Oficialus aprašymas

Melbourne Polytechnic nuo 1912 m. Teikia profesinį išsilavinimą, ir šiandien siūlo įvairias novatoriškas, praktiškas TAFE (VET) ir aukštojo mokslo (laipsnio) programas, kad suteiktų jums žinių ir įgūdžių tobulėti besivystančiose ir sudėtingose ​​rinkose.

Melbourne Polytechnic kursai yra suprojektuoti ir plėtojami, dalyvaujant pramonės atstovams, siekiant suteikti studentams geriausius užimtumo rezultatus.

Melbourne Polytechnic universitete yra septyni metropolijos miesteliai : Prestonas, Collingwood, Epping, Fairfield, Greensborough Campus ir Heidelberg. Kiekvienas universitetas suteikia individualią, unikalią ir praturtinančią studentų patirtį.

Taip pat yra šeši mokymo centrai : "Northern Lodge", "Eden Park", "Northern Lodge", "Yan Yean", Yarra Glen lenktynių centras, "Northern AMEP" ("Adult Migrant English Program") centras Broadmeadows, "Growling Frog Vineyard" ir " Melbourne Polytechnic Kyneton Park".

Melbourne Polytechnic yra akredituotas tiekti apie 550 valstybiniu mastu akredituotų kursų , kurių daugelis yra prieinamas visą darbo dieną arba ne visą darbo dieną. Ji taip pat suteikia daugiau kaip 400 institutui akredituotų kursų.

Melbourne Polytechnic universitetas šiuo metu siūlo trejų metų (ir vienerių metų) specializuotus bakalauro ir magistro laipsnius pagal mūsų unikalią mokymosi aplinką ir optimalią pramonės apšvitą:

 • Apskaita
 • Žemdirbystė
 • Verslas
 • Kūrybinės industrijos
 • Švietimas (ankstyvieji metai)
 • Ankstyvo amžiaus studijos
 • Viešbučių vadyba
 • Iliustracija
 • Informacinės technologijos
 • Muzika
 • Muzikos industrija

Mes nuolat tobuliname naujus Pathways ir laipsnius, kad suteiktume daugiau galimybių mūsų studentams. 2016 m. Mes pristatėme profesionalių ir praktikuojančių apskaitos magistro laipsnį su CPA akreditavimu, kuris pasirodė labai populiarus jau kaip mūsų pirmoji antrosios pakopos studijų pakopa. Mes paskelbsime informaciją apie visus naujus kursus mūsų svetainėje, kai tik jie bus baigti.

Melbourne Polytechnic magistrantūros studijos siūlo kreditų perkėlimą ir ankstesnio mokymosi pripažinimo studentams, kurie jau baigė nacionaliniu mastu pripažintą diplomą, pažangųjį diplomą ar kitą kvalifikaciją.

Tiesioginis įėjimas Visi Melbourne Polytechnic studijų programos (angl. Associate degrees) (2 metai) siūlo puikų Pathway (kreditų perkėlimas ir ankstesnio mokymosi pripažinimas) galimybėms tolesniam ugdymui.

Melbourne Polytechnic universitetas pripažino tarptautinį pripažinimą per daugiau nei 6000 ofšorinių registracijų kasmet ir 24 švietimo partnerystes visoje Azijoje, o Viktorijos vyriausybė pripažino tarptautinį išsilavinimą, 2014 m. Laimėjo geriausius savo kategorijos tiekėjus ir 2015 m.

Melbourne Polytechnic glaudūs ryšiai su pramone užtikrina studentams galimybę gauti stipendijas, kurias dovanoja pramonės rėmėjai, taip pat plečia savo tinklus ateities sėkmei.

Panašiai kaip ir pasirinkus kursą, kiekvieno studento aplinkybės yra skirtingos, kai kalbama apie mokestį už mokslą, ir mes galime jus supažindinti su mokesčio struktūra. Kiekviename kurso puslapyje bus pateikiami konkretūs mokesčiai arba daugiau informacijos rasite Tarptautinio mokinių mokesčio lape.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Melbourne Polytechnic

Šis kursas buvo sukurtas siekiant patenkinti didėjančią verslo specialistų paklausą, turintį kvalifikaciją apskaitos ir tvaraus verslo srityse. Tai idealiai tinka tiems, ... [+]

Šis kursas buvo sukurtas siekiant patenkinti didėjančią verslo specialistų paklausą, turintį kvalifikaciją apskaitos ir tvaraus verslo srityse. Tai idealiai tinka tiems, kurie nori sujungti pagrindines apskaitos kursą su tvarumo ir aplinkosaugos valdymo dėmesio.

Ar norėtumėte užtikrinti tvarumą ir aplinkosaugos praktiką, taip pat norėtumėte apskaitos karjeros?

Melbourne Polytechnic apskaitos bakalauras buvo parengtas konsultuojantis su pramonės, vyriausybės, apskaitos profesinėmis įstaigomis ir universitetais, kad atitiktų augančią verslo specialistų kvalifikaciją apskaitos ir tvaraus verslo srityje.

Kursas apima pagrindinius apskaitos dalykus, apimančius bendrąją apskaitą, įmonių apskaitą, valdymo apskaitą, auditą ir apmokestinimą bei finansų valdymą, tuo pačiu metu daugiausia dėmesio skiriant aplinkos tvarumui tokiais dalykais kaip Įvadas į tvarumo studijas , aplinkosaugos teisę ir aplinkosaugos ekonomiką bei politiką .... [-]

Australija Melburnas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Melbourne Polytechnic

Melbourne Polytechnic bakalauras sukurtos aplinkos buvo sukurtas po griežtų konsultacijų su pramonės atstovais ir lyginamosios analizės su lyginamuosius kursus Australijo ... [+]

Melbourne Polytechnic bakalauras sukurtos aplinkos buvo sukurtas po griežtų konsultacijų su pramonės atstovais ir lyginamosios analizės su lyginamuosius kursus Australijoje, siekiant užtikrinti, kad studentai turi pagrindinių įgūdžių, kaip to reikalauja architektai bakalauro lygio. Sukurk savo ateitį su Melbourne Polytechnic .

kurso aprašymas

Sukurtos aplinkos bakalauras buvo akredituotas 2013 m. Pabaigoje kartu su Aukštojo mokslo kokybės standartų agentūra (TEQSA).

Kursų dizainas apima įvairių suinteresuotųjų šalių, įskaitant architektūros ir statybos įmones, indėlį, užtikrinant teorinę ir praktinę aprėptį.

Sukurtos aplinkos bakalauras suderintas su Australijos Architektūros bakalauro programų architektūros standartų instituto rekomendacijomis. Iš šio laipsnio jūs:... [-]

Australija Melburnas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Melbourne Polytechnic

Australija siūlo pasaulinio lygio mokymo galimybes svetingumo vadyboje ir Melbourne Polytechnic "Hospitality Management" bakalauras nustato standartą. Plėtoti savo lydery ... [+]

Įsitink į pasaulinę karjerą? Australija siūlo pasaulinio lygio mokymosi galimybes svetingumo vadyboje, o Melbourne Polytechnic bakalauras - Hospitality Management - nustato standartą. Plėtoti savo lyderystės gebėjimus ir įgyti praktinių pramonės įgūdžių ir žinių, kurių jums reikia norint valdyti verslą ir įrenginius visame pasaulyje su šiuo laipsniu.

Įsitink sau kombinuotą valdymo ir svetingumo įgūdžių rinkinį

Pasaulinė svetingumo industrija turi vadovų, turinčių stiprių praktinių įgūdžių, praktinės patirties ir puikus vadovavimo gebėjimų. Melbourne Polytechnic "Hospitality Management" bakalauras sujungia svetingumo valdymą ir verslo valdymą, kad užtikrintumėte, kad jūs greitai pakilsite svetingumo valdymo verslo pasaulyje.... [-]

Australija Melburnas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Melbourne Polytechnic

Melbourne Polytechnic informacinių technologijų bakalauras yra naujai akredituotas laipsnis, skirtas patenkinti didėjančią verslo specialistų kvalifikaciją, tinkamą tinkl ... [+]

Melbourne Polytechnic informacinių technologijų bakalauras yra naujai akredituotas laipsnis, skirtas patenkinti didėjančią verslo specialistų kvalifikaciją, tinkamą tinklų saugumo, verslo informacinių sistemų ir programinės įrangos kūrimo srityje.

Kursas su išskirtiniu verslo skoniu

Verslo informacinių technologijų karjera suteikia didelį finansinį atlygį ir augimą, tačiau taip pat reikalauja platų specializuotų įgūdžių ir žinių. Ši programa buvo sukurta siekiant suteikti teorines žinias ir aukšto lygio profesinius įgūdžius informacinių technologijų srityje, orientuojantis į verslą, tenkinant vietos ir tarptautinių organizacijų poreikius bei platesnę verslo bendruomenę.... [-]

Australija Melburnas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Melbourne Polytechnic

Inžinerinės technologijos bakalauro laipsnis (pilietinis) buvo sukurtas po griežtų konsultacijų su pramonės atstovais, palyginti lyginamieji kursai Australijoje. Programa ... [+]

Inžinerinės technologijos bakalauro laipsnis (pilietinis) buvo sukurtas po griežtų konsultacijų su pramonės atstovais, palyginti lyginamieji kursai Australijoje. Programa siūlo išeities tašką po pirmųjų dvejų metų bendrojo lavinimo lygmenyje.

Sukurk savo ateitį su Melbourne Polytechnic

Trečiame ir ketvirtajame metais programa siūlo specializaciją viename iš didžiausių srautų:

struktūrinė inžinerijasavivaldybės inžinerija / transportasstatybos valdymasStruktūrinė inžinerija

Šio srauto metu jūs specializuosite betono, plieno ir medinių konstrukcijų projektavimą. Šio srauto absolventai turės galimybę papildyti architekto darbą projektuojant didelius pastatus ir dangoraižius.... [-]

Australija Melburnas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Melbourne Polytechnic

Kaip muzikantas, jūs turite sugebėti prisitaikyti prie dabartinių tendencijų ir išmokti tai padaryti Melbourne Polytechnic bakalauro Melbourne Polytechnic . Plėtoti savo ... [+]

Kaip muzikantas, jūs turite sugebėti prisitaikyti prie dabartinių tendencijų ir išmokti tai padaryti Melbourne Polytechnic bakalauro Melbourne Polytechnic . Plėtoti savo įgūdžius ir supratimą apie pasaulinį muzikos spektrą.

Susiekite su muzikos pasauliu

Kai užsiregistruosite ir pradėsite kursą, jūs išmoksite šiuolaikinės muzikos programą, apimančią mažus ir didelius ansamblius tokiuose žanruose kaip:

Oz RockSoul R'n'B ir Evangelijos chorasŠiuolaikinis ir ankstyvasis džiazasDžiazo vocalHiphopasOriginal popJohn ZornStevie WonderMahavishnu orkestrasImprovizacijaBeatles

Jums patiks tarpkultūrinė muzikos programa, apimanti mažus ir didelius ansamblius tokiuose žanruose kaip:... [-]

Australija Melburnas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Melbourne Polytechnic

Ar galite pamatyti save dirbti su mažais vaikais? Jei norėtumėte dirbti mokytoja ikimokyklinio ar pirminio mokymo įstaigoje, Melbourne Polytechnic švietimo bakalauras, an ... [+]

Ar galite pamatyti save dirbti su mažais vaikais? Jei norėtumėte dirbti mokytoja ikimokyklinio ar pirminio mokymo įstaigoje, Melbourne Polytechnic švietimo bakalauras, ankstyvųjų metų, turi 100 proc. Sėkmės. Pasidžiaugia karjeros naujos kartos mokymu. Jei siekiate dirbti su mažais vaikais, mes siūlome šiuolaikišką ir dinamišką požiūrį į profesinį pasirengimą ankstyvųjų metų sektoriuje, kuriame daug dėmesio skiriama teisingumui, socialiniam teisingumui ir kritinei praktikai.

Bendrinkite žinių pasaulį su mažais vaikais

Sužinokite apie įgūdžius ir įgyti kvalifikaciją, reikalingą dirbti kaip mokytoja per ankstyvojo gimimo iki 12 metų spektrą. Galite pasirinkti baigti visą kursą ir tapti kvalifikuotu vaikų darželiu ir pagrindine mokytoja, arba išeiti po dvejų metų su antrosios pakopos studijų asociacijos laipsniu.... [-]

Australija Melburnas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Melbourne Polytechnic

Sujunkite savo susidomėjimą žemės ūkiu ir technologijomis ir priklausysite Melbourne Polytechnic žemės ūkio ir technologijos bakalauro laipsniui, esančiam kartu su La Tro ... [+]

Sujunkite savo susidomėjimą žemės ūkiu ir technologijomis ir priklausysite Melbourne Polytechnic žemės ūkio ir technologijos bakalauro laipsniui , esančiam kartu su La Trobe universitetu.

Žemės ūkio ir technologijos bakalauras yra unikalus trejų metų laipsnis, kurio pagrindiniai tyrimai yra šie:

AgroverslasAgronomijaAkvakultūraVynuogininkystė ir vynuogininkystė

Pastaba - vietiniai studentai

Vietiniai ar vietiniai studentai turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad šis laipsnis yra siūlomas per Melbourne Polytechnic universitetą kartu su La Trobe universitetu. Absolventai turės laipsnius, kuriuos suteikė La Trobe universitetas, o laipsnio testamurs bus "La Trobe" antspaudo ir logotipo.... [-]

Australija Melburnas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Melbourne Polytechnic