes siekiame suderinti savo akademinę bendruomenę ir absolventus su nacionaliniais prioritetais ir sutelkti dėmesį į išskirtinių mokslinių tyrimų, kuriais sprendžiami sudėtingi socialiniai, aplinkos ir ekonominiai iššūkiai, su kuriais susiduriame dabar ir į ateitį, rengimas.

Numatydami atsirandančių pramonės šakų pobūdį ir ateities darbo vietas, siekiame plėtoti absolventus, kurie yra etiniai, mobilūs, technologiškai raštingi ir pasirengę daugiakultūrėms darbo vietoms. Mes skatiname kūrybišką ir kritišką mąstymą ir skatiname studentus bei darbuotojus iššūkis ir peržengiant tradicinių disciplinų ribas ir sukuriant tikrai tarpdisciplinines partnerystes.

Mes sutelkėme savo pastangas siekdami užtikrinti, kad UOW mokymo programa būtų intelektualiai sudėtinga, modeliuoja kritinį tyrimą ir realaus pasaulio praktiką, ji būtų teikiama technologijose turinčiose ir imperatyviose aplinkose.115192_pexels-photo-864994.jpeg

Mūsų tikslas

University of Wollongong yra intensyvus moksliniams tyrimams universitetas, turintis išskirtinę reputaciją savo mokymosi aplinkoje įvairiose disciplinose.

Mūsų įsipareigojimas mūsų studentams yra akivaizdus mūsų absolventams, kurie yra pripažinti dėl jų sugebėjimų, kokybės ir sėkmės pasaulinėje darbo vietoje.

UOW yra tarptautinis universitetų ir regioninių mokymosi centrų tinklas. Kartu su partneriais mes stipriai ir draugiškai dalyvaujame mūsų bendruomenėse.

Esame jaunas ir energingas universitetas, kurio ambicijos yra mažesnės. Mes vertiname savo mokslinių tyrimų pajėgumus dirbti sudėtingose tarpdisciplininėse problemose. Mūsų tyrimo dvasia skatina mūsų mokslinių tyrimų ir mokymosi aplinką.

Pasilikę šioms vertybėms ir siekdami prisidėti prie visuomenės gerinimo, mes uždirbo savo vietą tarp 250 geriausių pasaulio universitetų.

Universitetai niekada nebuvo svarbesni mūsų ateičiai. Pasaulyje, kuriame susiduriama su labai dideliais ir sudėtingais socialiniais, aplinkosaugos ir ekonominiais iššūkiais, mūsų universitetai atliks pagrindinį vaidmenį išlaikant Australiją ekonomiškai konkurencingą ir socialiai darnią. Aukštojo mokslo sektorius bus pirmaujantis formuojant šiuolaikinę politiką ir šiuolaikinę visuomenę.

University of Wollongong (UOW) toliau stengsimės pasiūlyti asmeninę patirtį ir išskirtines mokymosi aplinkas. Mes sukursime labai pageidaujamus absolventus, kurie patyrė intensyvų mokslinių tyrimų universitetą, ir intelektualiai sudėtingą mokymo programą.

Mes esame pasiryžę sukurti išskirtinius mokslinius tyrimus ir pasaulinio lygio rezultatus. Mūsų tikslas uždirbti vietą 1% pasaulio universitetų sudaro galimybę atnaujinti ir atnaujinti.

Artimiausias laikotarpis suteikia didelių galimybių:

  • Toliau siekiame sukurti nepaprastą mokslinių tyrimų aplinką, stiprią aukštąjį išsilavinimą ir aiškias paskatas siekti, kad būtų skatinamas mokslinių tyrimų dėmesys ir našumas;
  • Užbaigti mūsų mokymo programų transformaciją, susietą su studentų poreikiu, absolventų pasiekimais ir naujų technologijų naudojimu;
  • Investuokite į mūsų žmones, kad jie galėtų bendradarbiauti viduje ir išorėje, siekdami puikių dalykų;
  • Pagerinkite mūsų miestelius ir suderinkite mūsų įrenginius su gyventojų centrų pokyčiais, į paklausą orientuota sistema ir atsirandančiais mokslinių tyrimų prioritetais; Pasitelkdami tarptautinę tarptautinę programą ir portfelį, pasinaudokite pasaulinės universitetų universiteto reputacija;
  • Dirbti su mūsų partneriais, kad būtų sukurtas didesnis inovacijų ir poveikio lygis bei prisidėta prie naujų įmonių kūrimo;
  • Susivienijimas su mūsų absolventais, siekiant sukurti gyvenimo tinklą;
  • Išlaikyti veiksmingą ir produktyvią universitetą, orientuotą į prisitaikymą ir finansinį tvarumą;
  • Siekite, kad UOW paskirties universitetas ir Wollongong universitetinis miestas.

Vietos

Wollongong

Address
Northfields Ave
2522 Wollongong, Naujasis Pietų Velsas, Australija