Melbourne Polytechnic

Įvadas

Oficialus aprašymas

Melbourne Polytechnic nuo 1912 m. Teikia profesinį išsilavinimą, ir šiandien siūlo įvairias novatoriškas, praktiškas TAFE (VET) ir aukštojo mokslo (laipsnio) programas, kad suteiktų jums žinių ir įgūdžių tobulėti besivystančiose ir sudėtingose ​​rinkose.

Melbourne Polytechnic kursai yra suprojektuoti ir plėtojami, dalyvaujant pramonės atstovams, siekiant suteikti studentams geriausius užimtumo rezultatus.

Melbourne Polytechnic yra penki didmiesčių miesteliai , Prestonas, Collingwood, Epping, Fairfield ir Heidelbergas. Kiekvienas universitetas suteikia individualų, unikalų ir praturtinantį studentų patirtį.

Taip pat yra šeši mokymo centrai : "Northern Lodge", "Eden Park", "Northern Lodge", "Yan Yean", Yarra Glen lenktynių centras, "Northern AMEP" ("Adult Migrant English Program") centras Broadmeadows, "Growling Frog Vineyard" ir " Melbourne Polytechnic Kyneton Park".

Kiekvienais metais Melbourne Polytechnic akredituota daugiau nei 60 000 studentų, kurie siūlo maždaug 550 nacionaliniu mastu akredituotų kursų , daugelis iš jų yra tiek dieninės, tiek ne visą darbo dieną. Ji taip pat teikia daugiau kaip 400 Instituto akredituotų kursų.

Melbourne Polytechnic universitetas šiuo metu siūlo trejų metų (ir vienerių metų) specializuotus bakalauro ir magistro laipsnius pagal mūsų unikalią mokymosi aplinką ir optimalią pramonės apšvitą:

 • Apskaita
 • Žemdirbystė
 • Verslas
 • Švietimas (ankstyvieji metai)
 • Ankstyvo amžiaus studijos
 • Arklių studijos
 • Viešbučių vadyba
 • Iliustracija
 • Informacinės technologijos
 • Muzika
 • Muzikos industrija
 • Vynuogininkystė
 • Rašymas

Mes nuolat tobuliname naujus Pathways ir laipsnius, kad suteiktume daugiau galimybių mūsų studentams. 2016 m. Mes pristatėme profesionalių ir praktikuojančių apskaitos magistro laipsnį su CPA akreditavimu, kuris pasirodė labai populiarus jau kaip mūsų pirmoji antrosios pakopos studijų pakopa. Mes paskelbsime informaciją apie visus naujus kursus mūsų svetainėje, kai tik jie bus baigti.

Melbourne Polytechnic magistrantūros studijos siūlo kreditų perkėlimą ir ankstesnio mokymosi pripažinimo studentams, kurie jau baigė nacionaliniu mastu pripažintą diplomą, pažangųjį diplomą ar kitą kvalifikaciją.

Tiesioginis įėjimas Visi Melbourne Polytechnic studijų programos (angl. Associate degrees) (2 metai) siūlo puikų Pathway (kreditų perkėlimas ir ankstesnio mokymosi pripažinimas) galimybėms tolesniam ugdymui.

Melbourne Polytechnic universitetas tarptautiniu mastu pripažino daugiau nei 10 000 užsieninių mokinių per metus ir 24 švietimo partnerystes visoje Azijoje. Vakarų Viktorijos vyriausybė pripažįsta, kad ji turi aukštąjį tarptautinį išsilavinimą, ir 2014 m. Laimėti geriausią šios kategorijos paslaugų teikėją.

Melbourne Polytechnic glaudūs ryšiai su pramone užtikrina studentams galimybę gauti stipendijas, kurias dovanoja pramonės rėmėjai, taip pat plečia savo tinklus ateities sėkmei.

Panašiai kaip ir pasirinkus kursą, kiekvieno studento aplinkybės yra skirtingos, kai kalbama apie mokestį už mokslą, ir mes galime jus supažindinti su mokesčio struktūra. Kiekviename kurso puslapyje bus pateikiami konkretūs mokesčiai arba daugiau informacijos rasite Tarptautinio mokinių mokesčio lape.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Bakalauro studijos » Matyti Išplėstiniai diplomai » Matyti Sertifikatai » Matyti Diplomai » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Apskaitos bakalauras

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Australija Melbourne

Šis kursas buvo sukurtas siekiant patenkinti didėjančią verslo specialistų paklausą, turintį kvalifikaciją apskaitos ir tvaraus verslo srityse. Tai idealiai tinka tiems, kurie nori sujungti pagrindines apskaitos kursą su tvarumo ir aplinkosaugos valdymo dėmesio. [+]

Šis kursas buvo sukurtas siekiant patenkinti didėjančią verslo specialistų paklausą, turintį kvalifikaciją apskaitos ir tvaraus verslo srityse. Tai idealiai tinka tiems, kurie nori sujungti pagrindines apskaitos kursą su tvarumo ir aplinkosaugos valdymo dėmesio.

Ar norėtumėte užtikrinti tvarumą ir aplinkosaugos praktiką, taip pat norėtumėte apskaitos karjeros?

Melbourne Polytechnic apskaitos bakalauras buvo parengtas konsultuojantis su pramonės, vyriausybės, apskaitos profesinėmis įstaigomis ir universitetais, kad atitiktų augančią verslo specialistų kvalifikaciją apskaitos ir tvaraus verslo srityje.

Kursas apima pagrindinius apskaitos dalykus, apimančius bendrąją apskaitą, įmonių apskaitą, valdymo apskaitą, auditą ir apmokestinimą bei finansų valdymą, tuo pačiu metu daugiausia dėmesio skiriant aplinkos tvarumui tokiais dalykais kaip Įvadas į tvarumo studijas , aplinkosaugos teisę ir aplinkosaugos ekonomiką bei politiką .... [-]


Buhalterinės aplinkos bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Australija Melbourne

Melbourne Polytechnic bakalauras sukurtos aplinkos buvo sukurtas po griežtų konsultacijų su pramonės atstovais ir lyginamosios analizės su lyginamuosius kursus Australijoje, siekiant užtikrinti, kad studentai turi pagrindinių įgūdžių, kaip to reikalauja architektai bakalauro lygio. Sukurk savo ateitį su Melbourne Polytechnic . [+]

Melbourne Polytechnic bakalauras sukurtos aplinkos buvo sukurtas po griežtų konsultacijų su pramonės atstovais ir lyginamosios analizės su lyginamuosius kursus Australijoje, siekiant užtikrinti, kad studentai turi pagrindinių įgūdžių, kaip to reikalauja architektai bakalauro lygio. Sukurk savo ateitį su Melbourne Polytechnic .

kurso aprašymas

Sukurtos aplinkos bakalauras buvo akredituotas 2013 m. Pabaigoje kartu su Aukštojo mokslo kokybės standartų agentūra (TEQSA).

Kursų dizainas apima įvairių suinteresuotųjų šalių, įskaitant architektūros ir statybos įmones, indėlį, užtikrinant teorinę ir praktinę aprėptį.

Sukurtos aplinkos bakalauras suderintas su Australijos Architektūros bakalauro programų architektūros standartų instituto rekomendacijomis. Iš šio laipsnio jūs:... [-]


Hospitality Management bakalauras

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Australija Melbourne

Australija siūlo pasaulinio lygio mokymo galimybes svetingumo vadyboje ir Melbourne Polytechnic "Hospitality Management" bakalauras nustato standartą. Plėtoti savo lyderystės gebėjimus ir įgyti praktinių pramonės įgūdžių ir žinių, kurių jums reikia norint valdyti verslą ir įrenginius visame pasaulyje su šiuo laipsniu. [+]

Įsitink į pasaulinę karjerą? Australija siūlo pasaulinio lygio mokymosi galimybes svetingumo vadyboje, o Melbourne Polytechnic bakalauras - Hospitality Management - nustato standartą. Plėtoti savo lyderystės gebėjimus ir įgyti praktinių pramonės įgūdžių ir žinių, kurių jums reikia norint valdyti verslą ir įrenginius visame pasaulyje su šiuo laipsniu.

Įsitink sau kombinuotą valdymo ir svetingumo įgūdžių rinkinį

Pasaulinė svetingumo industrija turi vadovų, turinčių stiprių praktinių įgūdžių, praktinės patirties ir puikus vadovavimo gebėjimų. Melbourne Polytechnic "Hospitality Management" bakalauras sujungia svetingumo valdymą ir verslo valdymą, kad užtikrintumėte, kad jūs greitai pakilsite svetingumo valdymo verslo pasaulyje.... [-]


Informacinių technologijų bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Australija Melbourne

Melbourne Polytechnic informacinių technologijų bakalauras yra naujai akredituotas laipsnis, skirtas patenkinti didėjančią verslo specialistų kvalifikaciją, tinkamą tinklų saugumo, verslo informacinių sistemų ir programinės įrangos kūrimo srityje. [+]

Melbourne Polytechnic informacinių technologijų bakalauras yra naujai akredituotas laipsnis, skirtas patenkinti didėjančią verslo specialistų kvalifikaciją, tinkamą tinklų saugumo, verslo informacinių sistemų ir programinės įrangos kūrimo srityje.

Kursas su išskirtiniu verslo skoniu

Verslo informacinių technologijų karjera suteikia didelį finansinį atlygį ir augimą, tačiau taip pat reikalauja platų specializuotų įgūdžių ir žinių. Ši programa buvo sukurta siekiant suteikti teorines žinias ir aukšto lygio profesinius įgūdžius informacinių technologijų srityje, orientuojantis į verslą, tenkinant vietos ir tarptautinių organizacijų poreikius bei platesnę verslo bendruomenę.... [-]


Inžinerinės technologijos bakalauro laipsnis (civilinė)

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų February 2019 Australija Melbourne

Inžinerinės technologijos bakalauro laipsnis (pilietinis) buvo sukurtas po griežtų konsultacijų su pramonės atstovais, palyginti lyginamieji kursai Australijoje. Programa siūlo išeities tašką po pirmųjų dvejų metų bendrojo lavinimo lygmenyje. [+]

Inžinerinės technologijos bakalauro laipsnis (pilietinis) buvo sukurtas po griežtų konsultacijų su pramonės atstovais, palyginti lyginamieji kursai Australijoje. Programa siūlo išeities tašką po pirmųjų dvejų metų bendrojo lavinimo lygmenyje.

Sukurk savo ateitį su Melbourne Polytechnic

Trečiame ir ketvirtajame metais programa siūlo specializaciją viename iš didžiausių srautų:

struktūrinė inžinerijasavivaldybės inžinerija / transportasstatybos valdymasStruktūrinė inžinerija

Šio srauto metu jūs specializuosite betono, plieno ir medinių konstrukcijų projektavimą. Šio srauto absolventai turės galimybę papildyti architekto darbą projektuojant didelius pastatus ir dangoraižius.... [-]


Muzikos bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Australija Melbourne

Kaip muzikantas, jūs turite sugebėti prisitaikyti prie dabartinių tendencijų ir išmokti tai padaryti Melbourne Polytechnic bakalauro Melbourne Polytechnic . Plėtoti savo įgūdžius ir supratimą apie pasaulinį muzikos spektrą. [+]

Kaip muzikantas, jūs turite sugebėti prisitaikyti prie dabartinių tendencijų ir išmokti tai padaryti Melbourne Polytechnic bakalauro Melbourne Polytechnic . Plėtoti savo įgūdžius ir supratimą apie pasaulinį muzikos spektrą.

Susiekite su muzikos pasauliu

Kai užsiregistruosite ir pradėsite kursą, jūs išmoksite šiuolaikinės muzikos programą, apimančią mažus ir didelius ansamblius tokiuose žanruose kaip:

Oz RockSoul R'n'B ir Evangelijos chorasŠiuolaikinis ir ankstyvasis džiazasDžiazo vocalHiphopasOriginal popJohn ZornStevie WonderMahavishnu orkestrasImprovizacijaBeatles

Jums patiks tarpkultūrinė muzikos programa, apimanti mažus ir didelius ansamblius tokiuose žanruose kaip:... [-]


Švietimo bakalauro laipsnis (ankstyvieji metai)

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų February 2019 Australija Melbourne

Ar galite pamatyti save dirbti su mažais vaikais? Jei norėtumėte dirbti mokytoja ikimokyklinio ar pirminio mokymo įstaigoje, Melbourne Polytechnic švietimo bakalauras, ankstyvųjų metų, turi 100 proc. Sėkmės. Pasidžiaugia karjeros naujos kartos mokymu. Jei siekiate dirbti su mažais vaikais, mes siūlome šiuolaikišką ir dinamišką požiūrį į profesinį pasirengimą ankstyvųjų metų sektoriuje, kuriame daug dėmesio skiriama teisingumui, socialiniam teisingumui ir kritinei praktikai. [+]

Ar galite pamatyti save dirbti su mažais vaikais? Jei norėtumėte dirbti mokytoja ikimokyklinio ar pirminio mokymo įstaigoje, Melbourne Polytechnic švietimo bakalauras, ankstyvųjų metų, turi 100 proc. Sėkmės. Pasidžiaugia karjeros naujos kartos mokymu. Jei siekiate dirbti su mažais vaikais, mes siūlome šiuolaikišką ir dinamišką požiūrį į profesinį pasirengimą ankstyvųjų metų sektoriuje, kuriame daug dėmesio skiriama teisingumui, socialiniam teisingumui ir kritinei praktikai.

Bendrinkite žinių pasaulį su mažais vaikais

Sužinokite apie įgūdžius ir įgyti kvalifikaciją, reikalingą dirbti kaip mokytoja per ankstyvojo gimimo iki 12 metų spektrą. Galite pasirinkti baigti visą kursą ir tapti kvalifikuotu vaikų darželiu ir pagrindine mokytoja, arba išeiti po dvejų metų su antrosios pakopos studijų asociacijos laipsniu.... [-]


Žemės ūkio ir technologijos bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 metų February 2019 Australija Melbourne + 1 daugiau

Sujunkite savo susidomėjimą žemės ūkiu ir technologijomis ir priklausysite Melbourne Polytechnic žemės ūkio ir technologijos bakalauro laipsniui, esančiam kartu su La Trobe universitetu. [+]

Sujunkite savo susidomėjimą žemės ūkiu ir technologijomis ir priklausysite Melbourne Polytechnic žemės ūkio ir technologijos bakalauro laipsniui , esančiam kartu su La Trobe universitetu.

Žemės ūkio ir technologijos bakalauras yra unikalus trejų metų laipsnis, kurio pagrindiniai tyrimai yra šie:

AgroverslasAgronomijaAkvakultūraVynuogininkystė ir vynuogininkystė

Pastaba - vietiniai studentai

Vietiniai ar vietiniai studentai turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad šis laipsnis yra siūlomas per Melbourne Polytechnic universitetą kartu su La Trobe universitetu. Absolventai turės laipsnius, kuriuos suteikė La Trobe universitetas, o laipsnio testamurs bus "La Trobe" antspaudo ir logotipo.... [-]


Vaizdo įrašai

Melbourne Polytechnic - Discover Different - Summer 17/18

Kontaktai

Melbourne Polytechnic

Adresas Melbourne, Victoria, Australija
Interneto svetainė http://www.melbournepolytechnic.edu.au/
Telefonas +61 3 9269 1200