Melbourne Polytechnic

Įvadas

Oficialus aprašymas

Melbourne Polytechnic nuo 1912 m. Teikia profesinį išsilavinimą, ir šiandien siūlo įvairias novatoriškas, praktiškas TAFE (VET) ir aukštojo mokslo (laipsnio) programas, kad suteiktų jums žinių ir įgūdžių tobulėti besivystančiose ir sudėtingose ​​rinkose.

Melbourne Polytechnic kursai yra suprojektuoti ir plėtojami, dalyvaujant pramonės atstovams, siekiant suteikti studentams geriausius užimtumo rezultatus.

Melbourne Polytechnic universitete yra septyni metropolijos miesteliai : Prestonas, Collingwood, Epping, Fairfield, Greensborough Campus ir Heidelberg. Kiekvienas universitetas suteikia individualią, unikalią ir praturtinančią studentų patirtį.

Taip pat yra šeši mokymo centrai : "Northern Lodge", "Eden Park", "Northern Lodge", "Yan Yean", Yarra Glen lenktynių centras, "Northern AMEP" ("Adult Migrant English Program") centras Broadmeadows, "Growling Frog Vineyard" ir " Melbourne Polytechnic Kyneton Park".

Melbourne Polytechnic yra akredituotas tiekti apie 550 valstybiniu mastu akredituotų kursų , kurių daugelis yra prieinamas visą darbo dieną arba ne visą darbo dieną. Ji taip pat suteikia daugiau kaip 400 institutui akredituotų kursų.

Melbourne Polytechnic universitetas šiuo metu siūlo trejų metų (ir vienerių metų) specializuotus bakalauro ir magistro laipsnius pagal mūsų unikalią mokymosi aplinką ir optimalią pramonės apšvitą:

 • Apskaita
 • Žemdirbystė
 • Verslas
 • Kūrybinės industrijos
 • Švietimas (ankstyvieji metai)
 • Ankstyvo amžiaus studijos
 • Viešbučių vadyba
 • Iliustracija
 • Informacinės technologijos
 • Muzika
 • Muzikos industrija

Mes nuolat tobuliname naujus Pathways ir laipsnius, kad suteiktume daugiau galimybių mūsų studentams. 2016 m. Mes pristatėme profesionalių ir praktikuojančių apskaitos magistro laipsnį su CPA akreditavimu, kuris pasirodė labai populiarus jau kaip mūsų pirmoji antrosios pakopos studijų pakopa. Mes paskelbsime informaciją apie visus naujus kursus mūsų svetainėje, kai tik jie bus baigti.

Melbourne Polytechnic magistrantūros studijos siūlo kreditų perkėlimą ir ankstesnio mokymosi pripažinimo studentams, kurie jau baigė nacionaliniu mastu pripažintą diplomą, pažangųjį diplomą ar kitą kvalifikaciją.

Tiesioginis įėjimas Visi Melbourne Polytechnic studijų programos (angl. Associate degrees) (2 metai) siūlo puikų Pathway (kreditų perkėlimas ir ankstesnio mokymosi pripažinimas) galimybėms tolesniam ugdymui.

Melbourne Polytechnic universitetas pripažino tarptautinį pripažinimą per daugiau nei 6000 ofšorinių registracijų kasmet ir 24 švietimo partnerystes visoje Azijoje, o Viktorijos vyriausybė pripažino tarptautinį išsilavinimą, 2014 m. Laimėjo geriausius savo kategorijos tiekėjus ir 2015 m.

Melbourne Polytechnic glaudūs ryšiai su pramone užtikrina studentams galimybę gauti stipendijas, kurias dovanoja pramonės rėmėjai, taip pat plečia savo tinklus ateities sėkmei.

Panašiai kaip ir pasirinkus kursą, kiekvieno studento aplinkybės yra skirtingos, kai kalbama apie mokestį už mokslą, ir mes galime jus supažindinti su mokesčio struktūra. Kiekviename kurso puslapyje bus pateikiami konkretūs mokesčiai arba daugiau informacijos rasite Tarptautinio mokinių mokesčio lape.

Vietos

Melburnas

Melbourne Polytechnic

Address
Melburnas, Viktorija, Australija
Telefonas
+61 3 9269 1200